MONTOJISTI, RAJKONENOVCI & ostali

rajlovac88:
Espanol:
Dusman:
Kazu da je Ekleston uveo novo pravilo. Od iduce trke Ferrari startuje iz druge vremenske zone - sat vremena kasnije da bi englesko nemackim timovima dali malu prednost.
Ha, ha, ha, i to će biti mala prednost. Ovi kad vide crvenu boju počnu da trokiraju!
UH al je neko srecan. :lol: :) :D :wink:
Yes rajlovac! Slavimo po kućama (a i šire). Pozdrav.
 
Prva trka u sezoni ne pokazuje i njen kraj, posto je Vilijams imao odredjenih problema sa gumama (miselin), vidjecemo sta ce da bude na sledecoj trci. Ipak svi timovi su pokazali da su dostojni F1 "cirkusa". Vilijams je Prvi!!!???????!!!!!!!!!!!
 
Sena:
Prva trka u sezoni ne pokazuje i njen kraj, posto je Vilijams imao odredjenih problema sa gumama (miselin), vidjecemo sta ce da bude na sledecoj trci. Ipak svi timovi su pokazali da su dostojni F1 "cirkusa". Vilijams je Prvi!!!???????!!!!!!!!!!!
U pravu si Sena što se tiče prve trke. Nadam se da se niko nije uvredio zbog malo šale. Ja samo navijam za dobre i uzbudljive trke, sportsku borbu bez tehničkih "mućki", prljavština na stazi, ali i isključivosti navijača koja prelazi u nepristojnosti i nebuloze. Hajde lepo da navijamo, pa kad se završi sezona da "zveknemo" po pićence.
 
ugadnubaburastem:
Espanol:
Šta to bi u Australiji sa novim Senama? Verovatno nisu dobili dovoljno Melni pelenica u boksu!

Eeee, pouceni losim iskustvom nabavise 'Pampers' za Maleziju, kad ono... Pa posle neka se smeju 'krilcima'...C.c..ccc... :D
Ma, goli prevaranti u toj industriji. Pelenice sve lošije bez obzira na firmu. Jedino da se ovi u Maranelu osevape pa počnu da štancuju prave. Bok.
 
ugadnubaburastem:
Espanol:
Šta to bi u Australiji sa novim Senama? Verovatno nisu dobili dovoljno Melni pelenica u boksu!

Eeee, pouceni losim iskustvom nabavise 'Pampers' za Maleziju, kad ono... Pa posle neka se smeju 'krilcima'...C.c..ccc... :D
Alo Granny,
Pa ovi postaju totalno neozbiljni, nove pelenice ne spremiše ni za Bahrein. A "pouzdani" nemački motori samo purnjaju i polivaju ulje na sve strane. Pa treba im najzad uvesti taksu za uništavanje onako lepog novog asfalta+ za zagađivanje životnog okoliša. Oni će mi truju jadne siromašne vlasnike naftnih polja i livada. Posle kažu duvan šteti!
 
Espanol:
ugadnubaburastem:
Espanol:
Šta to bi u Australiji sa novim Senama? Verovatno nisu dobili dovoljno Melni pelenica u boksu!

Eeee, pouceni losim iskustvom nabavise 'Pampers' za Maleziju, kad ono... Pa posle neka se smeju 'krilcima'...C.c..ccc... :D
Alo Granny,
Pa ovi postaju totalno neozbiljni, nove pelenice ne spremiše ni za Bahrein. A "pouzdani" nemački motori samo purnjaju i polivaju ulje na sve strane. Pa treba im najzad uvesti taksu za uništavanje onako lepog novog asfalta+ za zagađivanje životnog okoliša. Oni će mi truju jadne siromašne vlasnike naftnih polja i livada. Posle kažu duvan šteti!
Jeste PP (za neupucene - PP=Prijatelj Pirinejski, iliti Espanol), ziva sramota! Lepo nana kaze - u krilcima je spas...Za oznoski omotac sam vec agitovala u topicu namenjenom 'odurnom Svapskom automehanicaru' - fakat, urnisa nam finsko momce bronhije, teze se dise. To se zove 'hemija' izmedju vozaca i bolida... :P
Jadne naftadzije, bivsa nesvrstana braca studenti...Ali, nisu mutavi, dadose im onu 'ruzicnjak vodicu' u flajkama da se navodnjavaju - sto bi rek'o Svabo - 'prvi put ne mirisemo 'cudno' nakon trke'... :D
 
Margott:
zadnja trka....uzas...jedino mi drago zbog batona,al montoja uzas...smorih se ko nikad..shumaher je smorio odavno...
Ne smaraj se mlada! Strpi se dok TATA ne ode u penziju. Vidi se da imaš dobar nos. "Dugmence" je sjajan šofer i ja uz svoje (skromno) iskustvo strašno tipujem na njega i mlađanog Alonsa. Finsko- kolumbijski dvojac je (pokazalo se) neopravdano naduvan, i što bi rekao naš drug Niški: "Od taj pos`o nema ništa". Čuvaj živci!!!
 
Espanol:
Margott:
zadnja trka....uzas...jedino mi drago zbog batona,al montoja uzas...smorih se ko nikad..shumaher je smorio odavno...
Ne smaraj se mlada! Strpi se dok TATA ne ode u penziju. Vidi se da imaš dobar nos. "Dugmence" je sjajan šofer i ja uz svoje (skromno) iskustvo strašno tipujem na njega i mlađanog Alonsa. Finsko- kolumbijski dvojac je (pokazalo se) neopravdano naduvan, i što bi rekao naš drug Niški: "Od taj pos`o nema ništa". Čuvaj živci!!!
E sad sam se i ja iznervirao !!!
Pa po cemu je on sjajan vozac ???
Hoce neko da mi obljasni zašto je bolji od :
Barikela,
Ralfa,
Alonsa,
Kimija,
Batona...??????
Samo zato što su ga svake godine promovisali u šampijona pre nego što pocne sezona ???
Ja iskreno mislim da nikad nece osvojiti titulu !
Cinjenica da je odlican vozac, ali nema pobednicki mentalitet.
Da zanemarimo Sumahera na trenutak, mislim da ce pre Alonso, Ralf, Barikelo, ili Kimi da osvoje titulu, nego što ce Montoja !!!
 
Rile:
Espanol:
Margott:
zadnja trka....uzas...jedino mi drago zbog batona,al montoja uzas...smorih se ko nikad..shumaher je smorio odavno...
Ne smaraj se mlada! Strpi se dok TATA ne ode u penziju. Vidi se da imaš dobar nos. "Dugmence" je sjajan šofer i ja uz svoje (skromno) iskustvo strašno tipujem na njega i mlađanog Alonsa. Finsko- kolumbijski dvojac je (pokazalo se) neopravdano naduvan, i što bi rekao naš drug Niški: "Od taj pos`o nema ništa". Čuvaj živci!!!
E sad sam se i ja iznervirao !!!
Pa po cemu je on sjajan vozac ???
Hoce neko da mi obljasni zašto je bolji od :
Barikela,
Ralfa,
Alonsa,
Kimija,
Batona...??????
Samo zato što su ga svake godine promovisali u šampijona pre nego što pocne sezona ???
Ja iskreno mislim da nikad nece osvojiti titulu !
Cinjenica da je odlican vozac, ali nema pobednicki mentalitet.
Da zanemarimo Sumahera na trenutak, mislim da ce pre Alonso, Ralf, Barikelo, ili Kimi da osvoje titulu, nego što ce Montoja !!!
Ne padaj u vatru Rile. Ajde vrati se pa ponovo pažljivo pročitaj! Prizovi malo znanje engleskog. Javljaj se po ponovnom čitanju. Pozdrav.
 
Eto sta uradi usmereno obrazovanje od ove nase omladine... :D ...Kad sam ja 1942 marsirala... :lol: :wink: ...Ma, Rilac, znam ja da su te terali da ucis ruski u skoli, jel' da?! 8) Ne mari, ovako je interesantnije. Znas, malo je fan-ova koji sa toliko zara 'brane' svoje stavove - respektujem izrazito. 8) I zaista, bilo bi daleko interesantnije da se silni novci nisu umesali i u ovaj sport, da pravila nisu 'osakatila' adrenalinski potencijal istog, da Ferrari ima iole ozbiljniju konkurenciju - a o 'kajzeru' i da ne govorim...ALI (cuveno 'ali' koje curi srecu kvari :wink: ), nije problem u tome sto su Ferrari i Schumi TOLIKO DOBRI, problem je sto ostali TO NISU. I umesto da, po srpski, krljamo noge konjicu koji dobro trci - hajde da vidimo zasto ostale rage baldisavaju u trecem krugu, naravno, ako im prethodno ne pospadaju potkovice...Molim lepo. Odoh da molujem jajca - u CRVENO, jashta! 8)
 
ugadnubaburastem:
Eto sta uradi usmereno obrazovanje od ove nase omladine... :D ...Kad sam ja 1942 marsirala... :lol: :wink: ...Ma, Rilac, znam ja da su te terali da ucis ruski u skoli, jel' da?! 8) Ne mari, ovako je interesantnije. Znas, malo je fan-ova koji sa toliko zara 'brane' svoje stavove - respektujem izrazito. 8) I zaista, bilo bi daleko interesantnije da se silni novci nisu umesali i u ovaj sport, da pravila nisu 'osakatila' adrenalinski potencijal istog, da Ferrari ima iole ozbiljniju konkurenciju - a o 'kajzeru' i da ne govorim...ALI (cuveno 'ali' koje curi srecu kvari :wink: ), nije problem u tome sto su Ferrari i Schumi TOLIKO DOBRI, problem je sto ostali TO NISU. I umesto da, po srpski, krljamo noge konjicu koji dobro trci - hajde da vidimo zasto ostale rage baldisavaju u trecem krugu, naravno, ako im prethodno ne pospadaju potkovice...Molim lepo. Odoh da molujem jajca - u CRVENO, jashta! 8)
Nano, Nano, jesi đavolak. Vidim da i tebe dira ovaj višak pismenosti u omladine.
 
ugadnubaburastem:
Eto sta uradi usmereno obrazovanje od ove nase omladine... :D ...Kad sam ja 1942 marsirala... :lol: :wink: ...Ma, Rilac, znam ja da su te terali da ucis ruski u skoli, jel' da?! 8) Ne mari, ovako je interesantnije. Znas, malo je fan-ova koji sa toliko zara 'brane' svoje stavove - respektujem izrazito. 8) I zaista, bilo bi daleko interesantnije da se silni novci nisu umesali i u ovaj sport, da pravila nisu 'osakatila' adrenalinski potencijal istog, da Ferrari ima iole ozbiljniju konkurenciju - a o 'kajzeru' i da ne govorim...ALI (cuveno 'ali' koje curi srecu kvari :wink: ), nije problem u tome sto su Ferrari i Schumi TOLIKO DOBRI, problem je sto ostali TO NISU. I umesto da, po srpski, krljamo noge konjicu koji dobro trci - hajde da vidimo zasto ostale rage baldisavaju u trecem krugu, naravno, ako im prethodno ne pospadaju potkovice...Molim lepo. Odoh da molujem jajca - u CRVENO, jashta! 8)
Njet panemajem Ruski !!!
Panemaje Engleski.
A ti ???
Do you krking maslacak every morning ??
 

Back
Top