Moj fetish - grudi pune mleka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo svima,

Hteo bih sa Vama da podelim svoju pricu, da cujem Vase komentare na ovu temu i zeleo bih da mi se jave osobe sa slicnim iskustvima.
Nadam se da mi administratori nece zameriti na par "tvrdih" izraza koje cu upotrebiti u ovoj mojoj prici ali jednostavno je nemoguce drugacije ispricati ovu pricu.
Dakle, tema je za 18+ only. Klinci, idite da citate horoskop.

Sve je pocelo kada sam pre malo vise od godinu dana otisao u jednu firmu na sastanak. Firma u koju sam dosao bila je prilicno zapustena, ali devojka koja je u njoj radila i sa kojom sam razgovarao je bila andjeo. Prelepo lice, pune usne, zategnuta guza, lepe i cvrste grudi ... ona se znacajno osmehnula a ja sam istog trenutka osetio kako mi je u telu proradila hemija. Pricali smo malo na temu posla, vise zvanicno ali smo se topili u pogledima. Ja sam bio u obavezi bar 2-3 puta nedeljno da dolazim u tu firmu zbog nekih uzoraka i naknadnih dogovora, a to mi uopste nije tesko palo. Vec sledeci put kad smo se videli pozvao sam je na pice i ona je pristala.

Videli smo se u gradu, u toku dana. Ona mi je objasnila da sam joj jako privlacan, ali da, na zalost, ima decka sa kojim zivi i da je trudna vec 2 meseca (ukupno su bili zajedno 4!). Ja sam bio prilicno razocaran time sto sam cuo ali sam se trudio da ostanem sa njom u kontaktu i svaki sledeci put kada smo se videli sve vise smo se zblizavali. Pokusavao sam da shvatim kako neko moze posle 2 meseca da odluci da ostane u drugom stanju sa nekim koga i ne poznaje, ali mi nije polazilo za rukom. Pricali smo na tu temu satima ali ona je insistirala na tome da ga voli i da zeli njegovo dete. Nastavili smo da se cujemo, kao drugari - ali uvek je nedostajala najmanja varnica da izgorimo od strasti.

Posle dva meseca naseg povremenog druzenja pozvala me je telefonom i plakala. Decko sa kojim ima dete ju je ostavio. Meni je bilo mnogo zao, ali pokusao sam na vreme da joj skrenem paznju da bi tako nesto moglo da se dogodi. Bila je vec u cetvrtom mesecu trudnoce i nije mogla da abortira pa je resila da zadrzi dete. Bila je u blagoj depresiji.

Kada je bila u sestom mesecu trudnoce - malo se oporavila od depresivnog stanja i ja sam je konacno pozvao da dodje kod mene. Opusteno smo sedeli, pricali, topili smo se u pogledima i nismo mogli vise da se suzdrzimo ... zgrabio sam je za kosu, poceli smo da se ljubimo, sela mi je na ***** i pocela je da se trlja. Toliko je glasno uzdisala i bila je toliko vlazna da sam pomislio da svrsava. ***** mi je bio tvrd kao kamen. Mislio sam da cu svrsiti istog trenutka. Nju je bilo sramota zbog toga sto ima toliki stomak ali ja sam u tome video nesto neobjasnjivo seksi i privlacno. Nikada pre toga nisam imao priliku da budem sa trudnicom - nemam ni zenu ni decu, a u tom trenutku me je to toliko palilo. Dugo smo se trljali, najmanje 15 minuta. Tako sam hteo da joj ga stavim ali bio sam po malo i uplasen jer nisam znao da li trudnica uopste sme da se tuca, a meni je ***** prilicno dugacak, tvrd i debeo. Primetio sam da ni njoj nije bilo svejedno, ali pozuda je ucinila svoje ... izvadio sam ga, svukao sam joj trenerku, pomerio gacice i stavio sam joj ga bojazljivo. Vrisnula je od zadovoljstva. Ukapirali smo da je sve ok i nastavili smo da se tucamo kao u transu - ali polako i oprezno. Nisam skidao pogled sa njenih vec po malo nabreklih grudi i tog seksi stomaka. Tucali smo se jako kratko, ali oboje smo svrsili skoro istovremeno - cini mi se kao nikada do tad. Svrsio sam joj po stomaku...
Nastavili smo povremeno da se vidjamo. ****** smo se jos mesec dana i nismo smeli vise - bilo je po malo rizicno jer i ona i ja volimo da se rasturamo - a to nije preporucljivo u poodmakloj trudnoci.

Kada se posle dva meseca porodila sve je bilo savrseno normalno - kao da se nikada nista nije ni desilo izmedju nas. Rodila je slatkog i zdravog decaka i bila je srecna - bez obzira sto se zadnjih 6 meseci kajala zbog toga sto je ostala u drugom stanju sa deckom koji ju je u cetvrtom mesecu trudnoce ostavio!

Nastavili smo da se vidjamo, vise kao drugari. Znala je za svaku devojku sa kojom sam bio - do detalja. Ja sam je posmatrao kao prijatelja. Pomagao sam joj oko selidbe, prenosenja stvari i slicno. Cak sam joj pomagao i oko novog rasporeda stvari u stanu.

Posle mesec dana od porodjaja, sedeli smo kod nje na gajbi, pricali i poceli da se ljubimo - onako, iz zezanja. Ja sam sedeo na trosedu a ona se okrenula, naslonila ledjima na mene i stavila moju ruku na njenu mackicu. Jasno mi je dala do znanja da zeli da joj trljam klitoris. Ona mi se guzom namestala na ***** dok sam joj trljao klitoris prstima. Tek u tom trenutku sam primetio njene nabrekle grudi. Imala je samo dekoltiranu majicu. Drugom rukom sam poceo da joj mazim grudi. Posle par trenutaka primetio sam da je pocelo da joj curi mleko iz napaljenih bradavica. U pocetku vrlo malo, ali onda sve vise i vise. To je bilo nesto najeroticnije sto sam video u zivotu. Morao sam da se suzdrzim i da ne gledam u njene grudi da ne bih svrsio istog trenutka. Skinuo sam joj trenerku i nabio sam joj ***** najdublje i najsnaznije sto sam mogao. Divljacki smo se tucali, kao da smo se trudili da nadoknadimo ceo onaj period kada smo morali da budemo oprezni i pazljivi. Bacio sam je na trosed i poceo sam da je razvaljujem od *****. Glasno je stenjala. U jednom trenutku sam opet poceo da je mazim po grudima iz kojih je poteklo mleko i istog trenutka sam poceo da svrsavam. Svrsio sam joj po sisama i razmazao sam spermu i mleko po njoj.
Pretrnuo sam od zadovoljstva. Legao sam na trosed i gledao u plafon 20 minuta - bez reci !

Rekao sam joj sta me je strasno napalilo ali ona mi je rekla da sam bolestan :-D. Naravno, smejala se ali delovalo mi je kao da me stvarno nije razumela.

Posle 3-4 dana je prestala da doji dete pod izgovorom da ne zeli da joj se opuste grudi. Ja sam pokusao da je nagovorim da nastavi i trudio sam se da joj objasnim da mi je to najeroticnije iskustvo u zivotu. Cak sam nalazio izgovore da je to najzdravija hrana za bebu (sto zaista i jeste). Opet mi je rekla da nisam normalan i nije me poslusala. Nastavili smo da se tucamo povremeno ali mleka vise nije bilo :cry:. I dalje smo u kontaktu...

U seksu sam probao skoro sve ali ovo iskustvo je ostavilo neverovatan trag na moj seksualni zivot. Od tada pokusavam da nadjem devojku koja je u fazi dojenja, da je posmatram dok se mazi po grudima iz kojih curi mleko. Da me prska sa mlekom dok se tucamo... i da zaista oboje uzivamo u tome.

Poceo sam da se informisem na internetu o svemu tome. Naucio sam dosta stvari. Cak znam i sta je psiholoska definicija strasti koju osecam prema zenskim grudima punim mleka - fiksacija u oralnoj fazi :) Nista strasno, nisam bolestan :) Samo sam malo ... pa hm ... drugaciji. Siguran sam da postoje i bolesniji fetishi od ovog. Takodje znam da nije zanemarljiv broj parova koji imaju dete i koji ovo cesto praktikuju. Na ovom forumu se mogu naci tekstovi jednog lale, mislim da je iz Sombora. Nick mu je Breastlover. Covek se vec godinama bavi tom temom uz najopsirnije medicinske definicije (svaka cast za strucnu Google literaturu) :D

E sad, ja sam naizgled normalan :) Crn, visok - drugi kazu lep i zgodan. "Urban" sam lik :D Voleo bih da mi se jave osobe sa slicnim iskustvima i osobe koje su se zainteresovale za ovu temu. Ocekujem i lose komentare - znam kako je prosao cuveni Boban. Prica je erotska - ali drugacije se nije moglo ispricati.


Pozdrav svima ...
Naravno da ovo sve nisam procitala ali sam skontala o cemu je.Iskreno se nadam da si do sada u nekoj istanovi i da ti je pruzena adekvatna pomoc.
 
U kokvim istanovama tu to te pricis? Kuliko jo vedim, ducko ji putpuno zdriv. Muzdi milo oscasen, ali zdriv.
Lizni murolisti.

Uspeces jednog dana, ali moras vise da vezbas... :lol:

3895752121_3701dcd04c_z.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top