Cane corso

Ja kupujem neku nižu srednju klasu ganula, jer ih mešam, tako da su one više kao dodatak.
U suštini, nikada nije dobio suv obrok od granula, uvek mu dodajem nešto pored: piletina, pirinač, neko povrće .... Nije svaki dan tako raznovrsno, ali uvek ima nečega.
Prošlog meseca mi je u nabavci nestalo mlev.piletine, pa sam kupio,skuvao i samleo - dzigerica govedja 100/120 din/kg, grkljani oko 50/60 din, pileće grudi 50 din (malo više posla,ali kvalitetan obrok)
i da, hranim ga u dva obroka dnevno(sad ima oko 1.5 dana), nekako sam navikao, a koliko vidim i njemu odovara.

2mr7234.jpg

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Koju hranu koristite za Vase pse ove rase? Zanima me sve sto znate u vezi sa ishranom ovog psa. Hvala! :) Verovatno cu Vam se pridruziti ako nabavim u junu Corsa :D

Ja mom dajem granule HILLS za dorucak i veceru,a za rucak kuvanu piletinu,dzigericu,kolenice,pirinac,uglavnom mu dajem meso svaki dan,a i svaki drugi dan mu dam po dva jajeta:hvala:.
Jos uvek jede tri puta dnevno,a za nekih mesec dana mu smanjujem na dva obroka.:bye:
 
Ja mom dajem granule HILLS za dorucak i veceru,a za rucak kuvanu piletinu,dzigericu,kolenice,pirinac,uglavnom mu dajem meso svaki dan,a i svaki drugi dan mu dam po dva jajeta:hvala:.
Jos uvek jede tri puta dnevno,a za nekih mesec dana mu smanjujem na dva obroka.:bye:
koliko je star tvoj pas? Mojoj Boxerki sam tri puta dnevno davala dok nije napunila 8 meseci, pa sam smanjila na dva obroka, i odlicno se tada prilagodila. Do samg kraja (preranog) njenog zivota, davala sam joj 2 obroka.
 
koliko je star tvoj pas? Mojoj Boxerki sam tri puta dnevno davala dok nije napunila 8 meseci, pa sam smanjila na dva obroka, i odlicno se tada prilagodila. Do samg kraja (preranog) njenog zivota, davala sam joj 2 obroka.

Sad 19og je napunio 6meseci i ima 29kg:klap:,danas ako uhvatim malo slobodnog vremena izbacicu nove slike:cool:
 
Donamileva *
Znam za presu, izvinjavam se ja nisam dobro objasnio! Ovde se postavilo pitanje o belim primercima, pa sam se setio te slike sa starog sajta.
Imali su sliku psa (meni se čini Cane Corso sa genetskom greškom)
Bio je beo sa prelazima u sivo, bela maska sa prelazom u sivo negde iznad očiju, tamo gde bi se npr. kod tigrastih očekivalo pojavljivanje braon šara.
U svakom slučaju hvala.
 
Jako je lep! Ja bih uzela ili zutog ili crnog skroz. Ne bih tigrastog. I naravno, nema sanse da ga kupiram. Narocito sto ne moze u evropu kupiran, mislim na takmicenja i izlozbe :D
Ali je prelep, i bas je velik za 6 meseci, lepo ga hranis :)
 
Hej, da li neko ima cc bez kupiranih usiju?
Kako mu odrzati usi da se ne napravi ruzino uho? Da li postoji neka caka? Raspitujem se u vezi sa svim, hocu da nabavim stene.

Posavetovace te veterinar.Meni je ukratko objasnio ali ne bih ti sad o tome da ne bih nesto pogresno prenela.Mi smo odlucili da Agi kupiramo usi.
 
Posavetovace te veterinar.Meni je ukratko objasnio ali ne bih ti sad o tome da ne bih nesto pogresno prenela.Mi smo odlucili da Agi kupiramo usi.
Hmmm, vet mi je za Boxera rekao da to nije mnogo bitno i da joj masiram samo. Medjutim nije mnogo pomoglo. Zato zelim sada unapred da se informisem, a toga nema na netu, bar ja ne mogu da nadjem... :(
 
Hmmm, vet mi je za Boxera rekao da to nije mnogo bitno i da joj masiram samo. Medjutim nije mnogo pomoglo. Zato zelim sada unapred da se informisem, a toga nema na netu, bar ja ne mogu da nadjem... :(

Pitacu ga ovih dana da bih bila sigurna da ti nesto ne kazem pogresno pa cu ti reci :)Pominjao je neko vezivanje i metalne novcice ali sad ne bih,nisam sve zapamtila..
Moj secer sada ide ko zmaj na povodcu i nemam vise problema s njim :heart:
 

Back
Top