Geisha

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Kakav je utisak ostavio na vas film Geisha? Svi znamo da su to izuzetno obrazovane prostitutke u Japanu.

Da li je nekad neko istorbao Geishu i nije joj platio?
 
Kakav je utisak ostavio na vas film Geisha? Svi znamo da su to izuzetno obrazovane prostitutke u Japanu.

Da li je nekad neko istorbao Geishu i nije joj platio?

Ne sjecam se najbolje filma, ali znam da mi je jedan dio bio zanimljiv, a to je snaga pogleda koji prava gejsa mora da ima!
Ona ga pogleda, samo na tren, ali i taj tren bude dovoljan da ga natjera da se okrene za njom!

Isprobah i ja posle snagu svog!:-D
 
Da li ti je neko samo dodirom trepavica, dotakao svaki delić kože? To je jedna mala stvar koju Geisha mora da zna.
Dragantaur-super odgovor,nasmejao si me slatko
 
Kakav je utisak ostavio na vas film Geisha? Svi znamo da su to izuzetno obrazovane prostitutke u Japanu.

Da li je nekad neko istorbao Geishu i nije joj platio?

sinnke mi rek`o da dodjem ovde i da kazem sta znam o gejsama.
ne izjavljujem nista bez prisustva svog advokata:shock:.
ne znam nista, majke mi :p
 
ja nisam gledao film 100 dana... u stvari, slagao sam sad... gledao sam skoro u bioskopu 'ja, legenda'... mnogo strasan film... a, u stvari... nije strasan koliko su pojacali ton... pa posle svake scene srce u pete... ja hteo da izadjem na pola... sta ce mi to u zivotu, da mucim sebe tako? a jedan lik, par redova nize u jednom trenutku kaze: upalite svetlo, molim vas... ha haha... svi su se nasmejali i sa odusevljenjem skrenuli pogled sa platna na par sekundi...
 
ja nisam gledao film 100 dana... u stvari, slagao sam sad... gledao sam skoro u bioskopu 'ja, legenda'... mnogo strasan film... a, u stvari... nije strasan koliko su pojacali ton... pa posle svake scene srce u pete... ja hteo da izadjem na pola... sta ce mi to u zivotu, da mucim sebe tako? a jedan lik, par redova nize u jednom trenutku kaze: upalite svetlo, molim vas... ha haha... svi su se nasmejali i sa odusevljenjem skrenuli pogled sa platna na par sekundi...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
ja nisam gledao film 100 dana... u stvari, slagao sam sad... gledao sam skoro u bioskopu 'ja, legenda'... mnogo strasan film... a, u stvari... nije strasan koliko su pojacali ton... pa posle svake scene srce u pete... ja hteo da izadjem na pola... sta ce mi to u zivotu, da mucim sebe tako? a jedan lik, par redova nize u jednom trenutku kaze: upalite svetlo, molim vas... ha haha... svi su se nasmejali i sa odusevljenjem skrenuli pogled sa platna na par sekundi...

jutrso mi salje drugarica poruku kako je sinoc,ubedjena da je film neka drama,pustila taj film da se opusti,onako da ga odgleda pred spavanje ali ga je posle 15 minuta iskljucila bas posle neke scene vristanja ili tako nesto...kaze da ce ga odgledati ali u toku dana..i tako...
 
Josh uvek nisam gledala "Shrek 3"
Pre par dana sam htela da idem sa drushtvom da gledamo "Zacharana" ali sam ipak morala da radim.
A htela dam da okachim cedulju na vrata: " U BIOSKOPU SAM, VRACHAM SE ODMAH"
 

Back
Top