REP BALADE

uh
T Blazer ft Nerwe, Delfagor - Posle Svega
Day Who - Kada Umrem
General Woo ft. Ivana Husar - S tobom ne znam
T-Blazer feat. Flip Flop & Sky Joker - Slike
Tribal - Andjeli
Tribal ft. Sajnkod - Oproshtaj
Elitni Odredi - Moja Jedina
BS - Pravo Kroz Vetar
Deniro ima mnogo
npr.
Grad Od Osmeha, Snovi Gradskog MC-ja, Uzhice u srcu, jedna porodica, mama, cale [cela porodica :lol:] itd. da ga ne nabrajam sada :p
El Bahattee - Jedna Ljubav
El Bahattee - Osjeti Bol
Sinom - Umalo Da Nije Napravljena Još Jedna Pjesma Koja Se Zove Marina [:lol:]
Frenkie - Izgubljeni Snovi
Gospoda ft. Dada - Kada Padnu Zavese
Gospoda ft. Looney - I Dalje Verujem
Juice - Pobednik
Krang feat. Jelena - Previse Suza
Krang - Srbija
Lud [ft puno njih :lol:] - Sekund Minut Sat
Lud ft. Marchelo - Sinak
Marchelo - Pismo Bratu, Suze, Volim, Rekvijem
Shkabo - K***e
Struka - U Tvoju Slavu
i takon....[neke su ljubavne neke nisu :lol:]
 
Ova tema je namenjena da razmenimo znanje o pesmama.... Pa ljudi Pomozite mi da saznam imena nekih Rep Balada...

brate, skini album "Lucy Ford" od grupe Atmosphere i to je to... tu su najbolje balade! Takođe i "god loves ugly" album! I "you can't imagine how much fun we're havin"...

To ti je brate emo rep... nešto najbolje što postoji na svetu!


Inače, brate, evo ti moj majspejs profil... imaš par mojih pesama, skoro sve su "balade"... pa čekiraj ako želiš www.myspace.com/rapshatrothruo (:


mir
 
brate, skini album "Lucy Ford" od grupe Atmosphere i to je to... tu su najbolje balade! Takođe i "god loves ugly" album! I "you can't imagine how much fun we're havin"...

To ti je brate emo rep... nešto najbolje što postoji na svetu!


Inače, brate, evo ti moj majspejs profil... imaš par mojih pesama, skoro sve su "balade"... pa čekiraj ako želiš www.myspace.com/rapshatrothruo (:


mir


Cavo, reklamiram se. E da, onu pesmu "tvoja pesma", snimi opet. Sa boljim mikrofonom. Bolje ce biti.
 
Energija - Zasto moje suze teku sad, to mi je najomiljenija rap balada, a svidja mi se i od Bebana - Los dan, kao i od B Frija - Olovna ruka i od Ivana - Udri grome, a i spot mi se svidja. Tamo on stoji bez majice. Mnogo je sladak. 8)
 
Ill Goverment - Ljubavna
Elitni Odredi - Moja Jedina
one 2 tatuline (dao bih ti sve i greates love)

Ima ih jos mnogo, ali ne mogu se setim. Ove sto sam nabrojao su 4 koje mislim da nisu pomenute
 

Back
Top