Cane corso

tema je super a jos bolje sto je za cane corso. imam ja muzjak ima 6ipo meseca, crni jako je poslusan nije dresiran, voli ljude, raduje se kad nam dodje goste, skace po njima da ih pozdravi. zeli da non stop bude sa vama pa makar si u drugoj prostoriji on place na vrata da sedi do vama, cak i ako sedim na kompjuter a ne igram s njima ili ne obracam paznja zna da bude ljubomoran i da mi se gura u nogama. tezak je oko 40kg a vec sa 6ipo meseca u visini je 65,6 cm. pozdrav do svi koji vole ovu rasu i koje je cuvaju.
 
photo.php
 
Ja imam cane corso muzijaka vec 18 meseci.Da imam uslove uzeo bi jos jedno stene.Iznenadio sam se maksimalno koliko su to dobri psi.Uzeo sam od jednog prijatelja koji ima uzgajivacnicu.Sve sto je ovde napisano je tacno.Sto se tice dece ona su mu zakon,moze dete svasta da mu uradi on se nece ni pomeriti.Tacno je i da nevoli da se ostavlja sam na dvoristu,isto tako je tacno da mu je gazda broj jedan u glavi i da je njemu maksimalno pokoran.Kad nam neko ulazi u dvoriste to je samo misaona imenica za onog ko ulazi :).Inace cesto ga pustim u kucu,ima svoje mesto gde legne i odatle se ne pomera ni milimetar.
Evo ga ovo je nas https://www.facebook.com/photo.php?...39558854.57303.100000626398709&type=3&theater
 
Svet je bogatiji za 11 beba i to 7 devojčica, i 4 dečaka.
Od juče u 17h do jutros u 4h je na svet dolazilo jedno po jedno prelepo biće!

Svi su odlični, baš su krupni, iako ih je bilo mnogo, i ručkaju, sike meka i pajaju.
Crni su, i bucmasti :)
Momčići su baš jaki, čuvaće seke, već se vidi ko je glavni hehehe.

Amba je dobro, izuzetna je majka, doji ih i čisti, ne deluje umorno, zaista svaka joj čast.

Eto, vidimo se sa fotkama beba ;)
 
Pa treba da pojacas kalcijum i da ih masiras i da stavis fisbajn. Procitaj ima na ovoj temi dosta price oko toga! Pa ako imas stene postavi ga da ga i mi vidimo i posalji face book da se druzimo :D
 

Back
Top