Koga?

ELENA_bg

Zainteresovan član
Poruka
352
Veoma me inspirise jedna tema ...Kako bi reagovali kada bi decka,devojku videli sa nekim drugim? Da li krivite personu sa kojom ste u vezi ili osobu sa kojom vas vara?
 
eh pa kad bismo sad znali bili bismo roboti.. ono if vidish_ih then trt :)
obichno je covek tad sje.ban a ne da se upushta u filozofske dileme to bi bile etichke dileme valjda ko se s kim vara ko je kriv
sad cu da ti kazem da li je to etika
ako je to valjda je covek malo u afektu ili nije ako je neka klasika od para ne znam zavisi. sta ako si npr privatni detektiv i vidish....... razumesh
mozda i nije u afektu ja ne bih bila ja bih rekla pa da normalan je, da nije normalan ne bi me varao
shta ce budala da mi bude verna
fala bogu s njim je sve ok. ili s njom danas je i to ok.

pa ajde sebe bih krivila pa njega pa nju. eto neka glupa definicija ali je neprikladna ali mozemo da se igramo
 
Zalim devojku sa kojom ga vidim. Pomislim "Ludjeg nema, osvetnik, to se on meni sveti za Nemanju Vidic :-) "Ma to uoste nije on, ucinilo mi se."

Pomislim "Izlazi sa bivsom! Nije moj! Slobodna sam!"

Pomislim "To su mu drugarice. Sto su tako ozbiljne? Tri na jednog, ma nemaju sanse."

Pomislim "Ova se primila, kako se lepo smeska! On okom ona skokom.A on bi voleo kad bi mogao da bude njen decko, da se smiri, da je voli... Eh... Nije ona ja. Bice sutra dobro jutro lepi moj navike ti poznajem znam da ti nedostajem"
 
Reakcija zavisi od raspolozenja..ako bi namerno to uradila,da bi je video..verovatno bi ih malo oboje polomio..cisto iz principa..
Iskljucivo bi krivio osobu..sa kojom sam bio u vezi.
 
Mnoge čekaju u redu za njega. A da se rodio kod drugih roditelja - šta bi onda bio? A i mnogo je skup. Nešto mi se čini da su mu platili ogroman otkup kad je bio kidnapovan. Meni je recimo slatka Samantha Anderson, najveća i najpoznatija droca na Internetu, Samantha 38G, ima 125 kila, ali šta ja imam od toga?
 
Pa, ne znam sta ti imas od toga. Ja bih mozda imala od upoznavanja sa njim to sto cu uneti neke promene u svoja upoznavanja. Moci cu lakse da disem, jer je on mladji od onih sa kojima se obicno upoznajem, nece biti neke ljubomore i ozbiljnosti. Ako ima neku devojku, onda hocu unapred da joj kazem da necu da joj otmem decka.
 
Nemam ništa od toga da mi se sviđa neko poznat i nedostupan, a nemaš ni ti. I ne zanosim se mnogo tim glupostima. Meni se najviše može svideti neka devojčica koja kao i ja štrči, nije prosečna i obična, i koja je svoja po svaku cenu.
 
Verujem ti, samo se pazi da se ne zaraziš. Zamisli stadion od 50000 ljudi i zamisli da se svi potucaju odjedanput. E to ti je to. Tako izgledaju ti vaši prosečni međuljudski odnosi tipa svako sa svakim svako svakoga vara i sve sami polovnjaci u igri...
 
Bora Đorđević kaže svom sinu: "Nemoj nikad da budeš u sredini. Budi ili najbolji ili najgori." Mene devojka nikad nije prevarila. A biće da se ti pališ na to da te frajer prevari. Sigmund Frojd je lepo rekao: "Ljudi koji često menjaju partnere ne žele da vode ljubav sa njima, već sa njihovim bivšim partnerima."
 
Siguran sam, jer sve devojčice sa kojima sam bio bile su nevine i ekscentrične, odnosno nisu se mnogo družile sa muškarcima, tako da sam im ja bio i tata i drug i partner i sve drugo, već sam ranije rekao da ja ne igram u timu (tamo gde je gust saobraćaj polovnjaka), veruj mi na reč.
 

Back
Top