navali narode

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
ako se trazi od forumasa da kritikuju suprotnu partiju navala je ko pred bozic, bas me interesuje da li moze opstati tema gde bi smo za promenu pokusali da pohvalimo one "druge" znaci pitanje je jednostavno: ima li ista da vam se svidja u suprotnom taboru.
znaci bez kritika, samo dobre strane protivnika.

evo za pocetak ja cu. meni je drago da SRS ima za clana npr. bilju, tacno je da me to malo iznenadjuje, ali drago mi je. nije bas u direktnoj vezi sa politicarima iz SRS, ali ih i ne poznajem bas dobro tako da nemojte zameriti. vi se drzite ili platvorme stranke ili javnih licnosti iz konkurencije
 
Krivo mi je sto je Aleksandar Vucic radikal i sto ima takva ubedjenja i vrednosti,,jer je on jedini na nasoj politickoj sceni,izuzev Cede, koga smatram pravim politicarem. :)

I Zoran Krasic je pametan...:)

A ovde na forumu ih ima ne tako mali broj...:)
 
ako se trazi od forumasa da kritikuju suprotnu partiju navala je ko pred bozic, bas me interesuje da li moze opstati tema gde bi smo za promenu pokusali da pohvalimo one "druge" znaci pitanje je jednostavno: ima li ista da vam se svidja u suprotnom taboru.
znaci bez kritika, samo dobre strane protivnika.

evo za pocetak ja cu. meni je drago da SRS ima za clana npr. bilju, tacno je da me to malo iznenadjuje, ali drago mi je. nije bas u direktnoj vezi sa politicarima iz SRS, ali ih i ne poznajem bas dobro tako da nemojte zameriti. vi se drzite ili platvorme stranke ili javnih licnosti iz konkurencije
ХАХАХА....Види ти овог Адема што је опасан!
Он,фола ради,отворио тему за похвале политичара супротног табора,а овамо хвали Биљу.:D:D:D

Па још каже "vi se drzite ili platvorme stranke ili javnih licnosti iz konkurencije".:lol:

Адеме,Адеме...
 
Ja kao Četnik pohvaljujem sve Hrvate koji su nam svojim mentalitetom i odnosom prema 'braći' olakšali odluku za stvaranje Velike Srbije:D
Ti si bre, ko ovi četnici:)

Evo, preporučujem ovaj forum za Udar na Hrvatsku:arrow:http://stickypond.com/krajina/index.php
...Prvo naravno ,virtuelno, da se isprobaju taktike i tehnike, pa posle kad grune kuka i motika da ih počistite jednom za svagda:mrgreen:
@tema
Cenim Acu Vučića,Maju Gojković, Mrku, naravno:)...
 
ХАХАХА....Види ти овог Адема што је опасан!
Он,фола ради,отворио тему за похвале политичара супротног табора,а овамо хвали Биљу.:D:D:D

Па још каже "vi se drzite ili platvorme stranke ili javnih licnosti iz konkurencije".:lol:

Адеме,Адеме...

hebi ga, lisno ne znam nekog politicara SRS-a kojem bih mogao da dam neki komplimenat, doduse znam seselja, tomu i ovog vuckovica. evo recimo za seselja mogu reci da ako je zaslugom zavrsio skolu da je to bilo za ono vreme u rekordnom roku. znaci svaka cast.
ajde jos jednu forumasicu da pohvalim, nekako mi je lakse da delim komplimente zenskama, npr.ova sonet, bas mi je zabavna, i sto je "najinteresantije" uopste se ne folira kada nesto kaze. onako iz srca:lol::lol:
skoro procitah kaze "ajde da postavimo ratka mladica za predsednika srebrenice":lol::lol::lol:
 
Iz vrlo pouzdanog izvora sam čuo da je čovek bio maximalno korektan kada je radio u svojoj firmi kao direktor i da je bio u fazonu da da glavu za radnika..Sad' ovo oko mostova neki kažu jedno neki drugo...Ali, čini mi se da je dobar čovek....
 
hebi ga, lisno ne znam nekog politicara SRS-a kojem bih mogao da dam neki komplimenat, doduse znam seselja, tomu i ovog vuckovica. evo recimo za seselja mogu reci da ako je zaslugom zavrsio skolu da je to bilo za ono vreme u rekordnom roku. znaci svaka cast.
ajde jos jednu forumasicu da pohvalim, nekako mi je lakse da delim komplimente zenskama, npr.ova sonet, bas mi je zabavna, i sto je "najinteresantije" uopste se ne folira kada nesto kaze. onako iz srca:lol::lol:
skoro procitah kaze "ajde da postavimo ratka mladica za predsednika srebrenice":lol::lol::lol:

Немој сад да се вадиш!
Признај да си отворио тему због Биље.:D

`Ајде,ко признаје пола му се додаје...
 
Zaboravio sam Mrku :) Covek se u kafani napija sa pripadnicima apsolutno svih politickih opcija,posle ga Dacic kritikuje sto se toliko druzi sa 'zutima'. :)
Kada se sastaje sa Filaretom,pocinje izjavu recima:'Ja jes' da sam ateista,ali...':)

ne znam ko je taj, ali ako je tako kako kazete onda je ipak OK lik. e kada bi bilo vise ovakvih onda se i partije ne bi toliko mrzele, mislim javno, jer tamo gde imaju obostranu korist sigurno ne cepidlace oko sitnica.
tema: cini mi se da i ona maja zasluzuje komplimente
 
znas kako je jerry, bez dobre reklame .... ili naslova...:lol::lol::lol:

ja reko adem napunio torbu punu semenki, suncokreta, leblebija, pistaca i kikirikija , pa udario ono "navali narode" kad ono....

Na MARAKANI kada pocnu da skandiraju navijaci...KO NE SKACE TAJ JE SIPTAR LE ALE.....KO NE SKACE TAJ JE SIPTAR LE ALE....na skace samo onaj sto prodaje suncokret...uvek sam se pitao zasto?:shock::lol::lol::lol:
 
Dok ne rešimo Bosnu, nema smisla ni taktičke opravdanosti obnavljati RSK!:D
jeste, jeste, batice
Slušaj ovo:)
U ono vreme 2 hiljade godina pre Hristosa zemljom šetao sv. Petar. Došao do Libana i odlučeo da tu malo zastane.

Kako je bio stranac i nije znao jezika čovek se našao u neprilici. U pomoć mu pritekoše Stojanka majka Knešpoljka koju je narod neprilično zvao i sedmero njezine dece, braće Jugovića iako su svi bili od različitih otaca. Okopavali mu baštu, jedan od braće Jugovića sa traktorom mu orao zemlju, ujutro su umesto njega kupovali hleb i mleko, a Stojanka je kuvala gibanicu.

Svidelo se sv. Petru u Libanu. Jedino nije voleo kad bi ujutro pronašao svoj novčanik otvoren.

Stojanka ga često pitala kom će da ostavi zemlju i dal bi hteo da kojeg od braće Jugovića prepiše nanjega da bude njegov sin. Sv. Petar beše mlogo sraman čovek koji nikad nije sa ženom.. jelte...

sv. Petru se zdravlje pogoršalo i pre nego je umro presto je jede gibanicu al mu nije pomoglo. Da se čovek ne pati, najpametniji od braće Jugovića je napravio oporučno pismo od sv. Petar i tako nastade Srpski Liban.
Reakcija
:arrow:
Liban nije postao srpski, on je oduvek bijo srpski! Propaganda, 90% propaganda! A znamo i zbog koga ponekad upadamo u mračne zablude pa nesvesno širimo poluistine i podmukle laži! Sve se zna i vidi, nemoram ja nikog da imenujem...
http://stickypond.com/krajina/viewtopic.php?t=230
Šta reći...
Super je forum ,kažem ti
 
Na MARAKANI kada pocnu da skandiraju navijaci...KO NE SKACE TAJ JE SIPTAR LE ALE.....KO NE SKACE TAJ JE SIPTAR LE ALE....na skace samo onaj sto prodaje suncokret...uvek sam se pitao zasto?:shock::lol::lol::lol:

mozda je gluv

ps. sumnjam da neki albanac u danasnje vreme prodaje suncokret na marakani
nego ne dade svoj komentar
pss. ucio sam nekog amerikanca kako da se snadje u prodavnici, i nakon nekoliko dana me on pita a kako se kaze "molim vas" na albanskom, ja mu odgovorih "ne moras da kazes molim vas, jer to obicno podrazumeva da trazis besplatno, dovoljno je reci na kraju hvala" sta hocu da kazem ovim, pa nekako nama balkancima bas i ne ide da delimo priznanja protivnicima ma kako ih oni zasluzivali.
 
ne znam ko je taj, ali ako je tako kako kazete onda je ipak OK lik. e kada bi bilo vise ovakvih onda se i partije ne bi toliko mrzele, mislim javno, jer tamo gde imaju obostranu korist sigurno ne cepidlace oko sitnica.
tema: cini mi se da i ona maja zasluzuje komplimente

Kako bre ne znas kandidata na predsednickim izborima u Srbiji ?:):):):):) Pa ipak je ovo i tvoja drzava:):):):)

Inace,ovaj novi SPS je potpuno bezopasan,oni i kad govore o upotrebi oruzja na Kosovu deluje kao smejurija,cak se i vidi da oni to ozbiljno ne misle.:) Biracko telo im je uglavnom penzionersko,daleko su oni od Slobinog SPS-a...
 
mozda je gluv

ps. sumnjam da neki albanac u danasnje vreme prodaje suncokret na marakani
nego ne dade svoj komentar
pss. ucio sam nekog amerikanca kako da se snadje u prodavnici, i nakon nekoliko dana me on pita a kako se kaze "molim vas" na albanskom, ja mu odgovorih "ne moras da kazes molim vas, jer to obicno podrazumeva da trazis besplatno, dovoljno je reci na kraju hvala" sta hocu da kazem ovim, pa nekako nama balkancima bas i ne ide da delimo priznanja protivnicima ma kako ih oni zasluzivali.

Ma nije gluv....kada mu viknem ...SEFE DAJ KIKIRIKI...da vidis kako trci preko stolica!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
A ovo za priznanja...pa vi to najbolje znate!:lol:
 
mozda je gluv

ps. sumnjam da neki albanac u danasnje vreme prodaje suncokret na marakani
nego ne dade svoj komentar
pss. ucio sam nekog amerikanca kako da se snadje u prodavnici, i nakon nekoliko dana me on pita a kako se kaze "molim vas" na albanskom, ja mu odgovorih "ne moras da kazes molim vas, jer to obicno podrazumeva da trazis besplatno, dovoljno je reci na kraju hvala" sta hocu da kazem ovim, pa nekako nama balkancima bas i ne ide da delimo priznanja protivnicima ma kako ih oni zasluzivali.

Misliš na sebe?:D Inače si mogao početi ovako:
Šiptari se zahvaljuju Srbima što su nas svojom politikom doveli do praga svoje države na ruševinama njihovih manastira:D:D:D
 

Back
Top