Cane corso

SDC11926-1.jpg

SDC11925-1.jpg

SDC11922-1.jpg
 
Tri obroka na dan, s tim da počneš polako da mu smanjuješ srednji, dok ga u roku od mesec-dva ne ukineš potpuno. (Ako je za cc drugačije nego za druge pse, molim iskusne vlasnike da me isprave.)
 
4 do 5 puta dok je bas mali,posle se hrani tri puta do nekih 6 meseci,2 puta od 6og do 9og meseca,a posle toga samo jednom.:think:
Mada ja to i nisam ispostovao,ja sam ga hranio 3puta do 7og meseca,a sada ga hranim 2puta,i necu mu smanjivati bar do 10og 11og meseca na 1 obok.:cool::cool::cool:
 
Hvala:)Pitam zato sto sam primetila da jedan obrok ne pojede,a hranim ga tri puta na dan.Mozda mu dajem previse kolicinski.Pokusacu da smanjim kolicinu i dajem mu tri puta.
 
Pa možda i nema potrebe, vreme mu je da se taj srednji obrok polako izbacuje. Znam za pse koji su oko 6 meseci sami počeli da mrljave taj srednji obrok dok ga nisu sami izbacili.
 
Hvala vam na savetima.Upravo taj,srednji obrok bukvalno izmrljavi.
Sad mi je lakse,mislila sam da cu pogresiti ako mu dajem samo dva puta na dan,ali sad uz vase savete znam da necu:)
 
Paaa, zavisi od dubine dzepa... Moju devojcicu hranim Brit junior large breed, zadovoljna sam, ali bih joj kupila mnogo bolju hranu da imam vise mogucnosti... Npr, hrana belcando (mislim da je tako) je stvarno fenomenalna... :) Ali i cena...
 
Ja mog hranim "Royal Canin" i "Hills",i mogu ti reci da sam zadovoljan:super:.Sada posto ga hranim 2 puta,
za dorucak mu dajem granule a za veceru kuvano meso(pilece mleveno,govedinu,crnu dzigericu,itd)
 
Pozdrav starom a i novom drustvu... Dugo nas nije bilo i raduje me da ima dosta prinove na forumu... Prelepi psi, uzivao sam gledajuci slike...
Evo i nas posle duze vremena...
 
Eto i Ambe, nemam trenutno boljih slika, to je to... :) Lepo raste, napreduje, ima oko 20 kg. Podizemo usi, okacicu nove slike kad napravimo :) :D

Ona ima 100 poza za spavanje, ove su neke od njih :zcepanje:
 

Prilozi

  • DSC00265.JPG
    DSC00265.JPG
    33,2 KB · Pregleda: 88
  • DSC00311.JPG
    DSC00311.JPG
    26,8 KB · Pregleda: 84
  • DSC00313.JPG
    DSC00313.JPG
    22,5 KB · Pregleda: 82
  • DSC00317.JPG
    DSC00317.JPG
    18,9 KB · Pregleda: 83
  • DSC00318.JPG
    DSC00318.JPG
    26,4 KB · Pregleda: 84

Back
Top