Najgori glumci & filmovi

aeec89d73363339e63e31e67a7563e2e.gif
 
Na mene se neko bas nameracio na muzici...
bdc4d51c76a257ecc39f93ed7dbcfc14.gif


Try this:
Odete na temu najgluplji textovi i napisete G>K, i post munjevito nestaje
4b435ec34fd661a2adf282dbbc23872f.gif


A tek na Ljubimcima
4b435ec34fd661a2adf282dbbc23872f.gif
... tamo su rotvajleri zasticena vrsta koja preti da izumre od preterane gluposti...
e29894f606e4dc079ef5b626d1c84f95.gif


245d8ff57cd221b5e24376cf1481bdbf.gif
 
Dobar deo americkog filma je krs, time mislim na tinejdzerske, neuspele horore i tome podobne stvari.
A sto se glumackog kadra tice, ima i toga, iz istih filmova mostly, a sto se tice nasega kadra u poslednje vreme kriterijum je grozan.... Maja Mandzuka(ako se to moze nazvati glumicom), Milica Milsa, Ivana Mihic, Lidija Vukicevic...
 
Veceras na B92 ce biti omnibus 'Price iz Njujorka",On je rezirao drugu pricu,mirise mi na glavnog lika neurotika sa problemom sa zenama...:)Zezam se,citala sam tv program pa pise tamo ...A inace mi je zanimljivo koliki je Taj Vudi kompleksas,u svakom filmu njegovu zenu glumi neka prelepa glumica,uvek visa od njega,kao da bi u stvarnom zivotu takve cice bile sa njim :)
 
Veceras na B92 ce biti omnibus 'Price iz Njujorka",On je rezirao drugu pricu,mirise mi na glavnog lika neurotika sa problemom sa zenama...:)Zezam se,citala sam tv program pa pise tamo ...A inace mi je zanimljivo koliki je Taj Vudi kompleksas,u svakom filmu njegovu zenu glumi neka prelepa glumica,uvek visa od njega,kao da bi u stvarnom zivotu takve cice bile sa njim :)

mislis da nisu8-)
 
Setih se 2 filma, posto nisam znala naziv drugog proguglam : kad klan Mihic - Cukic na delu :roll:
"Ona voli Zvezdu" -scenario Gordan, producent Ivana Mihic.
Iznela bih katastrofalnu glumacku podelu. Danijela Vranjes od 30 godina igra razmazenu tinejdzerku, uz to joj je Maja Sabljic mama ( maceha ? ), a izgleda 100 puta bolje od nje.
Kicic igra skolarca :???:
Procitala sam da se u filmu pojavljuje i Vera Cukic, sigurno ga je "obogatila" :razz: svojom glumom, ali se ne secam te uloge.
"Dnevnik uvreda"
Opet Vera Cukic, sa njenom katastrofa glumom, partner joj je Marko Nikolic, koji je maltretira sve vreme filma, na kraju neko umre ( valjda ona :confused: ).
Kad smo vec kod Mihica i Cukicke da pomenem i seriju, bezbroj puta repriziranu, Gore - dole, tu su se svi udruzili, Vera se prenamaze, prenemaze u jedno 100 epizoda.
Kad razmislim, verovatno nasa najgora glumica, koja je snimila podosta toga zahvaljujuci muzu koji ju je gurao u svoje projekte :roll:.
Vidim da je neko spomenuo onaj film sa Vojom Brajevicem, Radmilovicem, Lanetom Gutovicem, izgleda da joj komedija vise lezi, sve drugo sto je snimila :roll:
Naravno tu je i mala Ivana u ulozi deteta :p .
 
Wake of Death (2004) Van Damme :puke: Koje sr.anj.e od scenarija, toliko rupa nema ni švajcarski
sir. Kao da je dete od 6 god. pisalo scenario. :)

Ali najgori film ikada je bio jedan sf koji sam izgubio a ne sećam se naziva, radnja je u vezi
nekih zarobljenih 'ljudi' od strane neke druge vrste, i o tome kako se trude da pobegnu.
Kraj je u vezi nekog rudnika, ne sećam se. Low budget, ali i sve ostalo je low. :lol: Kad' se
setim tog filma...koje izgubljeno vreme! Strašno.
 

Back
Top