IMA LI KOGA IZ PECI I OKOLINE (' 79 I STARIJE)

Pec pre nekih 4 meseca
 

Prilozi

  • Picture 268.jpg
    Picture 268.jpg
    68,9 KB · Pregleda: 33
i koji su tvoji utisci o peci sada.
nemam pojma sta da kazem...postalo je kao selo varos...sva su mesta spojena od prizrena do peci treba ti 2-3 sata puta autom koliko gusto kao da si u nekim azijskim africkim gradovima....a isto toliko i iz mitrovice do peci
iz pr do peci
pozdrav svim pecankama i iz okoline koje tu zive i zivele pre..od pecanca
pristevca.. pozdrav za ekonomsku srednju gen 77-78-79-80
 
evo me iza stadiona pozdravljam sve srednja ekonomska
:confused:Sada da predjemo na maternji.....vazi li generacijo......Ti si dakle jos uvjek u Peci, gdje tacno iza stadiona, ili u Gorazdevac, receno mi je da.. pravoslavaca ima samo u Gorazdevcu, jeli to tacno ili.... u odnosu na PR, i KM.malo.....ali....Pozivaju me da dodjem u posjetu, gdje cu kod koga.... kuca srusena, podjelili imanja....uzas?! Neznam kako je sa grobljem u B.Polje jer tamo su moji svi sahranjeni,i jako me zanima. Pisi mi makar nesto.Hvala!:hvala:
 
verujim da nisam nesto po gradu izlazio vise se krecem relacija pec - pristina...
mogu ti reci da sam bio pozvan kod prijatelja na rucak drzi restoran kod fabrike zastave gde se ono delovi radili e iza je imao i ranije restoran..ali su ga sad renovirali od a do sh....hrana je bila extra...gde si ti sad u cg
 
Mikica odakle si tacno iz Peci?, procitala sam da si napisala da si 20 kim. udaljena od Vitomirice pa ako nije tajna reci odakle si tacno.Pozdrav za tebe i za sve iz Peci, Djakovice, Decana naravno i za sve Srbe iz drugih gradova i mesta sa prostora Kosova i Metohije.


Mozda sam dala pogresnu procenu napisavsi da sam 20km od Peci, ne nisam iz Vitomirice, ja sam iz Istoka.

HVALA SVIMA NA JAVLJANJU I VELIKI, VELIKI NAJVECI POZDRAV ZA SVE ZEMLJAKE.
 

Back
Top