ODKUD OVDE OVOLIKO RADIKALA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
radikali su najjaci! radikali dolaze!

DRHTITE LOPOVI!

Znas sta,ja cu da napravim papire{ja uskoro dobijam strane papir] i onda cu da glasam za Tomislava Nikolica da vam pokazem kako je kad on dodje na vlast kako ce da cvetajju tikve.Tako nam i treba kad imamo toliko glupog naroda da glasa za njega i njegovu huskacku politiku.I molim te nemoj sad da mi prosipas patriotizam jer ti neznas sta to znaci.
Ako se pitas sta ce mi papiri odmah da ti odgovorim,treba mi jer se plasim da moze tvoj lider da pobedi a onda zivota ovde nema e zato mi trebaju da pobegnem ali ne zto sto sam ''lopov'' kako ti kazes nego da spasim ovu glavu jer mislim da smo dosta ratovali i dosta cekali u redovima za hleb.
 
Znas sta,ja cu da napravim papire{ja uskoro dobijam strane papir] i onda cu da glasam za Tomislava Nikolica da vam pokazem kako je kad on dodje na vlast kako ce da cvetajju tikve.Tako nam i treba kad imamo toliko glupog naroda da glasa za njega i njegovu huskacku politiku.I molim te nemoj sad da mi prosipas patriotizam jer ti neznas sta to znaci.
Ako se pitas sta ce mi papiri odmah da ti odgovorim,treba mi jer se plasim da moze tvoj lider da pobedi a onda zivota ovde nema e zato mi trebaju da pobegnem ali ne zto sto sam ''lopov'' kako ti kazes nego da spasim ovu glavu jer mislim da smo dosta ratovali i dosta cekali u redovima za hleb.

Ovde vise ni tikve ne cvetaju!
Vec osam godina...
Srecan put!
 
ne verujem da ih ima bas toliko, ali su zato ti pojedinci ljukavi pa otvore desetinu naljoga i tako....

To je pre patent "demokrata"!
Ovde vecina nas nastupa sa istim nickovima s kojima smo i registrovani, osim kad ima nekih problema sa logovanjem, i tad sam uvek Bilja, ovakva ili onakva, ali Bilja.
Ti imenuj neke koji pisu s vise nickova, a ja cu tebi da nabrojim neke likoce i nickove koji NIKADA ovde nisu ucestvovali (mislim na ovaj pdf) a vidim glasali za Tadica.
Tadic vec pobedio:razz:
 
Znas sta,ja cu da napravim papire{ja uskoro dobijam strane papir] i onda cu da glasam za Tomislava Nikolica da vam pokazem kako je kad on dodje na vlast kako ce da cvetajju tikve.Tako nam i treba kad imamo toliko glupog naroda da glasa za njega i njegovu huskacku politiku.I molim te nemoj sad da mi prosipas patriotizam jer ti neznas sta to znaci.
Ako se pitas sta ce mi papiri odmah da ti odgovorim,treba mi jer se plasim da moze tvoj lider da pobedi a onda zivota ovde nema e zato mi trebaju da pobegnem ali ne zto sto sam ''lopov'' kako ti kazes nego da spasim ovu glavu jer mislim da smo dosta ratovali i dosta cekali u redovima za hleb.

putuj igumane i ne brini za manastir!

za ovo tvoje ponasanje nas narod ima jednu dobru poslicu koja kaze:

"naljutio se deda na selo, pa odseko sebi kitu" :lol:
 
Znas sta,ja cu da napravim papire{ja uskoro dobijam strane papir] i onda cu da glasam za Tomislava Nikolica
Опет, изопачена лдп-овска "логика".

Кажем ја лепо да сте ви сви заправо за радикале. И да бисте једни без других изгубили смисао постојања.

Али, ето, ти бар отворено признајеш да Србији желиш зло.
 
evo sta cu ja da uradim ako pobedi toma.

proslavicu to fino sa drustvom popicemo 2-3 i kuci na spavanje.

a sta cu da uradim ako pobedi tadic?

nista samo cu otici na spavanje.

boli me zhivan da pretim iseljavanjem i ostalim glupostima ako pobedi/izgubi moj kandidat.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top