Unreal 3

Retardirani botovi pogotova u mom timu koji nisu u stanju da sacuvaju ono sto osvojim ,a kamoli da osvoje nesto , vire mi iz dupeta umesto da rade nesto vrzmaju se oko mene (uglavnom) , bagovi,nema snimanja pozicije dok online ne napravis profil ili skines zakrpu od 280mb , kada napravis profil online onda nepusta filmove izmedju misija ,
I pored svega ovoga igra je gotivna:)
 
igra je do jaja... po meni je jedna od najjacih koja je izasla u skorije vreme... ja ne mogu da se skinem sa nje zadnjih nekoliko dana... samo mi nije jasno zasto kod nas tako mali broj ljudi igra Unreal??? :):);)
 
igra je do jaja... po meni je jedna od najjacih koja je izasla u skorije vreme... ja ne mogu da se skinem sa nje zadnjih nekoliko dana... samo mi nije jasno zasto kod nas tako mali broj ljudi igra Unreal??? :):);)
Ja sam imao UT 3 demo,al mi nesto bila mutna grafika(dao sam i na Hight sve al opet).Igrao sam ja duuugo UT 2004(igra je konza) al posto sad imam malo Hard disk space nemogu da je instaliram.E sad,uso ja u UT 2004 u multiplayer al nigde nemogu da nadjem gde je lista servera.Please help,jer ta igra je konza na netu.
 
Ja sam imao UT 3 demo,al mi nesto bila mutna grafika(dao sam i na Hight sve al opet).Igrao sam ja duuugo UT 2004(igra je konza) al posto sad imam malo Hard disk space nemogu da je instaliram.E sad,uso ja u UT 2004 u multiplayer al nigde nemogu da nadjem gde je lista servera.Please help,jer ta igra je konza na netu.

Probaj post proceassing da stavis na deafult ako nije,mozda ti je to na muted pa ti je zato grafika mutna.A mozes i U3 da pikas u multiplayer-u bez ikakvih zavrzlama,samo se registrujes i picis.:)
 
Mozda je ovo offtopic al ajde,sta bude bude :lol: .Ajde mi dajte neke Ip adrese dobrih servera na kojima vi igrate(znam na goolgle al meni trabaju oni koje vi preporocujete)za narodnu verziju za UT 2004
 
Iskreno ne verujem u minimalnu zahtevnost jer nije tacna bar po mom iskustvu,obicno one igre za koje napisu da su zahtevne i da zahtevaju neki ludacki minimum kod mene su radile a nemam besnu masinu.Naravno neke su tacne ali sa nekim preteruju.Unreal nije zahtevan.Ovo pise u readme fajlu.
Windows XP SP2 or Windows Vista
· 2.0+ GHZ Single Core Processor
· 512 Mbytes of System RAM
· NVIDIA 6200+ or ATI Radeon 9600+ Video Card
· 8 GB of Free Hard Drive Space
minimum
 

Back
Top