Everton FC

duc4

Gost
Poruka
186
Ne shvatam zashto se ova tema nije pojavila ranije, nakon otvaranja teme o odlasku reprezentacije u Juznu Afriku odlucio sam, kao navijac Evertona, da otvorim ovu temu.Svi koji zelite da diskutujete o Dejvidu Mojesu, igracima, transverima, plasmanu i uopste o Evertonu, pishite...
 
nija ne shvatam.
da vidimo...posle Celzija,omiljeni mi je klub u Premijer Ligi Everton.Zelim mu 4 mjesto,moze 3 ili 2 :D samo da bude ispod Celzija...dakle,zelim da se kvalifikuje za LS(barem da udje u kvalifikacije).Ova dominacija velike cetvorke je vec malo dosadna(man u,arsenal,celzi i liverpul)...lLiverpul je zasluzio da bude ispod Evertona...prvi put posle koliko godina(ne puno predpostavljam)ali u tom slucaju leti Benitez,a dolazi Murinjo...a ja necu da se to desi...
Dobar tim!!!Moyes sjajan menadzer!
 
Vec duze vreme cetiri prva mesta u Premier Ligi su predodredjena. Everton je jednom uspeo da preotme 4. mesto od Redsa ali na zalost nije igrao LS :(

Ove sezone zauzimaju odlicno 5. mesto i igraju konstantno i lepse i od CSKA Moskve i od Redsa. Arsenal i Manchester su zaista nedodirljivi :)

Zelim ovoj fantasticnoj ekipi puno uspeha u Kupu UEFA i da finale igra sa AC Milanom :lol:
 
Ne shvatam zashto se ova tema nije pojavila ranije, nakon otvaranja teme o odlasku reprezentacije u Juznu Afriku odlucio sam, kao navijac Evertona, da otvorim ovu temu.Svi koji zelite da diskutujete o Dejvidu Mojesu, igracima, transverima, plasmanu i uopste o Evertonu, pishite...

(Po meni) najtalentovaniji trener u Engleskoj!:ok:
 
Sezona za zaborav bar za sada.. Sramotan poraz na Gudisonu od Boltona 1:2 i ko zna koji smo sad na tabeli a ko je igrao nemam uop[te ideju!! Odkad se Donovan odvojio od Džekija i vratio u L.A. mi smo polu tim :( :(

p.s. Nezvanično je vodeći gol(znači pukli smo iz keca u dvojku) dao Timy Howard(golman)! Da li je to istina??!
 
Video sam sad tek gol,Timmyje legenda ali s obzirom ko je branio za Bolton to se moglo i očekivati.:grudvanje3: Inače sad videh na klubskoj web stranici da je Lendon ''debitovao'' po drugi put(ako je to opet pozajmica na par meseci iz amerike onda je to pre svega tužno) i da su pogađali par puta okvir gola!(ako sam dobro preveo)

p.s. Srećni praznici i mnogo radosti u 2012. za sve ljubitelje ''Karamelica'':sanke:
 
Kaj kad Jelavić iz čamca ne bi more pogodil....
Svi ga hvalili, stalno u medijima, pa ga forsirali u repki a zapravo prosječan igrač, taman za Austriju i Škotsku...
E pa ono što sam znao kad ga je s.ralo ove sezone se potvrdilo....

Nisam gledao pregled ali da je onaj njegov slobodnjak kući protiv Čelzija umesto u stativi završio u golu sad bi bili drugi u boleo bi nas tuki za sve ali...
 

Back
Top