mlade mame spremne za nova poznanstva

Možda bolje da odeš na D&P. A i što neki ljudi imaju potrebu da naglašavaju to druženje??? Mislim, svi smo mi došli iz istog razloga - da se družimo. Vremenom se svakako skapiraš sa nekim, upoznate se i u RL... Nemam nameru da te vređam, ali ovako mi to malo izgleda isforsirano.

bug.gif
 
Ne bih se slozila da svi imaju potrebu za poznanstvima,vise su ljudi tu zbog diskusija sto je i primarna stvar foruma ili mozda zbog prozivanja,svadje i sl.Iz tog razloga sam se obratila odredjenoj grupaciji ljudi i sigurno nisam ocekivala da cu se sutra uzivo sa njima upoznati.Ali stvar i namera je jasna pa makar bila i prenagljena.
 
Takodje mislim da nema potrebe traziti se s nekim po odredjenoj kategoriji, namestice ti se ta poznanstva sama vec - videces.
Po domu zdravlja , parku, komsiluku , vrticu itd. Ali ispada da majke cija deca nisu uzrasta tvog deteta tebi nece biti zanimljive.Takodje ces upoznati razne osobe sa kojima nemas slicnosti ni po statusu ni po obrazovanju , pa ti opet nece prijati druzenje , a mozda se skapiras sa nekom mamom koja ima dete pribliznog uzrasta kao i ti - ali se deca svadjaju. Meni se to najcesce desavalo , a i mojim drugaricama : deca se podzapaju a roditelji nemogu preko toga da predju....itd.
Ma samo spontano, nece ti biti dosadno.
 
Ne nije mi tesko,sve moje drugarice su jos ne udate,nisu majke ali i dalje savrseno funkcionisemo.Htela sam svoj zivot da oplemenim jos nekim savrsenim bicem koje je pored toga i roditelj ali ocigledno jos se nije javila.Ne mari,cekacu strpljivo.

Nema ljutis,sama u startu pravis kategorizaciju,sto nije lijepo.Drugim rijecima sa ostalima ne zelis druzenje...pa izvini sta si ocekivala...Mlada si i sigurni si ok,ali ovdje se svi druzimo bez obzira na godine,sad sami vremenom nadjemo neke koji su nam vise ili manje dragi.
Osjecam se i te kako mladom(odgovor za Karamazova),ali sigurno sam starija od tebe.
Imas toliko tema gdje mozes naici na "mlade" mame,ali ti cekas da one tebi dodju.Citaj malo po forumu,mozes puno lijepog nauciti,nemoj odmah da gledas tamniju stranu(svadje)nije bas tako.:)
 
Po prirodi sam veoma strpljiva osoba,ako procitate moje ranije poruke videcete da sam i pre par godina pokusala da upoznam nekog novog i na ovaj nacin,cinjenica da nisam nije me obeshrabrila!
Ne vidim zasto bi neko negodovao,zato sto sam ga, tako da kazem izuzela iz ove teme-to je moje puno pravo kao sto svako stvaranjem svoje teme na neki nacin iskljucuje odredjenu grupu ljudi ili ljudima nece biti interesantna ista pa se nece ukljucivati u diskusiju.
 

Back
Top