Ko ce pobediti?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Torius

Primećen član
Poruka
968
Ne znam za ostatak Srbije, ali u BG je vecina clanova i sigurnih glasova DSS-a glasala za Tadica ili Nikolica, npr. na BM mestu na kome DSS ima 55 clanova Velja je dobio 33 glasa itd. Po nasim proracunima glasovi DSS su podeljeni u odnosu 55% Tadic 30% Nikolic i 15% Velja Ilic.

Osnovno pitanje je koliko ce Veljinih pristalica glasati za Borisa u drugom krugu, obzirom da je nas vecina iz DSS vec glasala za Tadica.
 
Ne znam za ostatak Srbije, ali u BG je vecina clanova i sigurnih glasova DSS-a glasala za Tadica ili Nikolica, npr. na BM mestu na kome DSS ima 55 clanova Velja je dobio 33 glasa itd. Po nasim proracunima glasovi DSS su podeljeni u odnosu 55% Tadic 30% Nikolic i 15% Velja Ilic.

Osnovno pitanje je koliko ce Veljinih pristalica glasati za Borisa u drugom krugu, obzirom da je nas vecina iz DSS vec glasala za Tadica.

Taj odnos 55% Tadic 30% Nikolic nekako mi se cini previse u korist Nikolica.
U svakom slucaju mislim da ce veci procenat Veljinih glasaca nego Kostunicinih
podrzati Nikolica.
Mada glasovi DSS nece biti toliko bitni posto su se oni vec u prvom krugu opredelili
vecim delom ili za Tadica ili Nikolica,medjutim DSS moze da utice na Velju kao
koalicionog partnera.
Po nekim mojim procenama morace vise od 66% Veljinih glasaca da glasa za Tadica
da bi pobedio sa nekom mizernom razlikom,cak i ako Velja odabere da podrzi Tadica
nece moci to da direktno uradi posle svojih izjava.
 
Ne znam za ostatak Srbije, ali u BG je vecina clanova i sigurnih glasova DSS-a glasala za Tadica ili Nikolica, npr. na BM mestu na kome DSS ima 55 clanova Velja je dobio 33 glasa itd. Po nasim proracunima glasovi DSS su podeljeni u odnosu 55% Tadic 30% Nikolic i 15% Velja Ilic.

Osnovno pitanje je koliko ce Veljinih pristalica glasati za Borisa u drugom krugu, obzirom da je nas vecina iz DSS vec glasala za Tadica.


Zakuni se...:shock:

Nisam iz DSS-a ( kao ni iz jedne partije) ali ih dosta znam i dobro poznajem...i ovo ne odgovara istini.:smile:
 
Ja sigurno necu glasati za Tadica ,covek je tako podmuklo radio ,isli su od sela do sela presli su celu Sumadiju obecavali kule i kubeta .
Sve samo da se glasa za njih ,i neka ako videcemo do lokalnih izbora ,nema sanse da ispune ni deseti deo onoga syto su obecali ,bice to promasaj i veliki gubitak za ds .
To je veoma pomuklo vratice se biraci Novoj Srbiji kada vide kako su prosli sa Tadicem.
 
Борису је готово немогуће, да достигне предност од 185.000 гласова, коју Тома има из првог круга.
Био је видно нервозан и конфузан, на првој конференцији за штампу након избора, тако да је чак и
Марију Шерифовић уврстио у наше светски познате редитеље...:mrgreen:
 
Борису је готово немогуће, да достигне предност од 185.000 гласова, коју Тома има из првог круга.
Био је видно нервозан и конфузан, на првој конференцији за штампу након избора, тако да је чак и
Марију Шерифовић уврстио у наше светски познате редитеље...:mrgreen:


Nemoj da zezaš...ahahahahahahahahahahahahah:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Ne znam za ostatak Srbije, ali u BG je vecina clanova i sigurnih glasova DSS-a glasala za Tadica ili Nikolica, npr. na BM mestu na kome DSS ima 55 clanova Velja je dobio 33 glasa itd. Po nasim proracunima glasovi DSS su podeljeni u odnosu 55% Tadic 30% Nikolic i 15% Velja Ilic.

Osnovno pitanje je koliko ce Veljinih pristalica glasati za Borisa u drugom krugu, obzirom da je nas vecina iz DSS vec glasala za Tadica.

Нисам члан али сам присталица ДСС-а - и никада ни под којим условима не бих гласао за Тадића. Он је Србији "тројански коњ". И биће веома лоше у Србији ако он буде изабран.
Ако гов*а из МЗ буду наставила да прете Србији, по обичају, има и ја да гласам за Тому јер ми је више пун куфер претњи - и ако имам пуно примедби и неслагања са СРС. Уосталом, избором Томе за председника САМО ЋЕ СЕ СМАЊИТИ ПОДЕЛЕ и дефинитивно ће се Србија УЈЕДИНИТИ, мислим политички јер ће сви, и власт и опозиција, морати да раде заједно. Једино ће они наркоси изигравати "опозицију".
 
Ja sigurno necu glasati za Tadica ,covek je tako podmuklo radio ,isli su od sela do sela presli su celu Sumadiju obecavali kule i kubeta .
Sve samo da se glasa za njih ,i neka ako videcemo do lokalnih izbora ,nema sanse da ispune ni deseti deo onoga syto su obecali ,bice to promasaj i veliki gubitak za ds .
To je veoma pomuklo vratice se biraci Novoj Srbiji kada vide kako su prosli sa Tadicem.
Pa nije Tadic kriv ,a ni Nikolic takodje sto su i gradjani u centralnoj Srbiji i Sumadiji provalili primitivnu opancarsku ideologiju seoske lopuze iz Cacka , hebiga shvatili ljudi da seoski asvaltni put nije najveci domet u politici i zivotu , hteli bi mozda i oni bazen i kanu u spavacoj sobi .
 
Борису је готово немогуће, да достигне предност од 185.000 гласова, коју Тома има из првог круга.
Био је видно нервозан и конфузан, на првој конференцији за штампу након избора, тако да је чак и
Марију Шерифовић уврстио у наше светски познате редитеље...:mrgreen:

strela
najpokvareniji stvor koji je pipnuo tastaturu
moderator nekog foruma???

ebem ti i forum, i drzavu i...
ma nek ide sve u 100 lepe!

odo da se pozdravim s drugarima
i vishe se ne vracam ovde!
 
Dobro...u prvom krugu na Voždovcu, a dalje ?

Iskreno, iznenadila sam se ovom tvom stavu ako si ti onaj stari nik, čije sam postove sa zadovoljstvom čitala i odobravala.:smile:

Da smo mi dovoljno jaka drzava, uvek bi pre glasao Tomu Nikolica, ali u situaciji u kojoj se nalazimo mislim da je za nacionalne interese Srbije bolje da Tadic bude predsednik. Ako Toma pobedi ode vlada, satanizovace nas po svetskim medijima (sile mraka i proslosti) i to samo mesec dana pred proglasenje jednostrane nezavisnosti Kosova i Metohije. Sta ce to Nikolic da uradi vise od Tadica i Kostunice, da prekine diplomatske odnose?, a ako vec ne postoji nista vise sto moze da se uradi, pa onda je barem bolje da imamo predsednika sa imidzom demokratskog nego nekog koga povezuju sa zlocinama 90' ma koliko to nama bilo apsurdno. Nisam promenio stavove, samo mislim da je ovo mudrije za Srbiju.
 
Da smo mi dovoljno jaka drzava, uvek bi pre glasao Tomu Nikolica, ali u situaciji u kojoj se nalazimo mislim da je za nacionalne interese Srbije bolje da Tadic bude predsednik. Ako Toma pobedi ode vlada, satanizovace nas po svetskim medijima (sile mraka i proslosti) i to samo mesec dana pred proglasenje jednostrane nezavisnosti Kosova i Metohije. Sta ce to Nikolic da uradi vise od Tadica i Kostunice, da prekine diplomatske odnose?, a ako vec ne postoji nista vise sto moze da se uradi, pa onda je barem bolje da imamo predsednika sa imidzom demokratskog nego nekog koga povezuju sa zlocinama 90' ma koliko to nama bilo apsurdno. Nisam promenio stavove, samo mislim da je ovo mudrije za Srbiju.

.........cenim tvoje razmišljanje.
 
I ja sam gledao prvu izjavu B.T. posle izbora, tacno je da je M.Serifovic ispala u govoru imenovanog "reditelj", kao i sav moguci bes izliven u ociglednoj podeli Srbije..........brzo su mu savetnici objasnili ono sto je ocigledno i spoznajuce u razlici glasova...............odlucice minimum ili mali procenat glasova ali za B.T. nedostizan....................a mozda se za ovo zadnje i varam........ ;)
 
I ja sam gledao prvu izjavu B.T. posle izbora, tacno je da je M.Serifovic ispala u govoru imenovanog "reditelj", kao i sav moguci bes izliven u ociglednoj podeli Srbije..........brzo su mu savetnici objasnili ono sto je ocigledno i spoznajuce u razlici glasova...............odlucice minimum ili mali procenat glasova ali za B.T. nedostizan....................a mozda se za ovo zadnje i varam........ ;)


Ne verujem da se varaš i mislim da će Nikolić ovaj put da dobije većinu.

Toriusa cenim i poštujem kao mudrog i obrazovanog čoveka - forumaša i zaista sa zadovoljstvom pročitam njegova razmišljanja, što ne rezultira time da nam se baš uvek 100% poklope.:wink:
 
Da smo mi dovoljno jaka drzava, uvek bi pre glasao Tomu Nikolica, ali u situaciji u kojoj se nalazimo mislim da je za nacionalne interese Srbije bolje da Tadic bude predsednik. Ako Toma pobedi ode vlada, satanizovace nas po svetskim medijima (sile mraka i proslosti) i to samo mesec dana pred proglasenje jednostrane nezavisnosti Kosova i Metohije. Sta ce to Nikolic da uradi vise od Tadica i Kostunice, da prekine diplomatske odnose?, a ako vec ne postoji nista vise sto moze da se uradi, pa onda je barem bolje da imamo predsednika sa imidzom demokratskog nego nekog koga povezuju sa zlocinama 90' ma koliko to nama bilo apsurdno. Nisam promenio stavove, samo mislim da je ovo mudrije za Srbiju.
Da.. I ja razmišljam na sličan način.

Možda bismo mogli da razgovaramo o tome šta treba uraditi da bismo ojačali...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top