Sutra u 12h protest DS-a protiv Tomislava Nikolica

Стрело, ЈА ТИ ТВРДИМ да ти о ЧЛАНСТВУ тј. о људима у СРС немаш појма, а ја не желим да то сада и овде објашњавам. Постоји веома велика вероватноћа да ће Тома НИколић бити изабран - па ћеш сама имати прилике да се увериш о чему се ради и надам се да ћеш се сетити ових мојих постова. Не можеш ти у исту раван да ставиш функцију председника СРбије и директора РТС-а. Па председник државе НИЈЕ "РАДНО МЕСТО", бре. Свакако да НИЈЕ пресудна диплома - али су за председника пресудне неке друге ствари, пре свега, рецимо било каква ХАРИЗМА коју Тома уопште нема, не зрачи, није симпатичан, делује мрачно, а после онога што је причао на 1.програму РТС мене лично је потпуно разочарао јер сам ипак мислио ДА ЗНА ВИШЕ, тј. ДА ЗНА БИЛО ШТА. Може он да буде супер-деда и супер породичан човек, али какве то везе има са ДИПЛОМАТИЈОМ, са представљањем државе, са снагом личности. И какве благе везе имају ЊЕГОВА ПРЕДИЗБОРНА ОБЕЋАЊА са оним што он треба да обавља. Тандркања о "бољем животу" када он буде председник државе исто су тако бесмислена као и тандркања Б.Тадића.




Већ сам ти раније написао - пронађи и питај проф.Бајчетића са ФДУ. И немој да сада постујем фотке Т.Николића који је без обзира шта ја мислио о њему или Тадићу евидентно 100 пута РУЖНИЈИ ОД ТАДИЋА.




У Србији постоји огроман проценат, тј. огроман број КРАЈЊЕ НЕЗАДОВОЉНИХ ЉУДИ - и они ће 99% изабрати Т.Николића и то не зато што су одушевљени његовим "поштењем и интелигенцијом" - НЕГО ЗАТО ШТО СУ НЕЗАДОВОЉНИ.
И шта је он то "стекао" и у којој струци??? Једино је "стекао" тј. добио државни стан и постао "председник УМЕСТО председника СРС-а" зато што је Шешељ у Хагу.

Нити Србија бира НАЈ-ПОРОДИЦУ, нити НАЈ-ДЕДУ - већ треба да изабере НАЈСПОСОБНИЈЕГ који би могао да се БОРИ У ПОЛИТИЧКОЈ АРЕНИ СА БЕЛОСВЕТСКИМ КРОКОДИЛИМА. А руку на срце - ТОМА ТО НИЈЕ, сам ме је у то уверио.



Примећујем да ти све време у овој "трци" за председника Србије НЕ НАПАДАШ КАНДИДАТА ДС-а тј. ПРОТИВКАНДИДАТА НИКОЛИЋУ него Коштуницу који нема никакве везе са овом изборном трком. Стварно ми ниси јасна. Па пиши нешто о Тадићу а не о Коштуњавом.:razz::razz::razz:

п.с. Драго ми је ако сам те било када "засмејао"...али... кхм.....8-)

Опет ми ништа ниси одговорио већ си ударио у неку јефтину демагогију.

Очекујем кратке и јасне одговоре на следећа питања, која си опет превидео!

Одлучи се најзад, да ли је битна диплома или не?!

На којим је то местима радио Тијанић где се тражи факултет, пре Националне телевизије?

Да ли је и у случају Тијанића легалиста прекршио закон?

Да ли је легалиста прогурао Слађану Милошевић и вајарку Дринку Радовановић у националне пензионерке?

Кога је Тома прогурао међу националне пензонере?

Шта ова држава има од тога што јој је премијер доктор права?

Да ли боље живимо?

Да ли је мање незапослених?

Да ли ћемо очувати територијални интегритет?

Да ли нам је скочио наталитет?

Да ли нас више поштују и мање уцењују у свету и Европи?

Да ли је мања смртонст и боље здравство?

Да ли се његова диплома маже на хлеб?

Да ли је само пар месеци након што је постао председник амнестирао шиптарске терористе?
_____________________

0071ky2.jpg


Познато ми је да је Тадић на прошлим изборима добио знатанброј гласова од жена на конто своје "лепоте",
а видим допада се и теби, мада се мени он уопште не допада ни физички, а ни његово медвеђе понашање
и његови ватерполо поздрави, са одваљивањем рамена саговорнику...
 
Evo ja cu,super su mi pitanja...:)


Одлучи се најзад, да ли је битна диплома или не?!

Za direktora RTS-a jeste,a za predsednika nije...Tako je po zakonu.Mada glavna zamerka Tomi je ne sto nema fakultet,vec sto je glup k'o tocilo,a uvek je lose imati glupog predsednika.Naravno,to nije nelegalno.



На којим је то местима радио Тијанић где се тражи факултет, пре Националне телевизије?
Niti na jednom...Sto se tice zakona



Да ли је и у случају Тијанића легалиста прекршио закон?
Da.



Да ли је легалиста прогурао Слађану Милошевић и вајарку Дринку Радовановић у националне пензионерке?

Da.Sto je narocito uzasavajuce za vajarku Drinku..Vajarka za koju njene kolege kazu da je uzas uzasa,rezimski vajar Slobodana Milosevica.Uostalom,ne treba imati vajarskog znanja da bi se primetilo da je npr. ona skulptura Nikole Tesle blagi uzas...



Кога је Тома прогурао међу националне пензонере?

Valjda nikog.



Шта ова држава има од тога што јој је премијер доктор права?
Nista.Cak kada je u pitanju ovaj doktor ima samo stete.



Да ли боље живимо?
Da,ali ne zbog premijera doktora prava.



Да ли је мање незапослених?

Da,ali opet,ne zbog premijera doktora prava.



Да ли ћемо очувати територијални интегритет?

On je vec narusen tako da nemamo sta da ocuvamo.



Да ли нам је скочио наталитет?

Nije,mada to ima najmanje veze sa politikom.



Да ли нас више поштују и мање уцењују у свету и Европи?

Pa to ne znam.U svakom slucaju dobijamo onoliko postovanja koliko smo zasluzili.



Да ли је мања смртонст и боље здравство?

Sto se tice smrtnosti,ne nesto posebno,a zdravstvo jeste mnogo bolje,mada je i dalje lose,ali ne zahvaljujuci premijeru.



Да ли се његова диплома маже на хлеб?

Pa ne,ali opet,Toma je glup...On bi bio glup i da ima neku diplomu.



Да ли је само пар месеци након што је постао председник амнестирао шиптарске терористе?

Jeste,kao sto se svuda u normalnom svetu tako kupuje mir.Najbolji primer je Engleska i vladavina 'celicne lejdi'...
 
Лепо што си дао одговоре на ова питања, али питања су била намењена управо Еремити,
јер су произашла из наше претходне дискусије и његових контрадикторних ставова, па сам
само желела да разјаснимо неке појмове.
 
Ха ха ха... Коштуница као "челична лејди"... :lol::lol::lol:
А да ли је "челична лејди" амнестирала неког из ИРА-е?

Jeste,i to ne tako mali broj njih...tj.amnestirani su za vreme njene vladavine... Engleska je prosla dug i naporan put sa IRA-om,da bi ih konacno ovih godina integrisali u institucije sistema.Milosevic nije hteo da stvari resava poput Engleske i Spanije,i vidi sta se dogodilo...Pa sta ti mislis, da je put do mira tako prost kako vam pricaju srpski dusebriznici?
 
O tome da li cemo se braniti ne treba da odlucijemo na osnovu toga kolika je sila koja nam preti, nego kolika je svetinja koju branimo. Znam da bi mnogi radje prodali sve sto imaju, samo da ostanu zivi. Hoce da vladaju, pa to ti je. Samo daj fotelju. Neka je mala kao naprstak, ali neka je fotelja. Savako selo bi da postane prestonica, a svaka stracara predsednicka rezidencija.
Ko to tako lako daje svoju teritoriju, pa se nama cude sto ne damo Kosovo? Naravno da ga necemo dati, pa makar poginuli za njega.
Bolje je da nas unuci mrtve pamte, neko da nas sinovi zive zaborave!
 
Pa to ti je kao kada bi ti ja naveo prva 20 stiha pesme 'Smrt majke Jugovica',a ti mi trazio link za to... Ovo je nesto sto je opste poznato...

Hajde razmisljaj logicno-Kako je moguce da je Velika Britanija integrisala politicko krilo IRA-e u sistem.Sto ih nisu sve pohapsili? Eto to ti je nesto svezije,valjda se secas...
 
Jeste,i to ne tako mali broj njih...tj.amnestirani su za vreme njene vladavine... Engleska je prosla dug i naporan put sa IRA-om,da bi ih konacno ovih godina integrisali u institucije sistema.Milosevic nije hteo da stvari resava poput Engleske i Spanije,i vidi sta se dogodilo...Pa sta ti mislis, da je put do mira tako prost kako vam pricaju srpski dusebriznici?

Ниси дао линк, за ово око амнестије ИРА-е. Кад ставиш овде неку причу, да би смо ти поверовали,
мораш да даш и линк.
Што се тиче Енглеске, они су тамо 200 година имали сукобе са ИРА-ом, о чему, између осталог,
сведочи и један од мојих омиљених филмова "Рајанова кћи", редитеља Дејвида Лина.
200 дугих година Енглези су ту Ирску држали под војском и полицијом.
А шта је са Шпанијом? Појасни. Не знам на шта мислиш.
 
Ono za IRA-u je tacno,samo ja zaista nemam nameru da trazim to po netu,kada bih to radio za svaku tvrdnju koju ovde napisem,izgubio bih ceo dan... 200 dugih godina je jedna stvar,a sadasnjost je druga,u u tome su se Englezi pokazali kao bolji vladari od Slobodana Milosevica...Naravnio da je daleko od toga da su oni katolicima delili bombone,svako pamti 'Krvavu nedelju',ali to je nista u poredjenju sa nama... cak i da ne uzimamo u obzir da u Severnoj Irskoj zivi mnogo veci broj protestanata negoli sto na Kosovu zivi Srba...

ETA je drugacija prica,jer oni nemaju vecinsku podrsku u narodu.Protiv njih je spanski narod javno mirno demonstrirao,pa cak i sa takvom ETA-om je spanska vlada usla u pregovore...A vi ovde hocete da Kosovo bude u sastavu Srbija ,a da Taci (koga bira vecinski albanski narod na Kosovu i koji ima nekoliko stotina puta vecu podrsku u narodu nego sto to ima bilo koji pripadnik IRA-e) ide u zatvor... Cobiju je OVK bila teroristicka organizacija sa kojom nece ni da se pogleda,a kamoli da razgovara...E pa to moze,ali samo u bajkama.I upravo zato smo mi izgubili Kosovo,zato sto smo se ponasali kao slon u staklarskoj radnji.
 

Back
Top