Cetnicka pravoslavna gerila u akciji protiv Siptara

Лукашенко

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
382
RASVETLJENO PALJENJE PEKARE
11:04 - Novosadska policija saopštila je da je rasvetljeno paljenje pekare "Violeta", koje se dogodilo u septembru 2005. godine, a prošle nedelje je snimak paljenja bio postavljen na sajt Ju tjub. Snimak je nosio naziv "Šiptari lete u nebo" i potpis "Oslobodioci - omladina lojalna pravoslavlju".

Policija navodi da su Rudolf R, Holik N. i maloletni M.M. iz Novog Sada razbili staklo na izlogu pekare, polili unutrašnjost benzinom i ubacili zapaljenu baklju. Na to ih je podstrekivao Jovan Š. iz Novog Sada koji je angažovao Bojana J. da kamerom snimi paljenje pekare i snimak postavi na sajt Ju tjub.

Protiv onih koji su izazvali požar podneta je krivična prijava zbog osnovane sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje opšte opasnosti. Protiv Jovana Š. i Bojana J. podneta je krivična prijava zbog osnovane sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti. (021)

 
Pa nije to nista cudno i kad su oni veseljaci u oktobru organizovali "mars za jedinstvo Srbije " bilo je tu i Slovaka i Madjara koju su takodje dosli zbog "jednistva Srbije" da se priodruze Davidovicu i drugarima .

Шта се ти захебаваш. Иди на тему "Скинхедс" и види шта је писао "Диферернт фром одерс..." а онда иди на прву тему о изборима и видећеш да је гласао за Иштвана Пастора!

Хебени 2српски" националисти.
Ћути, за Давидовића ћемо да кажемо да је самомрзећи Јевреј, а за ове остале да су Мађари и Немци, па ћемо да се провучемо некако...
 
Pa kao i oni marseci nacista i slicne bagre po Novom Sadu tak i ovo poaljenje pekare je namontirano da bi se Srbi prikazali kao fasisti i da bi se radikalsa vlast u NS podkopavala i sto je jos gore i da se nacionalne manjine zaplase i unese nemir medju njih pa da se vise zbiju oko Tadica. To je jasno kao dobar dan letimicnim pogledom na to koje vrane su prve zagraktale na sva b92 zvona i danima neprstalno se busale u prsa svojim antifasizmom.

Taj Jovan Š. sto ih je podstrekavao je najzanimljiviji. Njega treba doooobro ispitati zasto je to uradio i sa kojim interesom. Siguran sam da bi se doslo do zanimljivh informacija. Mada, zbog izdajnika koji vladaju ovom zemljom, ako policija i dodje do podataka to nece biti objavljneno... alineka, bitnoje da to bude negde zapisano pa kad dodju radikali da se sve to lepo javnosti kaze, da narod zna.
 
Mrzi me sada da trazim al znam da medju novosadskim naci skinskima ima sasvim solidan broj Madjara i Slovaka doduse ovih drugih nesto manje srazmerno njihovom udelu u stanovnistvu i uvek su se bas lepo slagali i druzili sa domacim sljamom kvaziljoticevcima,obrazima, NS i ostalim drazesnim organizacijama .

Ајде!? Па ја годину дана овде серем да то нису Срби него Немци, Мађари и Словаци, само нема ко да ме слуша!

Све ме то попдсећа на 1941-у када сау Хрвати и Словенци палили Србе да се придружују комунистима, а Срби навалили ко` стока, па после 50 година владања комунизма "Еееее... па то није био Српски покрет". Није него!
 
Pa kao i oni marseci nacista i slicne bagre po Novom Sadu tak i ovo poaljenje pekare je namontirano da bi se Srbi prikazali kao fasisti i da bi se radikalsa vlast u NS podkopavala i sto je jos gore i da se nacionalne manjine zaplase i unese nemir medju njih pa da se vise zbiju oko Tadica. To je jasno kao dobar dan letimicnim pogledom na to koje vrane su prve zagraktale na sva b92 zvona i danima neprstalno se busale u prsa svojim antifasizmom.

Taj Jovan Š. sto ih je podstrekavao je najzanimljiviji. Njega treba doooobro ispitati zasto je to uradio i sa kojim interesom. Siguran sam da bi se doslo do zanimljivh informacija. Mada, zbog izdajnika koji vladaju ovom zemljom, ako policija i dodje do podataka to nece biti objavljneno... alineka, bitnoje da to bude negde zapisano pa kad dodju radikali da se sve to lepo javnosti kaze, da narod zna.

потписујем.
Само сачекај Соннет и њену балавурдију па их питај о томе.

Када је Девидовић држао тај марш, ја сам рекао овде, на овом форуму "Људи биће ускоро избора", а нико ми није веровао. После Чеда у свом споту каже "Да Новим Садом не марширају нацисти".

Ајде мало рачунајте за кога је Даљвидивић марширао....
 
Pa kao i oni marseci nacista i slicne bagre po Novom Sadu tak i ovo poaljenje pekare je namontirano da bi se Srbi prikazali kao fasisti i da bi se radikalsa vlast u NS podkopavala i sto je jos gore i da se nacionalne manjine zaplase i unese nemir medju njih pa da se vise zbiju oko Tadica. To je jasno kao dobar dan letimicnim pogledom na to koje vrane su prve zagraktale na sva b92 zvona i danima neprstalno se busale u prsa svojim antifasizmom.

pre nego sto ostavim mogucnost da jeste namontirano, jedno ppitanje....
da li ti stvarno mislis da ne postoje ljudi koji ce u ime srbije i pravoslavlja paliti i razbijati?
 
Ајде!? Па ја годину дана овде серем да то нису Срби него Немци, Мађари и Словаци, само нема ко да ме слуша!

Све ме то попдсећа на 1941-у када сау Хрвати и Словенци палили Србе да се придружују комунистима, а Срби навалили ко` стока, па после 50 година владања комунизма "Еееее... па то није био Српски покрет". Није него!
Pa sad seres ali bukvalno, kao sto rekoh znam ja te sve iz grada i tacno je da ima medju njima i madjara ,nemaca i slovaka al opet se ne moze izbeci cinjenica da su preko 70% njih Srbi tako da je debilno pricati kako tu "nema Srba " tih naci skins debila imas u skoro svakom gradu u Srbiji pa nece biti da su i u Nisu ili Kragujevcu neki Madjari ili Rusini u pitanju . Tacno je da im je ideologija uvezena al ih ima itekako i medju Srbima kao i medju svm ostalim evropskim narodima mada je na srecu kod nas to i dalje minorno za razliku od recimo Nemaca ,Rusa ili Poljaka gde ih ima ko' sodera.
 
Pa sad seres ali bukvalno, kao sto rekoh znam ja te sve iz grada i tacno je da ima medju njima i madjara ,nemaca i slovaka al opet se ne moze izbeci cinjenica da su preko 70% njih Srbi tako da je debilno pricati kako tu "nema Srba " tih naci skins debila imas u skoro svakom gradu u Srbiji pa nece biti da su i u Nisu ili Kragujevcu neki Madjari ili Rusini u pitanju . Tacno je da im je ideologija uvezena al ih ima itekako i medju Srbima kao i medju svm ostalim evropskim narodima mada je na srecu kod nas to i dalje minorno za razliku od recimo Nemaca ,Rusa ili Poljaka gde ih ima ko' sodera.

У скинскима је елита Немаца, Словака и Мађара и отпад Срба....

Толико....
 
pre nego sto ostavim mogucnost da jeste namontirano, jedno ppitanje....
da li ti stvarno mislis da ne postoje ljudi koji ce u ime srbije i pravoslavlja paliti i razbijati?

To je hipoteticko pitanje u cilju razvodnjavanja i zamaskiranja cinjenica.
Tako bih ja tebi mogao postaviti pitanje "Da li ti stvarno mislis da u Srbiji ne postoji neko ko nije Srbin ni pravoslavac koji je spreman da pali i razbija?"
 

Back
Top