Rasvetljeno paljenje pekare!

Rocco S

Primećen član
Banovan
Poruka
510
RASVETLJENO PALJENJE PEKARE
09:04 - Novosadska policija saopštila je da je rasvetljeno paljenje pekare „Violeta”, koje se dogodilo u septembru 2005. godine, a prošle nedelje je snimak paljenja bio postavljen na sajt Ju tjub. Snimak je nosio naziv „Šiptari lete u nebo” i potpis „Oslobodioci - omladina lojalna pravoslavlju”.

Policija navodi da su Rudolf R, Holik N. i maloletni M.M. iz Novog Sada razbili staklo na izlogu pekare, polili unutrašnjost benzinom i ubacili zapaljenu baklju. Na to ih je podstrekivao Jovan Š. iz Novog Sada koji je angažovao Bojana J. da kamerom snimi paljenje pekare i snimak postavi na sajt Ju tjub.

Protiv onih koji su izazvali požar podneta je krivična prijava zbog osnovane sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje opšte opasnosti. Protiv Jovana Š. i Bojana J. podneta je krivična prijava zbog osnovane sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti. (021)
 
RASVETLJENO PALJENJE PEKARE
09:04 - Novosadska policija saopštila je da je rasvetljeno paljenje pekare „Violeta”, koje se dogodilo u septembru 2005. godine, a prošle nedelje je snimak paljenja bio postavljen na sajt Ju tjub. Snimak je nosio naziv „Šiptari lete u nebo” i potpis „Oslobodioci - omladina lojalna pravoslavlju”.

Policija navodi da su Rudolf R, Holik N. i maloletni M.M. iz Novog Sada razbili staklo na izlogu pekare, polili unutrašnjost benzinom i ubacili zapaljenu baklju. Na to ih je podstrekivao Jovan Š. iz Novog Sada koji je angažovao Bojana J. da kamerom snimi paljenje pekare i snimak postavi na sajt Ju tjub.

Protiv onih koji su izazvali požar podneta je krivična prijava zbog osnovane sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje opšte opasnosti. Protiv Jovana Š. i Bojana J. podneta je krivična prijava zbog osnovane sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti. (021)


kako je neki mladi aktivista "druge srbije" pozurio da na youtube okaci video i time ocrni Srbiju kao "fasisticku" zemlju...
 
Оно је као да се неко "са супротне стране" докопао снимака, па умонтирао те "православне омладинце". Као прво православни верници (макар у Војводини) нису попаљеници те врсте, а као друго, више Мађари мрзе Шиптаре и муслимане него Срби по Војводини. Па погледајте само реакцију Сенћана када су и они требало да добију пар стотина Цигана-муслимана у своју општину... Одмах приче о томе како ће то "нарушити етничку равнотежу". А хиљаде српских избеглица су примили пре тога, и нико се није ни због чега бунио.

Смрди ми ова прича много. Истина, не познајем толико Нови Сад, ал опет...
 
Ja sam ubedjen da ce se kad-tad utvrditi kako je postavljanje tog snimka i posebno povezivanje paljevine sa pravoslavljem organizovano direktno od strane kampanje DS-a.

Ма не, то највише смрди на Чанка или Чеду... ко би други нормалан тако нешто осмислио, без обзира што имам 1001 примедбу на ДС - то је ипак испод њиховог нивоа.
 
Nista nije ispod nivoa DS-a. To bar vidimo u ovoj kampanji, oni upotrebljavaju i leseve poginulih u RTS-u u predizborne svrhe.

А зашто сада причаш без везе! Пре свега САМ ТОМА ЈЕСТЕ ИЗЈАВИО А ЈА ЛИЧНО ЧУО ДА МИЛАНОВИЋ НЕ ТРЕБА ДА ЛЕЖИ НА РОБИЈИ НИ ЈЕДАН ЈЕДИНИ ДАН. Шта то значи који мој??? Па има породице погинулих да га рашчерече, бре!!!
 
Ma Narkoman je u pitanju,ne verujem da je DS,ovako ljigav i prepreden moze da bude samo Narkoman...

Sto rece Bogart 'православни верници нису попаљеници те врсте'...Ono,jeste da ja licno znam makar 50 takvih,ali ja sam za narkomana,tako da se ne racuna ono sto ja posvedocim...
 
А зашто сада причаш без везе! Пре свега САМ ТОМА ЈЕСТЕ ИЗЈАВИО А ЈА ЛИЧНО ЧУО ДА МИЛАНОВИЋ НЕ ТРЕБА ДА ЛЕЖИ НА РОБИЈИ НИ ЈЕДАН ЈЕДИНИ ДАН. Шта то значи који мој??? Па има породице погинулих да га рашчерече, бре!!!

Ajde ne histerisi. Porodice poginulih da imaju imalo casti morale su da rascerece Solanu kad je dolazio da se ljubi sa Kostunicom i Tadicem, toliko o njima.
Sta su trebale porodice pobijenih Srba da rade Kostunici nakon sto je DOS po dolasku na vlast pustio 1500 siptarskih terorista iz zatvora?
 
uporedjivati ta dva slucaja je zalosno i jadno, u onom prvom slucaju radnici RTS su namerno zrtvovani zarad "dokazivanja" pogresne politike nato bombardovanja.

...ti znas sta je zalosno i jadno - ovi iz voza su ti valjda kolateralna steta a ove druge je ubio direktor...samo da NATO nije kriv....mogli su tako da osude i roditelje one devojcice koja je poginula zato sto je nisu odveli u skloniste za vreme bombardovanja
...odlicno se secam da se pre bombardovanja tv pricalo da mogu i to da urade iako je protiv medjunarodnog ratnog prava ali niko to nije tvrdio 100% - to su znali i oni koji su poginuli ali su opet otisli na posao - zalosno je i jadno zrtve proglasavati za krivce
 

Back
Top