Problem sa ruterom

Kobass

Zainteresovan član
Poruka
256
Imam philipsov ruter, vec 1.5 godina! Prikacen je na moj kompjuter, u njega sbb modem a sluzi da mogu i sa laptopom da se prikacim na internet! Povremeno se desavalo da nema interneta, iako se lap top prikaci normalno, radi mreza, ali onda restartujem ruter ili modem, i sve se vrati u normalu! Ipak juce mi je nestao net, ja restartujem modem, internet se pojavi na 10 sekundi i radi samo na nekim sajtovima! Onda nestane, ali ako sam usao na neki sajt, na njemu radi sve dok ne izadjem sa njega! Onda ponovo nista ne radi! Takodje kad se prikacim lap topom nema internet! Ako ubacim modem direkno u moj komp sve radi normalno! Da li neko zna u cemu je fora? Nista nisam radio, ni darao sam je od jednom prestao da radi?!( pritom danas vise uopste nece da se prikaci na internet)!
 
Sorry nisam video da si napisao.

Ako ruter ima eksterno napajanje proveri da li je ok. Mozda je ostecen kabl od napajanja
do rutera ili kontakt nije dobar.
Ako je to ok proveri da li je ruter podesen kako treba, sve sto ti je potrebno za to imas u dokumentaciji.

Ako ti i to ne resi problem, a ruter nije pod garancijom, baci ga i kupi drugi, sta drugo da ti kazem.
 

Back
Top