igraonica

webhanuma

Primećen član
Poruka
926
Ako ste raspolozeni, evo vam interesantan chart, a bicu na raspolaganju.
Ko je on, probajte ga opisati?
Cime se bavi?
Kako stoji s novcem? Sta radi neptun u drugom?
Gde je njegov fokus u zivotu?
Ima li srece u ljubavi? Kada je bila prva velika ljubav (hint -primarne direkcije sunce/venera)?
Opisite nesto po izboru koristeci derivatni sistem -vezu, devojku, novac, posao... sta god.
Koje planete su signifikatori potencijalne trudnoce njegove prve zene?

Prosto se forum sveo na "pitanja i odgovore" pa u tom cilju nadam se da ce ova tema i njoj slicne zaziveti! :idea:
igrarija.gif
 
E, kako su mi poznati ovi Vodolija/skorpija tipovi...da nema tu neku ozbiljnost ili dubinu iza pogleda, rekla bih da je bas veliko dete i tesko da sazreva jos neku godinicu...Rekla bih da mu je 23-24 godina kada treba da upozna svoju partnerku koja je mogla da ima licnu ii porodicnu situaciju malo napetu, mozda i neke rane, impulsivne i propale veze, bilo brak bilo vezu jer je Venera Mars u kvadratu sa Neptunom, sto bi simbolizovalo nju u nekom svom ranom periodu npr 19-22 godine njene npr..).Sa ovim suncem u 3 polju konjukcija IC i Mesec kvadrat Uran, tesko da ce ostati u svom domu gde je rodjen, mora on da trazi svoje mesto u nekom drugom gradu ili cak i drugoj zemlji i nekako je uvek povucen tamo gde mu je partnerka(prva,druga,sedma..nebitno koja i koliko da ih ima). Tesko covek moze da se osloni na njega, kvadrat sa Neptunom u 2..problemi oko vrednosti ili novca ili imovine , a 5 polje ipak pocinje u Ribama..kao da je i nesvesno nesto mogao da izgubi i misli kako nema srece u nekom momentu..ne bih rekla da se osecao kriv, pre da je prevaren na neki nacin...Mora da savlada nepromisljenost, saturn ce ga u povratku nauciti da mooora da razmisli i da nauci mnogo toga..Neshvacen je u kuci i porodici iz koje je potekao, osecao se drugaciji a pri tom trazio slobodu, ali kao svaka Vodolija, pa jos sa Uran konjukcija Jupiters, sve je to nekad grandiozno preterivanje ili rasipanje ili sirenje u necemu sto se tice njega kao njega...Bas mu treba cvrsta ruka...Trazi oslonac u stabilnoj partnerki, sa Onim ovnom u 5 i sa Bikom u 7 kuci, a tesko da ume da prihvati bas i kad ima sposobnu i energicnu zenu, nekako u mladjim godinama vuce po svom...Period promena mu je 29-25 u kojem moze da zablista i postane dosta zreliji ali takodje ima i period kada ne vodi mnogo racuna izmedju 35-39 kada moze opet da ima neke nagle promene,krize ili osecaj da je nesto promasio...Po planetama bih rekla da je mlad, nije ni pred 29-tom jer Saturn treba jos vremena da dodje na svoju poziciju, znaci jos manje..nesto izmedju 25-27 godina u vrh glave...mlad, mlad i mlad...sarmantan i zavodljiv ali nezreo jos uvek..Brak u ranim godinama ima manje krize ako je partnerka ona, kao ona, imala vec brak ili veze iza sebe.

Deca..voli on to i smatra da je to jedna covekova moc da se , kako bih to rekla, nagradi, da covek ima neku moc i duhovnu nagradu kroz to, svoje regenerisanje ali mislim da je mlad ...Kako je musko, ovaj kvadrat MarsVenera sa Neptunom vladarem 5 polja moze da znaci da partnerka ima problema sa hormonima, jajnicima, cistama, promenama nekim i da moze da ima spontani ili namerni prekid trudnoce, a stresno i pre-emotivno to moze da dozivljava, pa joj to smeta,pravi sumnju ili strah u njoj da ne moze da ima decu..Uran u Ribama to pomaze dodatno, i ovde bi sa sve njenog horoskopa moralo da se trazi povoljno vreme za pravljenje ili radjanje dece..kako je 11 njeno 5 polje kod njega,skorpija bi bila njeno 7 i polje drugog deteta pa je Pluton mocan ali uz saturna i svestan da je to bolje nesto kasnije ili uz odrzavanje trudnoce, kontrolisane ili lecenja pre toga, na bilo koji nacin..prvo je kod nje napadnuto, drugo moze da se rodi ali prevremeno ili posle niza pokusaja..(ne znaci gubitaka jer jedan treba da bude, i to prvi, u pravilno odabran trenutak drugi bi mogao da prodje). Jupiter i Uran iz 7, pa 9 u 7 oba, nisu joj dobri, kad se gleda ona, neko je ko moze aspekte da trosi na vise brakova, ali bi joj on bio drugi, kako mislim, i na mnogo javnosti ili mnogo na karijeru i to je ok, ali brak kao brak mora da prodje krizu ,razdvojenost neko vreme, a nemanje dece bi samo olaksalo razdvajanje..kako ce on za jedno 3 godine do 4 imati saturnov povratak tu je sansa i za dete i za zrelije ponasanje, a ako tu ne napravi pomak za sebe i za porodicu, mislim da moze da dodje i do razdvajanja.Onabi sa suncem u 9 polju, kroz njega gledano trebalo da je pronasla sebe, dom , uspeh negde van zemlje i nekako uz njega ali zaista zavisi sve od njegovog stepena duhovnog sazrevanja u nastupajucem periodu...Ni on ni ona nisu neki koji se bas tako lako rastavljaju ali ako mora, ovde se Sunce-Mesec nalaze u konjukciji i to preko njegovog IC a za nju MC, mislim da je ona neko ko moze da jednostavno izabere svoja svetla zivota, svoju karijeru, svoj zivot, lakse nego on sebe, smestajuci na IC...

Pa eto, malo da pocnem jer nikog nema jos...
 
Sedi 5 vip :-)
Ostali su isto dobrodosli... ako ste zainteresovani, mogu davati karakteristicne karte da ucite.
Komentarisacu samo da nadopunim, sve sto ne komentarisem je apsolutno tacno.
Venera Mars u kvadratu sa Neptunom, sto bi simbolizovalo nju u nekom svom ranom periodu npr 19-22 godine njene npr..
Venera/mars je ta neka prva ona. Venera vladar sedme je egzaltirana, mars u uskoj konj. -kvadrat sa dispozitorom kada se aktivirao on je imao neopisiv nagon da se zeni :?
a 5 polje ipak pocinje u Ribama..kao da je i nesvesno nesto mogao da izgubi i misli kako nema srece u nekom momentu..ne bih rekla da se osecao kriv, pre da je prevaren na neki nacin...
Vratimo se na 12to polje :-( sa rx saturnom...u nekom momentu ovaj briljantni momak je bio siguran da je izgubio dete -njeno neradjanje njegov mozak je percipirao drugacije... hteo da se zeni opsesivno... pa manija gonjenja... sizofrenija :cry:
Neshvacen je u kuci i porodici iz koje je potekao
Oba vladara doma su lose postavljena, uran na zalost lepo opisuje njegov dom -odakle je potekao. Sunce na ic-u partijarhat, puna cetvrta da tezi domu i da se nalazi u istom (vladar ac-a je tu, kao i sunce na ic-u), medjutim kvadrati, kao i konjunkcija uran/jupi govore dosta o situaciji (konjunkcija u prvom -te kako je to uticalo na njega kao licnost)
Bas mu treba cvrsta ruka...Trazi oslonac u stabilnoj partnerk
Tacno. Osetio je kao jako mlad da trazi zenku koja ce ispuniti sunce na mc-u i ispuniti karijeru.
i, sa Onim ovnom u 5 i sa Bikom u 7 kuci, a tesko da ume da prihvati bas i kad ima sposobnu i energicnu zenu, nekako u mladjim godinama vuce po svom...
OK ovo je tacno ali ja sam mislila prosto jer je sirota vodolijica, sa marsicem u ribama...
...sarmantan i zavodljiv ali nezreo jos uvek..
sarAmantan se kaze :lol: paaaaa... ako gledamo vladara 11te -merkur na 29om, sa mnooooogo losim kvadratima... i nije neki sarmantan covek, zavodljiv sa marsom/venerom u ribama to da... ali nije voljen ni popularan, mada bi mogao biti
Brak u ranim godinama ima manje krize ako je partnerka ona, kao ona, imala vec brak ili veze iza sebe.
Tesko -prva "ona" je pobegla, on se jos nije osmelio za dalje
...Kako je musko, ovaj kvadrat MarsVenera sa Neptunom vladarem 5 polja moze da znaci da partnerka ima problema sa hormonima, jajnicima, cistama, promenama nekim i da moze da ima spontani ili namerni prekid trudnoce, a stresno i pre-emotivno to moze da dozivljava, pa joj to smeta,pravi sumnju ili strah u njoj da ne moze da ima decu..
Na zalost... ovo sve... se odigrava u njegovoj 12oj kuci -u njegovoj glavi :? U to doba saturn mu jezdi po osmoj kuci i pravi opoziciju na natalni neptun... i sve sto vidis NIJE SE DESILO i zato je karta dobra. Potpuna licna percepcija necijeg sveta
kako ce on za jedno 3 godine do 4 imati saturnov povratak tu je sansa i za dete i za zrelije ponasanje
Meni ga zao.... bojim se da mu to ne bude sansa da ode na duze u sobu sa mekanim zidovima :-(
mislim da je ona neko ko moze da jednostavno izabere svoja svetla zivota, svoju karijeru, svoj zivot, lakse nego on sebe, smestajuci na IC...
Ona je izabrala karijeru kad ga je TRAJNO ostavila, medjutim tako je aktivirala njegovu 12tu...

Ljudi oglasite se! Vezbajte... rad oslobadja :lol:
Cime se bavi covek?
Sta ce da bude kad poraste?
Sta mu je neptun u drugom?

Hocete neku drugu kartu?
 
Ovaj kao da se bavi poslovima sa naftom ili nesto na crno. Boga pitaj. A ne mogu da pisem toliko mnogo kao vi :shock: Ali recimo da su ove kombinacije ljudi dostas perverzni na neki nacin pa se pitam kakav ugled ima ovaj covek.:confused:
 
Cime ce da se bavi... mislim da je Neptuljanka napisala nafta...zanima me kako si dosla do toga ja imam malo drugacije vidjene.
Da nije zato sto 10 stoji u takvom raskosu a vladar 10 pravi trig. sa Nep. u 2 ? pa odatle ideja nafte,karijera and so on... pa opet su vlad. 10 ode u Jar 3...mogla bih da se slozim ali imam neke druge ideje,vidi ambicije a gledajte mogucnosti :/
 
Ovaj kao da se bavi poslovima sa naftom ili nesto na crno. Boga pitaj.
Jel' zbog neptuna ili? Tek da znam u kom smeru da te uputim. Covekov novac je jupi u najuzoj konjunkciji sa uranom -kockar u dusi -na vrh drugog i u kvadratu sa mesecom -raspasce mu se drugi brak ako ikad stigne do njega.
Aha... sad sam skontala...ti zbog marsa u ribama i neptuna to pitas? Pa... recimo da je to rad sa toxinima, ali i suplji prsti za novac generalno. Jadan je onaj koji racun s njim bude delio.
Ali recimo da su ove kombinacije ljudi dostas perverzni na neki nacin pa se pitam kakav ugled ima ovaj covek.:confused:
Perverznost mogu samo da pretpostavim.
A ugled... pa sunce je u izgonu i 180mc -ocaj! Ne vole ga,... ne znaju ni zasto ali jednostavno nije voljen. U inostranstvu je to izrazenije (so/mo vladari 9og 180mc) O tome dosta i merkur trabunja.
Kako to sroci Web, ja bih rekla potencijalnog bolesnika u narednih par godina
Ja se u sebi nadam da nije tako... videcemo sta ce uran preko ve/ma da mu donese :?

S druge strane ako ova osoba ode negde gde bi prema relokacionom horoskopu ju/ur bili na ascu ili sam pocetak skorpije, tako da je pluton na ascu, situacija bi godinama bivala mnooooogo bolja
 
ja imam malo drugacije vidjene.
svako misljenje je dobrodoslo!
imam neke druge ideje,vidi ambicije a gledajte mogucnosti :/
Pa daj nam svoje vidjenje?

Inace ne mozes gledati mc kao neciju karijeru... moze, ali prvo der pogledni 6tu kucu koja govori o svakodnevnom radu, a tek onda mc. On je peak necije karijere, ali i necija vanjstina -kako te drugi vide.
 
svako misljenje je dobrodoslo!

Pa daj nam svoje vidjenje?

Inace ne mozes gledati mc kao neciju karijeru... moze, ali prvo der pogledni 6tu kucu koja govori o svakodnevnom radu, a tek onda mc. On je peak necije karijere, ali i necija vanjstina -kako te drugi vide.

Slazem se naravno 6 polje,2 nam pokazuje novac koji svakodneno trosi pa sam bas zbog toga vam skrenula paznju na mogucnosti i ambicije.To 10. nam govori o ambicijama koje su Leo a vlad. u 3 u trig. sa Nep u 2.Mislim da ovaj covek ima pre svega izuzetno velike ambicije a male mogucnosti,pa ne bih rekla bas zbog vlad. 6-te da ce imati mnogo uspeha u ostvarenju tih ambicija prevashodno zbog nacina na koji zeli da dodje do finansija-brzo...Pitala sam Neptuljanku jer je to bilo zaista na "prvi pogled" moguci zakljucak a onda kada malo bolje pogledamo pa njemu i ovaj Plu/Sat. neguju tu iluziju za brzom i veliko zaradom i ostavarenjem ambicija a opet ga i "zapatosira" kada se snovi razmagle pa dotakne realnu sliku da nema mogucnosti.Mislim cak da mu i nivo volje iistrajnosto prilicno fali.
 
To 10. nam govori o ambicijama koje su Leo a vlad. u 3 u trig. sa Nep u 2.
Da da dobro uoceno ali mozda i najbitnija stvar je izgon sunca i 180MC.
Mislim da ovaj covek ima pre svega izuzetno velike ambicije a male mogucnosti,pa ne bih rekla bas zbog vlad. 6-te da ce imati mnogo uspeha u ostvarenju tih ambicija prevashodno zbog nacina na koji zeli da dodje do finansija-brzo...
Slazem se sa tobom....naravno vreme ce pokazati, no mislim da je bas tako.
Mislim cak da mu i nivo volje iistrajnosto prilicno fali.
E ovde vec nisi u pravu.
Vladari prvog polja -mars, pluton i jupiter. Jupi je u sedistu u strelcu, vladar prvog (i drugog) u prvom, pored urana -mentalni kapacitet ovog lika i brzina protoka informacija je toliko impresivna da se smrznes. Dakle covek je zavrsio fax ubrzanim studiranjem, ali to ga i dalje nije proslavilo :? Dakle taman posla da je lenj ili sta slicno.
A sunce...koliko god unesreceno je pozitivno aspektovano i oslanja se na njegovu uransku sustinu.
 
Da da dobro uoceno ali mozda i najbitnija stvar je izgon sunca i 180MC.

Slazem se sa tobom....naravno vreme ce pokazati, no mislim da je bas tako.

E ovde vec nisi u pravu.
Vladari prvog polja -mars, pluton i jupiter. Jupi je u sedistu u strelcu, vladar prvog (i drugog) u prvom, pored urana -mentalni kapacitet ovog lika i brzina protoka informacija je toliko impresivna da se smrznes. Dakle covek je zavrsio fax ubrzanim studiranjem, ali to ga i dalje nije proslavilo :? Dakle taman posla da je lenj ili sta slicno.
A sunce...koliko god unesreceno je pozitivno aspektovano i oslanja se na njegovu uransku sustinu.

ja bih dodala da taj ume da "sagori" u necemu sto hoce, Jupiter uleti kao da sve mora pre vremena da stigne..ali JupiUran - kocka ,rizik, prokockane sanse kvadrat Mesec, i nade..
 

Back
Top