Sta za vas znaci rec DRUG???

Hehe.Odlicno je opisao.To sto jmarina ne shvata- to je njen problem.Poruka je odlicna.

Drug mi je neko kome mogu da verujem i da kazem sve tajne (al da ne kaze drugima); da nije previse dosadan i zahtevan; da me razume kad ne mogu nesto da uradim

mada ovakav ne postoji :(
 
Hehe.Odlicno je opisao.To sto jmarina ne shvata- to je njen problem.Poruka je odlicna.

Drug mi je neko kome mogu da verujem i da kazem sve tajne (al da ne kaze drugima); da nije previse dosadan i zahtevan; da me razume kad ne mogu nesto da uradim

mada ovakav ne postoji :(

Ne ja sam shvatila!!!!!!! I ne zovite me jmarina to me NERVIRA nego samo marina!!!!!!!!Ja ne znam da li sam u zivotu imala druga ili drugaricu kojoj sam mogla nesto da kazem a da onja ne kaze nikome!!!!!
 
Molio bih vas da se ne glupirate i ne kvarite temu spamom. Ako nemate ništa zaista da kažete... onda nemojte ništa reći. Ova tema je baš lepa ideja. Umesto da lupate gluposti recite šta vama drug znači... kao reč, kao prijatelj, podelite iskustva pomozite onima kojima treba pomoći. Budite i vi nekom drug ;)
 
pivo.gif
 
Neko kome medju prvima javljam deset
a verovatno i pet
koga zovem kad mi je dosadno
i onda vishe nije dosadno
kome poshaljem poruq za dobro jutro ili laq nocj
ko zna moju proshlost i moju sadashnjost
i ja njegovu
s kim pricham
i pricham
i pricham
i nije mi dosta
s kim se smejem
i pred kim me nije blam da plachem
neko od kog ocheqjem mnogo
a josh vishe sam spremna da dam

drug
 

Back
Top