Najgori glumci & filmovi

Samo da ponovim...
blood diamond,the departed,gangs of new york,jedan film u kojem je glumio sa de nirom kad je bio mali, ne znam kako se zove,catch me if you can...
sve su to dobri filmovi.
postao mi je simpatičniji,prije ga nisam mogla očima gledati.
malo je previše isforsiran.
kao daj je jedini glumac n asvijetu, glupo je da skorseze uzima stalno iste.
u departedu mi je super odigrao...ali nije za svaku ulogu.
npr. uopšte ne liči na hauarda hjuza a ovaj ga je uzeo da ga glumi...

This Boy's Life (1993)
tu je De Niro ubica


995937~What-s-Eating-Gilbert-Grape-Posters.jpg

ovo mu je najbolji film kad je bio mladji
sa Dzonijem
 
Haurd Hjuz je bio kreten
tesko ko moze na onu budalu da lici
a i to nije toliko bitno
nije ni De Niro nesto slican sa La Mottom
ta fizicka slicnost moze biti plus
al nema nikakvog bitnog uticaja

Izvini molim te, ali De Niro je postigao da lici na LaMottu koliko je to moguce. Jedino da je izvrsio plasticnu operaciju lica :) Prirodno ne lici na njega, hvala Bogu, ali se potrudio maksimalno da podseca koliko je to moguce. Sto je i poenta u tim situacijama.
A kazu ljudi koji su radili na filmu da mu je skinuo ponasanje i gestikulaciju 100%. LaMotta je provodio vreme sa De Nirom i trenirao ga box, takodje je i bio jedan od saradnika na filmu.

Ovo su prava Viki i LaMotta
03lamotta184-1.jpg

Evo su LaMotta i De Niro
IMG_1916_ezr-1.jpg


DiCaprio cak ni ne asocira na Hjuza u Avijaticaru. Ovde ne govorim samo o fizickoj slicnosti, nego o kompletnom utisku.
Nije dobro poredjenje. DiCaprio je DiCaprio u Avijaticaru, a u Razjarenom Biku nema ni D od De Nira, samo Jake LaMotta :)
 
Izvini molim te, ali De Niro je postigao da lici na LaMottu koliko je to moguce. Jedino da je izvrsio plasticnu operaciju lica :) Prirodno ne lici na njega, hvala Bogu, ali se potrudio maksimalno da podseca koliko je to moguce. Sto je i poenta u tim situacijama.
A kazu ljudi koji su radili na filmu da mu je skinuo ponasanje i gestikulaciju 100%. LaMotta je provodio vreme sa De Nirom i trenirao ga box, takodje je i bio jedan od saradnika na filmu.

Ovo su prava Viki i LaMotta
03lamotta184-1.jpg

Evo su LaMotta i De Niro
IMG_1916_ezr-1.jpg


DiCaprio cak ni ne asocira na Hjuza u Avijaticaru. Ovde ne govorim samo o fizickoj slicnosti, nego o kompletnom utisku.
Nije dobro poredjenje. DiCaprio je DiCaprio u Avijaticaru, a u Razjarenom Biku nema ni D od De Nira, samo Jake LaMotta :)

oooo
mislio sam na fizicku slicnost
nisam zalazio
je li ga De Niro skinuo ili ne
samo sam rekao da fizicka slicnost ne postoji
a kako bi i postojala
kad je Dzejk popio onoliko krosea,aperkata i direkta u tintaru
Mislim,ko uopste oce da lici na jednog boxera
steta sto De Niro nije tamnoput i mladji da skine Gvozdenog Majka
kako bi to dobro:lol::lol:
 
Uh, u Iluzionisti je super. U The Score mi je bio najbolji - bio mi je bolji i od De Nira i Branda. Ova dvojica su, sto ti kazes, totalno neiskorisceni bili.
Super glumi momak i zato me nerviraju seka perse, poput DiCapria, koje pune naslovne strane i velicaju ih drugi, dok pravi glumci, poput Nortona, dobijaju zasluzeno postovanje samo od ljudi koji aktivno prate film.
pa to nije ni vazno ako se uzme u obzir da je de niro na kraju uzeo pare :D :lol:
 
Ljudi sta god vi rekli Di Kaprio je odlican i veoma talentovan glumac i nema svrhe da se o tome raspravlja.Departed i Blood Diamond su filmovi u kojima je pokazao da nema vise onog romanticara.E sad mnoge zenske vole Titanik(ja licno ne puno ali ako cemo pravo to je film sa najvecom mogucom zaradom).Odlican je i u Aviator i Gangs of New York,ako ste gledali ove filmove ne mozete da kazete da ne zna da glumi.Koliko sam cuo saradjuje i sa Sam Mendesom,Ridley Scottom,snima sa Skorsezeom ovaj Shutter Island koji ce verovatno biti sjajan.
Bolje da je neko spomenuo onu glupacu Paris Hilton koja se ne moze ni glumicom nazvati...

Svaka na mestu.

Nije mi jasno kako moze neko da kaze uopste da je Leonardo los glumac?

Jos kao klinac je genijalno odradjivao filmove - http://www.imdb.com/title/tt0108330/
ili http://www.imdb.com/title/tt0108550/
 

Back
Top