JAVNA ZAHVALNICA...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

krompir 2.1.

Legenda
Banovan
Poruka
51.826
...cika Borg_Queen-u sto me nije udostojio ni pp, a izbrisao je kompletnu temu RRRRRRRRRRR

posto dragi moderatoru niste svatili poentu moje teme da vam objasnim.
tamo neki illuminat moze da postavi hiljade tema, skidam kapu ljudi polemisu, prozivaju,
zanimaju se iako su teme za psiholoske studije ali neki "R" ili neki yioim ne mogu da JAVNO PITAJU NEKE STVARI KOJE IM NISU JASNE.
INACE "R" NI NE POZNAJEM ALI MI SMETA STO IMAS CUDNE KRITERIJUME PO PITANJU NEKIH OD NAS SA KRST...

NEMAM CEGA DA SE STIDIM NITI IMAM ZELJU DA NEKOGA PROZIVAM
SAMO JAVNO KONSTATUJEM NEKE CINJENICE

SRDACAN POZDRAV
yioim
p.s. i ubuduce cu da se muvam i piskaram po forumu NECU DA SE PREDAM...:D
 
...cika Borg_Queen-u sto me nije udostojio ni pp, a izbrisao je kompletnu temu RRRRRRRRRRR

posto dragi moderatoru niste svatili poentu moje teme da vam objasnim.
tamo neki illuminat moze da postavi hiljade tema, skidam kapu ljudi polemisu, prozivaju,
zanimaju se iako su teme za psiholoske studije ali neki "R" ili neki yioim ne mogu da JAVNO PITAJU NEKE STVARI KOJE IM NISU JASNE.
INACE "R" NI NE POZNAJEM ALI MI SMETA STO IMAS CUDNE KRITERIJUME PO PITANJU NEKIH OD NAS SA KRST...

NEMAM CEGA DA SE STIDIM NITI IMAM ZELJU DA NEKOGA PROZIVAM
SAMO JAVNO KONSTATUJEM NEKE CINJENICE

SRDACAN POZDRAV
yioim
p.s. i ubuduce cu da se muvam i piskaram po forumu NECU DA SE PREDAM...:D

a sta se to desilo? koja tema je obrisana? stvarno nemam pojma sta se desava, a sta je to bilo sa R? ajde objasni da mogu da se opredelim[/I ;)
 
nije bilo nista sto ima veze sa ovim podforumom, a ovaj gore ako hoce da se iskupi za opstrukciju rada moderatora nek postavi sliku na temi slike forumasha i forumashica, da vidimo da li je chemu :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top