Ratni zločin ne zastareva!!??

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
38.037
Tako je lupetala Carla del Pontiac, a eto čujem ovih dana da su neki optuženici toga suda dobili status svedoka jer taj sud više ne može dizati nove optužnice......

I eto, ja se valjam od smeha u skladu sa postom starim godinu dana:

Rajo, pa uskoro se ukida taj lakrdijaški sud, šta će da bidne sa optužnicama? Nije valjda da će postojati optužnice nepostojećeg suda......Za krepati, al' ćemo da se valjamo od smeha......
 
Tako je lupetala Carla del Pontiac, a eto čujem ovih dana da su neki optuženici toga suda dobili status svedoka jer taj sud više ne može dizati nove optužnice......

I eto, ja se valjam od smeha u skladu sa postom starim godinu dana:

Rajo, pa uskoro se ukida taj lakrdijaški sud, šta će da bidne sa optužnicama? Nije valjda da će postojati optužnice nepostojećeg suda......Za krepati, al' ćemo da se valjamo od smeha......

Pa kaže: Ko će da nam sudi ako se odlučimo oružjem re-integrirati Kosovo u Srbiju?
 
kada neko kaze da ce braniti npr.RS a vidim lokacija u BG, ili osvojit cemo kosovo, ili povratiti a lokacija ZG nekako ne shvatam. mislim, ja bih, kao srbin, mogao podrzati one iz hrvatske, ili bosne, ali govoriti u njihovo ime....

Srbin je Srbin gde god živio, Srbija je Srbija za svakog Srbina......
Btw. Rođen sam u Srbiji i imam prava kao svaki građanin Srbije, bez obzira gde trenutno živim.
 
Tako je lupetala Carla del Pontiac, a eto čujem ovih dana da su neki optuženici toga suda dobili status svedoka jer taj sud više ne može dizati nove optužnice......

I eto, ja se valjam od smeha u skladu sa postom starim godinu dana:

Rajo, pa uskoro se ukida taj lakrdijaški sud, šta će da bidne sa optužnicama? Nije valjda da će postojati optužnice nepostojećeg suda......Za krepati, al' ćemo da se valjamo od smeha......

Ukida se sud, ali će jurisdikciju za nerazjašnjene ratne zločine dobiti lokalsni sudovi i možda još neki evropski.
 

Back
Top