Pogrešan firmware za Mp4 player

u to je zajebano kad se pogresi firmware (DVD Player kad sam flashovao sam odneo u servis, nisam zeleo da zeznem nesto (posto je bila bitna cak i brzina na kojoj se disk reze :shock: ))
Ne znam sta pametno da ti kazem.
Mozda da probas u nekom servisu?

A da li ti se upali player kad ga gurnes u USB? (moj i kad je iskljucen kad ga prikljucim (iako je bez baterija) automatski se pali jer "vuce struju" sa USB-a)
 
ne upali se nikako.
samo da ga komp. prepozna pa ja mogu instalirati drugi.


Kao sto sa rekao instalirao sam USB 2.0 ADFU driver i u device manageru on se nalazi u pod,,unknow device,, da li se moze prebaciti pod Universal serial bus contollers.
Prepozna mi komp. USB ali se ne pojavi ono kao kad ubacis USB
 
1fixqs6.png

And I go to install driver
2fixfj7.png

3fixdk2.png


4fixmw5.png



8fixwt9.png
 
Ne znam oces li moci softverski to da resis ako ne reaguje ni na sta... Sto rece tab nosi to u servis valjda psotoji mogucnos da nekako izbrisu taj firmware i da vrate stari... Nemam ideju kako bi to moglo da se odradi.... Ako naletim na nesto na netu javi cu ti...
 
pisi proizvodjacu.
Za razliku od ovih nasih seljaka po firmama oni su profesionalni.
KAd god sam imao neki problem ja sam pisao mail tehnickoj podrsci proizvodjaca proizvoda (tako sam pisao LG-u, cannonu, geniusu itd itd...)
Odgovaraju u roku od 24h

Kazi koji model imas i gde mozes da skines firmware za njega.
 
hehe trebao sam samo da nadjem odgovarajuci frimware.

Otvorio sam mp4 Player i nekih milion brojeva

na manjem cipu:ak1025,7jo16ab
Na vecem cipu:hy27uu00ag5m,tpcb t4 7a,mtuj5498to
Na displeju:cj00zv01 roh9
py-1315w-1 1.48 p rfd 071113
fwx2588@163.com


Sad :( ne znam sta da kucam da bi nasao Frimware.
Kuku, pa de se tako trazi firmware...trebati proizvodjac, model pa na njihovom sajtu:roll:

Inace mislim da je mrka kapa od toga, ako se nepali nemozes ga ni flesovati ponovo...sorry.
 

Back
Top