Najgori glumci & filmovi

Nice set of hair.^ :lol:
...gledah nedavno film sa njim,jednakog kvaliteta kao i gluma mu...previse ozbiljno da bi bilo trash...i onda se samo moze reci-los film ...tu je bio i oshishan, pa jos gore izgleda
372448_700b_v1.jpg

zamisli tu kosu na ovakvoj faci...e to je on
 
...gledah nedavno film sa njim,jednakog kvaliteta kao i gluma mu...previse ozbiljno da bi bilo trash...i onda se samo moze reci-los film ...tu je bio i oshishan, pa jos gore izgleda
372448_700b_v1.jpg
zamisli tu kosu na ovakvoj faci...e to je on

To vec ne znam, ali mislim da definitivno ima kvalitet
bar za neki snazan guest appearance u par epizoda Ocajnih domacica...
a i facu za uloge senatora koje pritiskaju numerous sex skandali
i optuzbe za korupciju i zlupotrebu sluzbenog polozaja.
Rod Blagojevich, nase gore list, mi pada prvi na pamet :lol:

rod-blagojevich.jpg


Rod Blagojevich the untold story :lol:
 
Kijanu Rivs, do danas nisam shvatila zasto se on forsira u filmovima uopste:roll:
A sto se tice "lepog" Bosiljcica, onako, sladunjav je, ima sluha, ali ne zna da peva, nema duha u tom pevanju, ali mu ocito to nije ni potrebno da napuni SC zenskom publikom koja ce da uzdise do kraja koncerta i prepricava mesecima veliki dogadjaj. Da nije onoliko sarmantan i da to ne ume pametno da iskoristi nikad sa tim pevanjem ne bi dobio mikrofon u ruke. Eto:manikir:
 
Kijanu Rivs, do danas nisam shvatila zasto se on forsira u filmovima uopste:roll:
A sto se tice "lepog" Bosiljcica, onako, sladunjav je, ima sluha, ali ne zna da peva, nema duha u tom pevanju, ali mu ocito to nije ni potrebno da napuni SC zenskom publikom koja ce da uzdise do kraja koncerta i prepricava mesecima veliki dogadjaj. Da nije onoliko sarmantan i da to ne ume pametno da iskoristi nikad sa tim pevanjem ne bi dobio mikrofon u ruke. Eto:manikir:

Jao neeemoj bre, ja sam plakala od smeha ceo film, Stiller i Black su mi feeenomenalni, prica je blesava skroz, pa onda odlicni cinicni Stiller ( koji mi je odlican u svakom filmu), ne znam sta ti je tu glupo,.ja mislim da je humor bas dobar i da je ovaj film jedan od onih koji ti ulepsaju dan!

Imamo istis ukus. Inace, ja se lozim na Bena Stilera, samo sada mi se ne svidja, od kada je osedeo i ofucao se.
 
Od poznatih ali samo ako se gleda gluma - razumem ja da su dobri u drugim stvarima recimo kao reditelji ili komicari, modeli...itd:
Ben Affleck, Keanu Reeves, Megan Fox, Matthew McConaughey, Jennifer Lopez, Eddie Murphy, Jessica Alba, Kristin Kreuk, Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Steven Seagal, Freddie Prinze Jr., Orlando Bloom, Paul Walker, Brendan Fraser, Nicolas Cage, Taylor Lautner, Hayden Christensen, Channing Tatum, Madonna...
 

Back
Top