Kako biti frajer

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ако добијем неколико пријава на њега, ако ми треба 25 минута само да учитам страницу и едитујем његов пост и то све након упозорења, онда ДА - толико.

Ma bolan ti nič ne kontaš ja kažem da si trebo da mu lupiš doživotni ban,a ne samo 15 dana,to kao da si mu dao na 15 minuta ban...
 
Posto vecina ljudi sa ovog foruma ne spada u visu klasu (frajeri, ubacotke, paljevine...) resih na napravimo kako bi izgledao pravi frajef.Po meni:

-da je odlican (sa ponekom cetvorkom)
-da je drustven i da se mnogo ne q.rci
-da poznaje sve o racunarima, internetu, igrama, mobilnim telefonima... (verujte, mnoOogo je bitno)
-da se ne pravi da zna, a u stvari nema pojma.
-da ima neki touchscreen telefon (veoma kul)

ne slazem se sa ovim :)
 
Posto vecina ljudi sa ovog foruma ne spada u visu klasu (frajeri, ubacotke, paljevine...) resih na napravimo kako bi izgledao pravi frajef.Po meni:

-da je odlican (sa ponekom cetvorkom)
-da je drustven i da se mnogo ne q.rci
-da poznaje sve o racunarima, internetu, igrama, mobilnim telefonima... (verujte, mnoOogo je bitno)
-da se ne pravi da zna, a u stvari nema pojma.
-da ima neki touchscreen telefon (veoma kul)

vecu glupost nisam videla....a ovo poslednje....neko 94....sta ti imas u mozgu da mi je da znam??? i trece ..strashno...
-da se ne pravi da zna, a u stvari nema pojma. ovo odgovara tebi...sorry ali stvarno.....
 
da je odlican ucenik
da je pristojan i da postuje zenski rod, a ne da bude sirovina koja ne zna padeze
da je pismen
inteligentan
zna sta hoce od zivota i tome stremi
lepo izgleda
drustven i u drustvu ga cene
spreman da pomogne i drzi do svoje reci
 
Ajoj - touchscreen...qq..Neko94 nemash si bre pojma o zivotu...:lol: gloopost...idi si bre odavde,ne brukaj se vishe...:-D
Frajer je, po mom mishljenju, uglavnom decko koji je popularan, drushtven, ima svoj stav, samouveren je i opushten, NE drogira se, ocene nisu presudne...a ovo da se razume u racunare - to je pa tek glupo :-D...mene bi prica u racunarima smorila...uzas...
 
Posto vecina ljudi sa ovog foruma ne spada u visu klasu (frajeri, ubacotke, paljevine...) resih na napravimo kako bi izgledao pravi frajef.Po meni:

-da je odlican (sa ponekom cetvorkom)
-da je drustven i da se mnogo ne q.rci
-da poznaje sve o racunarima, internetu, igrama, mobilnim telefonima... (verujte, mnoOogo je bitno)
-da se ne pravi da zna, a u stvari nema pojma.
-da ima neki touchscreen telefon (veoma kul)
omg.. ovo je strasno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top