Kako narezati Service Pack 3 sa neta

Postoji li tj.da li je uopste izasao original microsoft windows XP servis pack 3.Ja sam trazio na microsoft sajtu download servis pack 3,ali ga ne nude za download,a cini mi se da sam negde procitao da treba da izadje tek negde u martu 2008.godine.
 
Postoji li tj.da li je uopste izasao original microsoft windows XP servis pack 3.Ja sam trazio na microsoft sajtu download servis pack 3,ali ga ne nude za download,a cini mi se da sam negde procitao da treba da izadje tek negde u martu 2008.godine.

sta podrazumevas pod original?servis pak koji se placa?legalan?
svi servis pakovi i apdejtevi sa microsoftovog sajta su legalni i besplatni....


servis pak 3 za xp je jos uvek "beta" verzija,tj jos uvek nije zvanicno pusten kao servis pak,vec je kao probna verzija(nije trijal),pa ako se pokaze dobrom pustice je kao zvanican servis pak.....


adresa za download je
http://www.microsoft.com/downloads/...4c-8423-4386-ad98-36b124a720aa&DisplayLang=en



uzivaj;)
 
I mene bas interesuje da li postoji Service Pack 3 ili je to samo neka "HAKERSKA VERZIJA".Ja imam na disk taj "Service Pack 3 " razlika je u tome sto kad se pokrece windows pojavljuje se slika automobila NISAN sa natpisom Service Pack 3.Instalacija sadrzi Mozilu v1.5, Winamp, Acrobat Reader v6.0 Windows Vista teme i na mestu gde bi trebalo da pise Service Pack 3 pise Service Pack 2.Tako da ne verujem da bi Microsoft izbacio tako nesto.

HEViXI0.jpg
 

Prilozi

  • Service Pack 3.jpg
    Service Pack 3.jpg
    45,5 KB · Pregleda: 10
Ako je skino win sa SP onda je to image tj. .iso uglavnom i to treba da nareze na cd.Receno je kako.

Ako skida samo SP onda je to .exe i treba samo inst.
Pa tesko da ima XP sa SP3...;)
A i lepo je rekao...
...pa sam resio da skinem Service Pack 3 sa neta...
Za TEslu
Skini SP3 sa gorepomenutog linka, to je zvanicni M$ ali BETA verzija...100ti put:roll:
 
Oggy brate,nemoj da se ljutis ali malo si neinformisan.Od whereisit-a do sad SP3.
Naravno da imas XP sa SP3 na warez sajtovima kao i gomilu drugih XP.

Covek je rekao da je skino neki image fajl.To mi vise lici na XP sa SP.Mozda je pogresio,mozda je to .exe.Zato sam i rekao to sto si ti citirao.

Citaj brate molim te,nemoj da zakljucujes na brzinu jer onda izvaljujes gluposti i upucujes neopravdane kritike.Jos sto je najgore na kraju mislis da si u pravu,a bubno si ne zna se kako.
 
U zadnjem broju časopisa PC World Mikro koji možeš da kupiš na kiosku dolazi i Service Pack 3 za XP koji sam ja odmah instalirao kod sebe.
U System Properites sa prijavljuje kao Windows XP Pro Service Pack 3, v.3264.
U časopisu još navode da je to probna verzija treće servisne zakrpe za Windows XP operativni sistem.
 
Skinuo sam celi s.pack3 dobio sam jednu ikonicu image file
da li mogu da je narezem preko nera 7 tako sto cu otici u BACKUP pa posle
BURN IMAGE TO DISC pa posle klasika rezanje kao obican disk
p.s. hvala puno, i moram da pitam ne zna niko da mi objasni

Evo ovde spominje image. ;)
A whereisit imas na onoj temi o njemu,Nema veze...zaboravi. ;) opusteno

Opet ti kazem,sve sto je potrebno je da citas malo pazljivije. ;)
 
SP3 je zvanicno izasao.
Ko ne veruje neka poseti microsoftov sajt
Ja se ubi trazeci ali nista zvanicno sem:
Information regarding XP SP3 can be found on the Windows XP TechCenter. Release notes for Release Candidate 2 can be found on the Microsoft Download Center. Windows XP SP3 is scheduled for release in the first half of 2008.

A zasto se zove​
Windows XP Service Pack 3 Release Candidate 2:confused:
I nigde nema download sem onog RC1...a pricaju o RC3-valjda ce to biti zvanicni.
 
Pa taj mali fajl je valjda da za download svih ostalih koji su u sklopu SP3 RC2. ;)
Kapiram sta ti hoces.Ni ja jos nisam nasao RC2 kao jedan ceo instalacioni fajl.A trazio sam celih 15-20 min :);)
Bice verovatno ovih dana.
Ali s druge strane ko zna.Jos u oktobru prosle godine je bilo price o SP3 pa je RC1 izasao 18. decembra,a RC2 19.februara.Mozda ce RC3 biti uskoro ali mozda i nece.;)
 

Back
Top