Visoka geodetska skola

Izvini sto ranije ne odgovorih,ali sam imao doosta posla i nisam ni isao na forum.
Evo ovako:
Pre svega volim svoj posao,i to je najbitnije.
Prvo sam poceo raditi u katastru 2002.,potom kod jednog privatnika 2003.kada su radnicima katastra zabranili merenje,a ja ne volim, kancelariske poslove i za istu(cak i manju platu) presao kod privatnika,iako sam imao ponudu da ostanem stalno zaposlen u kat..
2004 sam sa jednim kolegom iz kat. otvorio privatnu geodetsku radnju.
Pazi posao nije preterano isplativ,ali ako radis kako treba moze biti solidan za nase uslove,mada nam je struka prilicno degradirana u poslednjih 5-6 godina(bilo je dosta bolje ranije).
Jos nesto,jaaako je odgovoran i stresan posao,pa moras imati celicne zivce i neki izduvni ventil .
Samo se pazi da to ne bude alkohol,jer je nasa struka poznata po tome!!! ;)
Moja preporuka je pecanje :)
 
Izvini sto ranije ne odgovorih,ali sam imao doosta posla i nisam ni isao na forum.
Evo ovako:
Pre svega volim svoj posao,i to je najbitnije.
Prvo sam poceo raditi u katastru 2002.,potom kod jednog privatnika 2003.kada su radnicima katastra zabranili merenje,a ja ne volim, kancelariske poslove i za istu(cak i manju platu) presao kod privatnika,iako sam imao ponudu da ostanem stalno zaposlen u kat..
2004 sam sa jednim kolegom iz kat. otvorio privatnu geodetsku radnju.
Pazi posao nije preterano isplativ,ali ako radis kako treba moze biti solidan za nase uslove,mada nam je struka prilicno degradirana u poslednjih 5-6 godina(bilo je dosta bolje ranije).
Jos nesto,jaaako je odgovoran i stresan posao,pa moras imati celicne zivce i neki izduvni ventil .
Samo se pazi da to ne bude alkohol,jer je nasa struka poznata po tome!!! ;)
Moja preporuka je pecanje :)

Haha kralj si sto se tice ovog zadnjeg napisanog :lol:

A sta bi mi ti rekao, kada ne bih uspeo da se upisem na geodetski fax, da li da upisujem visoku geodetsku ?
I sta ste vi zavrsili fax ili visoku ?
Posto sam cuo da je malo teze naci posao sa geodezijom uopste ...
I mada je nekulturno ali me interesuje koliko zaradjujete mesecno ako nije tajna ali iskreno, jer ja i moj drug koji takodje hoce da upise geodeziju planiramo da otvorimo geodetsku agenciju... ? I da li se moze naci posao sa geodezijom u vecim gradovima tipa BG, NS ili bar u tim gradovima otvoriti agenciju a imati solidan obrt novca ? Veliki pozdrav i hvala na odgovorima :)
 

Back
Top