ko nespava uopste

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
omilos:
Snezna_kraljica:
vidim da nikad ne spavas... bolje ti nama onda objasni. Mada, ja mislim da vi, blizanci, spavate na smenu. 8)
Ja ne mogu bez barem 8 sati sna, a 9... prava merka! Jako sam velika spavalica.
Napoleon je kazao:"6 sati za mushkarca, 7 za zenu, 8 za budalu!". 8)
8) Ako cemo tacno, rekao je - 4 za muskarca, 5 za zenu, a 6 za budalu.
time je covek hteo da izleci svoj kompleks (kompleks velicine, ups :oops: ... visine)
A Anstajn je spavao 12 sati.
Znaci, Mario je genije, a Anstajn i ja budale?
Radije cu biti u istoj korpi sa budalama... :wink:
 
Snezna_kraljica:
omilos:
Snezna_kraljica:
vidim da nikad ne spavas... bolje ti nama onda objasni. Mada, ja mislim da vi, blizanci, spavate na smenu. 8)
Ja ne mogu bez barem 8 sati sna, a 9... prava merka! Jako sam velika spavalica.
Napoleon je kazao:"6 sati za mushkarca, 7 za zenu, 8 za budalu!". 8)
8) Ako cemo tacno, rekao je - 4 za muskarca, 5 za zenu, a 6 za budalu.
time je covek hteo da izleci svoj kompleks (kompleks velicine, ups :oops: ... visine)
A Anstajn je spavao 12 sati.
Znaci, Mario je genije, a Anstajn i ja budale?
Radije cu biti u istoj korpi sa budalama... :wink:
Nije nego... 8)
Duzinom spavanja da izlechi kompleks svoje visine!? :roll:
E buco buco...
 
omilos:
Nije nego... 8)
Duzinom spavanja da izlechi kompleks svoje visine!? :roll:
E buco buco...
Ne to, nego je cinjenicu da spava 2-3 sata dnevno zeleo da predstavi kao indikator genijalnosti.
(dakle, on spava manje nego sto smatra predvidjenim za muskarce - znaci - on je iznad svake i svakoga, on je jedini, najbolji.)
P.S. Nisam ja buca! :oops: 8) :wink:
 
Snezna_kraljica:
omilos:
Nije nego... 8)
Duzinom spavanja da izlechi kompleks svoje visine!? :roll:
E buco buco...
Ne to, nego je cinjenicu da spava 2-3 sata dnevno zeleo da predstavi kao indikator genijalnosti.
(dakle, on spava manje nego sto smatra predvidjenim za muskarce - znaci - on je iznad svake i svakoga, on je jedini, najbolji.)
P.S. Nisam ja buca! :oops: 8) :wink:
Ne ne ne, njemu je to bilo sasvim dovoljno a i uopshte je poznato da je imao visok koeficijent inteligencije!
P.S. To si jednom prilikom sama rekla! 8)
 
omilos:
Ne ne ne, njemu je to bilo sasvim dovoljno a i uopshte je poznato da je imao visok koeficijent inteligencije!
P.S. To si jednom prilikom sama rekla! 8)
Naravno, bio je inteligentan, ali je problem u tome sto je zeleo da se prikaze najpametnijim.
Sa druge strane, poznato je da je Anstajn imao visok iq.
--------> genijalnost i duzina spavanja nisu ni u kakvoj korelaciji!
P.S. Da, jesam to rekla, ali to je zato sto mislim da sam slatka, i da su buce slatke! A ja nisam mnooooogo buca, nego samo malo :wink: I samo ja to imam pravo da kazem za sebe. :wink:
 
Snezna_kraljica:
omilos:
Ne ne ne, njemu je to bilo sasvim dovoljno a i uopshte je poznato da je imao visok koeficijent inteligencije!
P.S. To si jednom prilikom sama rekla! 8)
Naravno, bio je inteligentan, ali je problem u tome sto je zeleo da se prikaze najpametnijim.
Sa druge strane, poznato je da je Anstajn imao visok iq.
--------> genijalnost i duzina spavanja nisu ni u kakvoj korelaciji!
P.S. Da, jesam to rekla, ali to je zato sto mislim da sam slatka, i da su buce slatke! A ja nisam mnooooogo buca, nego samo malo :wink: I samo ja to imam pravo da kazem za sebe. :wink:
A dal je Anshtajn imao visok iq!? :roll:
--------> tlatka i buca nisu ni u kakvoj korelaciji!
P.S. E buco buco... 8)
 
omilos:
A dal je Anshtajn imao visok iq!? :roll:
--------> tlatka i buca nisu ni u kakvoj korelaciji!
P.S. E buco buco... 8)
Da li je Ajnstajn imao visok iq? Da, 189. Pobogu, covece, kakvo je to pitanje! Smisli ti Teoriju relativiteta... Ili onaj tvoj pametni Mario.
Inace, meni se cini da je Mario tvoj idol. I da zelis da budes 'promucuran' kao on.
P.S. E, pa, ja imam DVE pozitivne karakteristike - i TLATKA i BUCA! Svaka mi cast... :wink:
 
Snezna_kraljica:
omilos:
A dal je Anshtajn imao visok iq!? :roll:
--------> tlatka i buca nisu ni u kakvoj korelaciji!
P.S. E buco buco... 8)
Da li je Ajnstajn imao visok iq? Da, 189. Pobogu, covece, kakvo je to pitanje! Smisli ti Teoriju relativiteta... Ili onaj tvoj pametni Mario.
Inace, meni se cini da je Mario tvoj idol. I da zelis da budes 'promucuran' kao on.
P.S. E, pa, ja imam DVE pozitivne karakteristike - i TLATKA i BUCA! Svaka mi cast... :wink:
Taktichki skroz pogreshno! Mario mi je drugar... 8)
Znam nashta ciljash no moracesh da se mnogo potrudish!{pazi da ne ostanesh trudna} :)
P.S. E moj buco... 8)
 
omilos:
Snezna_kraljica:
vidim da nikad ne spavas... bolje ti nama onda objasni. Mada, ja mislim da vi, blizanci, spavate na smenu. 8)
Ja ne mogu bez barem 8 sati sna, a 9... prava merka! Jako sam velika spavalica.
Napoleon je kazao:"6 sati za mushkarca, 7 za zenu, 8 za budalu!". 8)
Nes ti napoleona velike stvari pa on je i ovako bio nizak i ruzan, a sto se mene tice ja otkad sam se razbolela ni ne mogu da spavam.
:( :cry: :cry: :(
 
Slatka90:
omilos:
Snezna_kraljica:
vidim da nikad ne spavas... bolje ti nama onda objasni. Mada, ja mislim da vi, blizanci, spavate na smenu. 8)
Ja ne mogu bez barem 8 sati sna, a 9... prava merka! Jako sam velika spavalica.
Napoleon je kazao:"6 sati za mushkarca, 7 za zenu, 8 za budalu!". 8)
Nes ti napoleona velike stvari pa on je i ovako bio nizak i ruzan, a sto se mene tice ja otkad sam se razbolela ni ne mogu da spavam.
:( :cry: :cry: :(
:(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top