Tottenham Hotspur FC

duc4

Gost
Poruka
186
Verni navijachi, PEVCI, i svi oni koji volite Tottenham, mozemo diskutovati ovde o Berbatovu, Huande Ramosu, plasman u finale Liga kupa, pada na tabeli i sl.Kada se otvorila tema za Everton, odlucio sam da i ja otvorim temu za Tottenham.Pa, pishite...
 
Odjednom se posle ovih 5:1 kao pecurke posle kise pojavljuju razne kreature koje tako naprasno odjenom izrazavaju svoju vecitu ljubav jedinom engleskom timu koji gotive...dajte jel neko pricao o njima pre ovoga? steta...oni su meni oduvek bili solidan klub i gotivim ih dosta, jos od onih 2:1 protiv Celzija na stamfordu prosle godine
 
Odjednom se posle ovih 5:1 kao pecurke posle kise pojavljuju razne kreature koje tako naprasno odjenom izrazavaju svoju vecitu ljubav jedinom engleskom timu koji gotive...dajte jel neko pricao o njima pre ovoga? steta...oni su meni oduvek bili solidan klub i gotivim ih dosta, jos od onih 2:1 protiv Celzija na stamfordu prosle godine

Ko mi kaze...Pa ako su solidni, shto nisi otvorio/la temu pre mene...i za koga ti uopshte i navijash ?
 
Onaj Ramos je genije...preporodice tu ekipu...
Vudgejt i Haton u zadnjoj liniji...mnogo bolje nego prije...
Mislim da je odbrana i najvise kriva za ovakvo stanje...mada i Daren Bent je zakazao a od njega se ocekuje puno...
Sad ce Totenhem da krene...
Inace Hatona je hvalio i Alex Ferguson...htio je da ga kupi u skorijoj buducnosti...
 

Back
Top