Serbian princess and their foundations 14-16 century

JOVISLAV

Početnik
Poruka
1
Hello,

I'm a student in History of Serbia. My subject is about the serbian princess and their foundations and their donations to the Mount Athos or other religious places. Could you give me informations about Mara Brankovic, Jelena Balsic, Carica Milica, Mati Angelina, and others for the 14-16 century? I Know their life but I don't know their relations with the religious places...

thank you a lot for your help! You can write in serbian or english or french, like you want.

;)
 
Зависи где студираш и како се можеш кретати. Ако можеш отићи у Колумбус, Охајо, у државном универзитету у главној библиотеци има Хилендарска соба у којој можеш наћи милион докумената из средњег века о српским краљевима и принцезама.
 
Зависи где студираш и како се можеш кретати. Ако можеш отићи у Колумбус, Охајо, у државном универзитету у главној библиотеци има Хилендарска соба у којој можеш наћи милион докумената из средњег века о српским краљевима и принцезама.
Ne zaebavaj...8-)
 
Učlanjen: 23.01.2008.
Lokacija: Marseille, Krajina
Poruke: 0

Vule, a gde je ova lokacija??? ..
Napisao čovek post a brojač stoji na nuli...:roll:.

Па то није моја кривица, а можда ни његова, Ја сам га зато и питао да ли може да се креће, па да скокне у УСА, и имаће да се чуди шта све тамо може да нађе.
 

Back
Top