БЕОГРАЂАНИ, КРАГУЈЕВЧАНИ, НИШЛИЈЕ, СВИМ СРЦЕМ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U vecerasnjem terminu placenom za prezentaciju konvencije DS (mislim da je TV Pink) u vezi drugog izbornog kruga, ne upamtih koje je mesto bilo, a radi se o jucerasnjoj,........... blago receno, B.T. u njemu prepoznatljivom tonu izrece nesto sto me nasmeja ali od prilike da ne narusim istinu rece: "Moramo sve uraditi da osvojimo Evropu i to tako sto ce svako od nas koga god vidi, pocevsi od ukucana pa na dalje, od vrata do vrata, i sve ih odvesti da glasaju za nasu viziju.........jer jedino tako mozemo pobediti"
Mislim da smisao nisam izopacio jer i nije mi bio cilj..........ali biser u nizu bisera imenovanog od M.Serifovic da je reditelj pa ko zna dokle do 03.02 tekuce godine..................
A da je razlika u broju glasova zabrinjavajuca.............jeste..............bar B.T. to potvrdjuje............
 
U vecerasnjem terminu placenom za prezentaciju konvencije DS u vezi drugog izbornog kruga, ne upamtih koje je mesto bilo, a radi se o jucerasnjoj,........... blago receno, B.T. u njemu prepoznatljivom tonu izrece nesto sto me nasmeja ali od prilike da ne narusim istinu rece: "Moramo sve uraditi da osvojimo Evropu i to tako sto ce svako od nas koga god vidi, pocevsi od ukucana pa na dalje, od vrata do vrata, i sve ih odvesti da glasaju za nasu viziju.........jer jedino tako mozemo pobediti"
Mislim da smisao nisam izopacio jer i nije mi bio cilj.ali biser u nizu bisera imenovanog od M.Serifovic da je reditelj pa ko zna dokle do 03.02 tekuce godine..................
A da je razlika u broju glasova zabrinjavajuca.............jeste.bar B.T. to potvrdjuje............

Јаој, пролупао је начисто, а ово за Марију сам се искидала од смеха...:lol:

Чуј за "нашу визију".... :lol:
 
У БЕОГРАДУ, у Крагујевцу, у Нишу и свим већим градовим Србије, сем НС, победио је Тома Николић...

За разлику од Томе, Борис је добио, Тутин, Сјеницу, Нови Пазар....

sve balije su za Borisa Tadica.

Cek da vidimo malo ko su ti Tadicevi biraci iz Novog Pazara , Tutina i Sjenice

vehabizam25bn.jpg


album_pic.php


2855_vest_vehabije.jpg



033.jpg



angry_now.jpg


angry_muslim.jpg


abu_hamza.jpg

:lol: :lol: :lol:
 
Pa Toma gubi u Beogradu sigurno i mozda u Nisu mada ce tu biti cupavo dok za Kragujevac bas nisam siguran .

već sam rekao da će dobiti i u Vojvodini i u Beogradu, ostaje problem centralne Srbije, sad u nekim gradovima možda i neće, ali to i nije važno
svi su izgledi da će Koštunica javno da pozove svoje birače da glasaju za Tadića, Čeda će reći da njegovi glasaju po savesti (a velika će većina izaći i dati glas zato što više mrze Grobara od Šnenokle), a SPS će ostati pasivan...
vuk sit, koze na broju:wink:
 
već sam rekao da će dobiti i u Vojvodini i u Beogradu, ostaje problem centralne Srbije, sad u nekim gradovima možda i neće, ali to i nije važno
svi su izgledi da će Koštunica javno da pozove svoje birače da glasaju za Tadića, Čeda će reći da njegovi glasaju po savesti (a velika će većina izaći i dati glas zato što više mrze Grobara od Šnenokle), a SPS će ostati pasivan...
vuk sit, koze na broju:wink:

Јел ти озбиљно мислиш, да се нечији гласчи могу "позајмљивати", или да су гласачи мала деца која слушају
шта им каже тата?
 
Јел ти озбиљно мислиш, да се нечији гласчи могу "позајмљивати", или да су гласачи мала деца која слушају
шта им каже тата?

Glasanje za Ustav je pokazalo da to nije bas sasvim neistina... Ne tako mali broj glasaca slusa stranacke lidere.
 
Јел ти озбиљно мислиш, да се нечији гласчи могу "позајмљивати", или да су гласачи мала деца која слушају
шта им каже тата?

naravno da mislim,
ne naravno za sve, ali velika većina glasača će uraditi ono što im voljeni vođa poruči
u to nemam dileme
 
Glasanje za Ustav je pokazalo da to nije bas sasvim neistina... Ne tako mali broj glasaca slusa stranacke lidere.

naravno da mogu pogotovo u Srbiji

naravno da mislim,
ne naravno za sve, ali velika većina glasača će uraditi ono što im voljeni vođa poruči
u to nemam dileme


Добро, један постотак гласача ће послушати, по мојој процени то није више од 10-15%, али опет ће
већина гласати по слободној вољи...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top