iskustva i događaji sa asfalta

Bez vozacke ja. Ukrao caletu kola u 5 izjutra. Dva drugara pozadi,jedan napred. Kurcim se ja, jedjem govna, i od jezera se vracam i gas drugom brzinom nizbrdo 100na sat (ne mogu se nabedjujem ko ne veruje, nek jedje ....) i blaga krivina na desno, a betonski kanal dubine 2-3 metra, jbm li ga, nisam ga merio, pravo. Znaci ja nabodem na kocnicu, i eto, danak neiskustvu: drzim kocnicu, skrecem malo u desno,ali blokirali tockovi i auto ide pravo i u kanal betonski u reku Sushicu.
Jedva ostadosmo zivi. Ja udario glavom o volan i dan danas imam posledice toga :D
auto netaknut. Kad smo ga izvlacili iz kanala, traktorom - chekrk za blavane sto koristi moj brat, pukne greda na kadetu, jer je Dane vezao za gredu. Pukne gred, ladnjak, maska prednja...7 dana je utroseno truda da se zavari greda i dan danas mi miler kaze da ne sadam u ovaj auto, jer je miler otisao daleko u zabranjeno crveno...ali eto veslam s tom gredom krivom zavarenom *ne vidi se golim okom* preko 60 000km :D
 
Данас сам ишао до града, и код Ушћау смеру ка граду се направила гужва (баш се чудим:roll:). Идем ја тако у колони, све миц-по-миц до краја моста. Е ту наиђе нека тетка из десне са Субаруом (оним гадним што личи на теренца), код аутобуске станице и у пуној брзини се убацује у 1м слободног простора између мене и аута испред. И ништа то не би било чудно да не вози позади малу бебу и дете од 4-5 година! Нису ми јасни ти људи који се коцкају не само са својим, него и са животима своје деце. Када се упалило зелено и када сам ја престао да свирам (док је стајала испред нисам се скидао са сирене, а и други су је чашћавали јер јој је пола аутомобила остало у крајњој десној траци), она је само смотала лево и исекла још једног човека који је кренуо са семафора у крајњој левој траци за право!
Таквима треба одузети дозволу, а ову бих ја послао на обавезну терапију код Чака Нориса!
 
problem je što obično takve žene osim što naravno znaju da se ponašaju tako drsko u saobraćaju, ne znaju da se suoče sa posledicama takvog svog drskog ponašanja, pa u slučaju kao što si opisao, znaju da se zbune, uspaniče i naprave grešku koja nekoga može skupo da košta, a najjeftinija njena greška je polupan branik ili far...
 
Meni se par puta desilo da u bgu pokusaju da se ubace ispred mene ali na kvarno.Ko hoce da testira moje branike samo nek izvoli.Jednom sam isao sa caletom i lik sa golfom 2 krenuo da se ubaci i cale nije hteo da ukoci.Kaze,da sam ga raspizdio 3 meseca bi bio u servisu.A znajuci caleta uradio bi to,njemu kao i meni dovoljna je sitnica da prsne i da izadje iz auta da se bije.
zasto sam inace gadjao cigane bejzbol palicom :)
 
Mozda sam i pricao ovu komediju.... ali aj opet :)

Zaustavlja murijaner kod hotela "Vojvodina" u Zrenjaninu mene i mog drugara (on je vozio). Pita "Jel ispravno sve?". Kaze drugar "Jeste".
"Da proverimo", rece murijanac, "Ajmo kratka... duga... levi zmigavac, desni..." - Sve radi napred.
"Ajmo poziciju" rece kada je otisao nazad. "Ajmo levi zmigavac, ajmo sad desni... ajmo rikverc..."
Medjutim, drugaru nije radio desni stop, vec samo levi... i tu nastaje komedija.
"Ajmo stop" kaze pandur. Kad je video da svetli samo levi, on mrtav ozbiljan doda "Ajmo sad desni stop"

Sta reci? :)
 
Moj dozivljaj je stvarno neverovatan....

Drugar mi zivi u Engleskoj, i redovno dolazi kolima ovde...I, tako mi idemo iz NS, kad nas kod ZR zaustavlja policajac.Prilazi kolima, sve redovno, samo sto ja sedim sa leve strane, naravno volan sa desne strane...otvaram ja prozor i on onako iz topa:
P: Vozack.....(zastade a na licu izraz kao da je duha video)
Ja: Izvolite?
P: (Jos uvek skroz zbunjen) Ovaj....Ko je tebe zajebao mladicu?(Pita vozaca)
Drugar:Molim?
P:Pa, KO TI JE PRODAO AUTO GDE JE VOLAN SA DESNE STRANE?!?!?!
Drugar:Ja sam iz Engleske, a tamo se vozi levom stranom, a volan je sa desne.
P:Stvarno?
D:Da.
P:Aha, pa dobro onda.....onda...mozete ici....
D:Hvala

I mi odosmo...Smejali smo se dok nismo stigli kuci...Svakakvih idiota ima danas!
 
Ma mislio je gadnim kao "opasnim"...;)

Mene mrzi da pisem koliko ih dozivljavam..Par puta mi padalo na pamet neku kameru ko americki panduri da stavim, nasnimao bih se idiota.

Treba neku emisiju napraviti pa sve javno prikazati, ime i prezime:lol:
 
Данас ја одем на факс, пошто сам пао један испит, да видим, јел'те, шта сам забалегао. Паркирам у 15:05 ауто на месту у жутој зони (2х макс паркирања), ставим листић код волана и одем, с намером да увид у балегу траје највише 1х. Међутим, пошто је пало преко 1000 људи по мојој процени, увиђање се отегло као гладна година. Ја се унервозио, немам број зоне да преко СМС-а платим још 2 сата, а већ је 10 до 5. И тако ја јурим са Нокие 3510 по интернету, тражим број, већ је 5 и 5, кад ме једна :mrgreen::eek:8) колегиница прозва да узмем рад. Ја брже-боље погледах рад, видех да нема смисла да се жалим (срамота да професор поново види шта сам набалегао:roll:) и зуууум низ степенице, напоље и трк на паркинг.
Ја се приближавам паркингу, кад оно чика у флуоресцентном прслуку нешто пише, стојећи поред мог аута. Ја трк преко блата кроз траву до кола (уместо около преко стазе), и онако задихан кажем "добар дан"! Казнионичар, неки млађи лик, погледа ме и рече "јел ово твоје?" - "да." - "Дал' да пишемо казну?" - "Јао немојте молим вас, ево прошло је само, па ево нема ни 15 минута!" Лик ме погледа, насмеја се и рече "ма зајебавам те бре, имаш форе још 2 минута. Ајд' пали и вози!:lol:
Цар!
 
Ja kad vozim psa u autu ne dao ti Bog da se priblizis,odma kida :)
Tako me murija propustila,videli da nema zajebancije pa odustali od legitimisanja
Kao sto vozim tako opasnog psa,ja reko bio kod veterinara,sta njih boli dupe.
A vozio sam ovo
brt1.jpg
 
Данас ја одем на факс, пошто сам пао један испит, да видим, јел'те, шта сам забалегао. Паркирам у 15:05 ауто на месту у жутој зони (2х макс паркирања), ставим листић код волана и одем, с намером да увид у балегу траје највише 1х. Међутим, пошто је пало преко 1000 људи по мојој процени, увиђање се отегло као гладна година. Ја се унервозио, немам број зоне да преко СМС-а платим још 2 сата, а већ је 10 до 5. И тако ја јурим са Нокие 3510 по интернету, тражим број, већ је 5 и 5, кад ме једна :mrgreen::eek:8) колегиница прозва да узмем рад. Ја брже-боље погледах рад, видех да нема смисла да се жалим (срамота да професор поново види шта сам набалегао:roll:) и зуууум низ степенице, напоље и трк на паркинг.
Ја се приближавам паркингу, кад оно чика у флуоресцентном прслуку нешто пише, стојећи поред мог аута. Ја трк преко блата кроз траву до кола (уместо около преко стазе), и онако задихан кажем "добар дан"! Казнионичар, неки млађи лик, погледа ме и рече "јел ово твоје?" - "да." - "Дал' да пишемо казну?" - "Јао немојте молим вас, ево прошло је само, па ево нема ни 15 минута!" Лик ме погледа, насмеја се и рече "ма зајебавам те бре, имаш форе још 2 минута. Ајд' пали и вози!:lol:
Цар!

tako to radi sirotinja raja...:cry:
 
Јуче ја на Булевару у пекари кад чујем сирене... видим из Рузвелтове излеће Пајеро и спектакуларно зауставља неку А6ицу баш испред пекаре у којој бејах... у А6ици лик на задњем седишту вероватно неки директор у оделу фин и културан лик, ови га изведоше на улицу заједно са возачем, али нигде нема силе трзања ништа... човек сасвим нормалан, а ови крелци почели да урлају к'о животиње на Калемегдану 6. априла 1941. :roll: и сад ја пратим о чему се ради... А6ица најобичнија, без тамних стакала, без кожних седишта значи најобичнија црна и то она светлија црна... више сива... обичне челичне фелне ма ништа... таблице исто стандардне шестоцифрене... на крају се испостави да је лик директор у некој фирми (чуо сам и име али забворавих која је) кренуо на састанак у Смедерево и чист као суза... а ови крелци се деру и даље, преврћу му ауто наглавачке, ваде ствари из аута и БАЦАЈУ ИЗА СЕБЕ ПО УЛИЦИ!!! :shock: :shock: :shock: лик у оделу пита ако није проблем да додају те ствари њему да их не бацају по улици кад један крену да га спизди пендреком и овај се ућута... после 15ак минута бацише им документа на кров рекоше ''слободАН СИ!'' и одоше :? :? :? иначе су ми страшно ишли на курaц што понижавају човека на сред Булевара без потребе, а кад сам чуо ово ''слободан си'' полудим и полетим да им јебeм маму усрану кад ме ухватише ортаци који су били са мном и не дадоше ми... кренем да им добацујем нешто ови моји ме преклопише док керови нису отишли... страшно... да мени тако дођу најебaо бих им се целе фамилије :evil: :evil: :evil: СТОКА!
 
Е баш зато има да се запослим у полицији, да те пајсере без 2 разреда основне школе ***** у мозак!!!:evil::evil::evil:
Што би волео да су то мени урадили, добар породични пријатељ ради у унутрашњој контроли...8)
 
Treba da znate da se tako ponašaju pripadnici interventnih jedinica i ni jedna druga formacija... Znači oni imaju odrešene ruke...pa se zato tako i ponašaju... Običnog policajca nećete videti da se tako ponaša, jer zna da može za glupost da izgubi posao...
Za pripadnike interventne jedinice važe druga pravila...
 
Јесте то била интервентна, могуће је да су имали дојаву, али брате, човек није давао повода за иживљавање, био је коректан, радио је како су му рекли. Апсолутно мајмунски поступак колико год им биле одрешене руке. :roll:
 

Back
Top