nevina u 23-oj--sta mislite o tome?ponos ili stid?

Nevinost nije nesto cime se devojka treba ponositi ni stideti.Tako mi glupo zvuci kada cujem:Dala sam najvrednije sto sam imala....
Ako je njen izbor da ceka onog pravog ma koliko god to trajalo onda je to sve na mestu.Ako mozda devojka ima preterano visoke kriterijume,pa niko sa kim je do sada bila nije bio ''pravi''onda je to problem druge vrste.Imam nekoliko devojaka u okruzenju koje imaju izmedju 18-20 godina,a nikada nisu imale decka.Jednostavno,niko im ne odgovara,ni jedan nije dovoljno savrsen za njih(a savrsenstvo samo i traze).To je vec problem druge vrste,po meni nesto u glavi.Naravno ne treba leci sa prvim koji naidje,ali ne treba teziti za savrsenstvom.Sta vec tipovi misle o tome to ne znam.Verovatno nekima imponuje to sto je nevina,neki beze od toga.Predpostavljam da oni koji nisu za neke ozbiljne price beze od nevinih devojaka.Hoce zadovoljstvo,ne treba im moljakanje i cimanje.
 
Nevinost nije nesto cime se devojka treba ponositi ni stideti.Tako mi glupo zvuci kada cujem:Dala sam najvrednije sto sam imala....

Potpuno se slazem. Nije uopste pitanje nevinosi nego mislim da je u pitanju strah koji smo svi nekada imali od prvog puta ali i da to prvi put bude za pamcenje. Medjutim, iskreno prvi put je u sustini ko kada prvi put sednes za volan. Pa nemoguce je da odjednom postanes reli vozac, a ako to ocekujes onda te to moze dovesti do razocaranja ili frustracije. Ipak tu je sada ona druga stvar, odabir partnera, veoma vazna stavka. Dakle potrebna ti je osoba koja ce znati kroz sta prolazis, dakle neko ko je vec imao seksualne odnose (ne ko ja nevin nasao sa nevinom devojkom). Bolje je dakle da on zna ali da je neko ko ce to kako treba i da bude sa tobom, da prodje sa tobom, pa ako treba da razgovarate pre toga i onda polako. Dakle, on ne mora biti savrsen, ali treba da bude neko ko ce sa tobom to moci da prodje (obracam se figurativno u prvom licu).
 
Naravno.Pre svega da bi to ostalo u nekom lepom secanju treba da se desi sa nekom osobom kojoj verujes i koja ti znaci.Nije bitno da li ce taj prvi sex proci ovako ili onako,sigurno je da niko nece dotaci zvezde,treba da bude sve sto manje napeto.A verovatno za sve vazi da ako to urade sa nekim nebitnim oseca se na neki nacin isprazno.Nije onda to stvarno to.
 
Naravno.Pre svega da bi to ostalo u nekom lepom secanju treba da se desi sa nekom osobom kojoj verujes i koja ti znaci.Nije bitno da li ce taj prvi sex proci ovako ili onako,sigurno je da niko nece dotaci zvezde,treba da bude sve sto manje napeto.A verovatno za sve vazi da ako to urade sa nekim nebitnim oseca se na neki nacin isprazno.Nije onda to stvarno to.

Tako mlada,a mudro zbori.ja se mog skidanja mraka ne secam.Tj kao kroz maglu..jbga...zato ke sera sera,what ever will be will be...
 
Naravno.Pre svega da bi to ostalo u nekom lepom secanju treba da se desi sa nekom osobom kojoj verujes i koja ti znaci.Nije bitno da li ce taj prvi sex proci ovako ili onako,sigurno je da niko nece dotaci zvezde,treba da bude sve sto manje napeto.A verovatno za sve vazi da ako to urade sa nekim nebitnim oseca se na neki nacin isprazno.Nije onda to stvarno to.

Stvarno zrelo razmisljas..ali je napeto i posle cekanja..cak bi rekao i previse..samim tim sto se pridaje toliki znacaj.
 
Stvarno zrelo razmisljas..ali je napeto i posle cekanja..cak bi rekao i previse..samim tim sto se pridaje toliki znacaj.

Jeste.Ali taj prvi put narocito za devojke uvek predstavlja nesto stresno i strasno.Mada pre svega mislim da je opet najvaznije da to prodje sto manje traumaticno,u smislu da ostane u nekom lepom secanju.A ne moze da bude tako,ako se desi bilo kad i sa bilo kim.Ma treba sve to da prodje kako treba jer ima uticaj,mozda ne mnogo znacajan,sve zavisi od osobe do osobe na dalje odnose u buducnosti.
 
drugarica mi je nevina u 23-oj godini....kako vi gledate na to.Smatram da momci to gotive a opet ...ko bi se maltretirao sa nevinom devojkom koja ne zna nista kad mozete da imate super sex sa "nenevinom" devojkom:)

ej...jednom mi se nudila devojka od 17 godina..a krenuli smo kada je imala 16,a ja 25..moja velika i nesrecna ljubav ali slatka,ummmmm...da,nisam vodio ljubav sa njom..nisam zeleo..jedinio sam je lizao...kako je slatko svrsavala...gotovo da nije mirisala..mislim na njenu picu...a ukus..ummmmmm...
e,sad odgovor...tvoju drugaricu bi sada odradio,bez problema....:D:D:D:D:D......
 
ej...jednom mi se nudila devojka od 17 godina..a krenuli smo kada je imala 16,a ja 25..moja velika i nesrecna ljubav ali slatka,ummmmm...da,nisam vodio ljubav sa njom..nisam zeleo..jedinio sam je lizao...kako je slatko svrsavala...gotovo da nije mirisala..mislim na njenu picu...a ukus..ummmmmm...
e,sad odgovor...tvoju drugaricu bi sada odradio,bez problema....:D:D:D:D:D......

fuj...pa to hoda :lol::lol::lol:
 

Back
Top