da li je neko zvao seksi telefone?

evo nađoh na netu malo o tome
Dvadesetosmogodišnja Eliza radi u jednoj ovakvoj agenciji. Na seksi telefonu počela je raditi prije dvije i po godine, a prvi i glavni razlog zbog čega se javila na oglas za posao bio je novac. Iako sredina u kojoj Eliza živi ima puno predrasuda prema njenom i sličnim poslovima, ona kaže da je roditeljima ipak mogla reći čim se bavi.

Najveći je problem to što ljudi često poistovjećuju moj posao s prostitucijom. Nerijetko to misle i mušterije pa se gotovo svaki drugi muškarac želi naći sa mnom. Ja im kažem da ćemo se dogovoriti, tek toliko da im udovoljim jer meni i poslovna politika zabranjuje da se sastajem s mušterijama, priča Eliza.
Ipak, svoj dodatni posao opisuje kao interesantan, pun novih spoznaja o muškarcima i njihovim tajnim željama. Ali ne zovu je samo muškarci – česti klijenti su i žene s lezbijskim sklonostima. Tema naših razgovora nije samo seks. Mnogi ljudi žele samo s nekim podijeliti probleme i dobiti neki savjet, a drugim je dosadno pa žele razgovarati o bilo čemu. Dobar sam slušalac pa mi to ne predstavlja nikakav problem.
Kada se vode erotski razgovori, Eliza je spremna ispuniti skoro svaku želju jer je, kako kaže, plaćena za to. 'Ako klijent želi da mu budem ropkinja, prihvatiću njegove seksualne prijetnje i pokoriti se. Nije mi teško probuditi se u tri sata ujutro ako mom redovitom klijentu odgovara baš to vrijeme za razgovor.'
 
Ja sam zvala .. reko`, bash da vidim shta se tamo radi i shta prichaju .. i nisam docekala .. prvih 10 minuta sam slusala obavezni uvodni deo, a u vezi chujesh svakih deset sekundi .. 'cak' .. 'cak' .. 'cak' .. vidim ja da ce radoznalost skupo da me kosta i tako sam prekinula.
Ovo sam i ja jednom uradila ali sam imala strpljenja za svega par minuta. :lol:
a da li bi neka forumašica mogla da zamisli sebe u ovom poslu?
Ma kako da ne. :lol:
Ali samo ako me i kamere snimaju. :-)
 
Ja sam kao student 90-tih zvao hotline sa uličnih govornica, uz pomoć iskrivljenih žetona (5 impulsa pretvoriš u 50), pa kad ga zveknem žeton ispadne, i tako do 950 impulsa, sa dva žetona zoveš hot line i besplatno slušaš gluposti. Bilo mi zanimljivo nedelju dana. Posle me više nikada nije privlačilo.
 
e, a možemo da merdžujemo dve teme u jednu. kao čeprkaš po mobilnom telefonu svoje bolje polovine i
a) pozoveš hot-line da mu posle stigne račun od sto milijardi miliona
b) vidiš da je zvao hot-line (pored mene žiiiiveeee! iiiiiiii!!!!) i onda sankcije koje slede.

m?
 

Back
Top