Treba se pripremiti na vreme:

»Iööl«

Početnik
Poruka
15
Samo slep kod ociju ne vidi da je doslo vreme radikala.
Hilari i Maldren na celu amerike a Toma na celu Srbije... perspektiva je ocigledna.

Imam dve opcije:

1. da na vreme zauzmem poziciju ispred Rumuske ambasade i kad me prime na razgovor da pretim samoubistvom ako mi ne daju azil.

2. da kupim utoku, iznajmim "Vidimo se u citulji" i fazoniram se.

Ja trecu opciju ne vidim :cry:
 
Samo slep kod ociju ne vidi da je doslo vreme radikala.
Hilari i Maldren na celu amerike a Toma na celu Srbije... perspektiva je ocigledna.

Imam dve opcije:

1. da na vreme zauzmem poziciju ispred Rumuske ambasade i kad me prime na razgovor da pretim samoubistvom ako mi ne daju azil.

2. da kupim utoku, iznajmim "Vidimo se u citulji" i fazoniram se.

Ja trecu opciju ne vidim :cry:

Kada te djavo pojede, imaces samo jedan izlaz:lol::lol:

Ne, ozbiljno, :
1. Zasto mislis da ce te rumuni primiti na razgovor?;-)
2. Jos nemas utoku?!?!:shock:;-)

Svasta voz povuce, armija obuce i ....tako to...
 
Samo slep kod ociju ne vidi da je doslo vreme radikala.
Hilari i Maldren na celu amerike a Toma na celu Srbije... perspektiva je ocigledna.

Imam dve opcije:

1. da na vreme zauzmem poziciju ispred Rumuske ambasade i kad me prime na razgovor da pretim samoubistvom ako mi ne daju azil.

2. da kupim utoku, iznajmim "Vidimo se u citulji" i fazoniram se.

Ja trecu opciju ne vidim :cry:

eto opravdanje za tomu kad izgubi, "bese mi zao deteta tako da sam namerno bla bla"
ps.ne brini nije srbija bas toliko zaglibila, iako bi nama to ipak odgovaralo, ali nista od toga:cry::cry:
 
Парламентарни избори су најбитнији!

smil42e4ced87bd70.gif
smil443d18ac58289.gif
 
Obzirom da se sprema pobeda Nikolica, potrebno je sto ranije misliti na sutra.
Odmah da ste se uputili prema Tempu i MAXI diskontima i da pazarite i sta vam treba i sta vam ne treba a preporucuje se:
-zastitna plasticna odela (od radiJacije, ne daj Boze)
-gas maske
-konzerviranu hranu, sveze povrce i voce, i obavezno slovenacki parizer...
 
Извини не знамо, јер ако је ово демократија што влада у Србији........ па неко је онда за лечење.......... а ја тврдим и потписујем да нисам демократа.......... :wink:

Nije? Ovo ovde je apoteoza demokratije.U svakoj manje demokratskoj zemlji Toma grobar i hagirani vojvoda bi odavno gulili robiju zbog onoga sto pricaju, a a kamoli zbog onoga sto su uradili.
 
Nije? Ovo ovde je apoteoza demokratije.U svakoj manje demokratskoj zemlji Toma grobar i hagirani vojvoda bi odavno gulili robiju zbog onoga sto pricaju, a a kamoli zbog onoga sto su uradili.

Не секирај се........ На том гуљењу били би политичари, од Динкића до Ђелића......... Мислим, неко се дебело углавио......
 
Samo slep kod ociju ne vidi da je doslo vreme radikala.
Hilari i Maldren na celu amerike a Toma na celu Srbije... perspektiva je ocigledna.

Imam dve opcije:

1. da na vreme zauzmem poziciju ispred Rumuske ambasade i kad me prime na razgovor da pretim samoubistvom ako mi ne daju azil.

2. da kupim utoku, iznajmim "Vidimo se u citulji" i fazoniram se.

Ja trecu opciju ne vidim :cry:


A da smiris malo strasti i sacekas da prvo vidis sta ce biti na kraju izbora a onda da vidis kako ce Nikolic da vlada. Btw, predsednik nema puno moci a vlada u kojoj je DS ima, tako da te price o armagedonu su najobicnija glupost i zaslepljenost.

Da li iko normalan moze da smatra da ce Nikolic zapocinjati ratove, da ce krenuti nekim putem neke policijske drzava i maltretiranja gradjana, ekonomske pljacke i otimacine (to je ekskluziva zutih)? Pa da li mislis da su glasaci radikala za takve stvari? Da bi ga ja podrzao u tome? Da bi bilo koga u tome podrzao? Radikalima je do rada i postene drzave, do nacionalnog postovanja a ne omalovazavanja Srba i bilo koga. Pa nije meni do sranja u drzavi, ja hocu da radim da narod ima para da mogu da mu prodam nesto, da mogu i ja da kupim da ljudi budu sretni jer imaju posao, da im se deca mogu obrazovati, da im se roditelji mogu leciti.

Pa ko normalan moze da pomisli da radikali i Nikolic nije za to?

Da li ce po Srbiji da niknu konc logori ako Toma i rdikali pobede DEMOKRATSKI NA IZBORIMA? Da li ce Toma da uvede policijski cas? Da li ce da napadne Hrvatsku, muslimanee, Siptare...? Da li ce da pobije Tadiceve glasace?

Pa ljudi, budite ozbiljni! Nista od toga se ni priblizno desiti nece. Armagedon nece pogoditi Srbiju, kuga ce nas takodje zaobici, jahaci apokalipse nas nemaju u planu, meteori ne idu ka Srbiji, cumani nikad nije cuo za Nikolica itd.

Plaseci ljude niko nema koristi, celokupno drustvo nema koristi jer se unosi nervoza, nesigurnost, nezadovoljstvo i uopste negativne vibracije medju ljudima sto ne prija nikom.

Kad Toma pobedi, mozemo ocekivati u najmanju ruku povratak nacionalnog i dravnog dostojanstva i postovanja kao i dobrog kontrolora vlade i raznih sumnjivih ministara kojih smo svi svesni.

Tomine pobede mogu da se plase samo kriminalci i korumpirani politcari a obican narod bez obzira koje su nacije, vere itd. ne mora da se plasi. Ja sam licno doziveo progon samo zato sto sam Srbin ali kada bi sad neko u mom gradu krenuo da proganja Madjare, Hrvate, Slovake itd. odmah bi bio protiv njega, to garantujem !

GLASAM ZA TOMU JER MI JE DO MIRA, RADA I DOSTOJANSTVA !!!
 
*ebalo te dostojanstvo.Mir i rad sa radikalima?Jedino ako ovo sto pricaju, pricaju da zamazu oci svom birackom telu, a kad dodju na vlast, u skladu sa Sekijevom izjavom da jedno pricaju, a drugo rade kad dodju na vlast, legnu na rudu i postanu jaganjci.

Ajd malo.. opusti se... idi na masazu. Nisi ti za politiku. Usput neka ti neko objasni sta je dostojanstvo.. svideceti se sta znaci ;)
 

Back
Top