nevina u 23-oj--sta mislite o tome?ponos ili stid?

drugarica mi je nevina u 23-oj godini....kako vi gledate na to.Smatram da momci to gotive a opet ...ko bi se maltretirao sa nevinom devojkom koja ne zna nista kad mozete da imate super sex sa "nenevinom" devojkom:)

Ja pa sta mozda samo djevojka ne zeli to, ili nije naisla na pravu osobu, kao da je bitno ima dobre godine za sex, samo polako naucit ce se i ona...ali ocigledno trazi nekoga pravog jer da joj je stalo samo da bude j.ebana vec bi to ucinila! Nista lose! Sasvim OK! Licno njen izbor!
 
drugarica mi je nevina u 23-oj godini....kako vi gledate na to.Smatram da momci to gotive a opet ...ko bi se maltretirao sa nevinom devojkom koja ne zna nista kad mozete da imate super sex sa "nenevinom" devojkom:)

Ja pa sta mozda samo djevojka ne zeli to, ili nije naisla na pravu osobu, kao da je bitno ima dobre godine za sex, samo polako naucit ce se i ona...ali ocigledno trazi nekoga pravog jer da joj je stalo samo da bude j.ebana vec bi to ucinila! Nista lose! Sasvim OK! Licno njen izbor!
 
Jaooo sto si ti fina drugarica.:roll:...bilo bi me stid, da te poznajem....pihh...

kako si se ti postavila...mislim da nemas drugarice...ja ovo radim zbog nje...cisto da joj dokazem da nema razloga da se stidi i da je to sasvim ok...eto..devojka se jednostavno loshe oseca kad ode npr na pice sa koleginicama i tema bude sex..ona jednostavno nema sta da kaze o tome...eto..sa svakog aspekta je to opterecuje...
 
zar treba da spava sa prvim koji naidje...meni je prvi bio decko koji mi je jako znacio i to mi je uvek lepo secanje...i ona jednostavno zeli nekog ko ce njoj nesto znaciti...a tesko je vezati se za nekog ko ostaje nedelju ili dve i jos se ispostavi da je kreten

Хех, обично се тек на трећој страни креће са аргументном ''први који наиђе''....:lol:

Није проблем што она има химен, бре, него што са 23 године није успела да са неким оствари такву врсту везе да би пожелела и секс са њим!!! :roll:
То што она за све те године налази само ''кретене који остају по недељу - две''!
ТО може да буде проблем, а не химен сам по себи!
 
kako si se ti postavila...mislim da nemas drugarice...ja ovo radim zbog nje...cisto da joj dokazem da nema razloga da se stidi i da je to sasvim ok...eto..devojka se jednostavno loshe oseca kad ode npr na pice sa koleginicama i tema bude sex..ona jednostavno nema sta da kaze o tome...eto..sa svakog aspekta je to opterecuje...

Kaži joj da dođe na forum. Ovde ljudi toliko lažu da niko neće primetiti, a tako će naučiti da laže i šta da govori, pa barem kada je sa koleginicama neće imati frku. Ovo ozbiljno mislim. Ljudi ovde svašta pišu. Čudi me kako uspevaju sve da postignu i zašto ovde kuckaju a imaju stavove kakve imaju i uspeha u svemu i sa svakim. Ma čudo jedno.
 
Kaži joj da dođe na forum. Ovde ljudi toliko lažu da niko neće primetiti, a tako će naučiti da laže i šta da govori, pa barem kada je sa koleginicama neće imati frku. Ovo ozbiljno mislim. Ljudi ovde svašta pišu. Čudi me kako uspevaju sve da postignu i zašto ovde kuckaju a imaju stavove kakve imaju i uspeha u svemu i sa svakim. Ma čudo jedno.

Ovde su svi savršeni...niko nema nikakvih problema osim postavljača teme...:D
 
Ih, pa ja imam 26 i jos uvek sam nevina. Beat that! :P
Jel' to odluka iz principa, sticaj okolnosti...?
Posto meni to nije normalno. Kako da znam da sam nasla "njega" ako nisam nista dalje od toga ni probala. Da bih znala da najvolEm sladoled od vanile ipak sam morala i druge da probam.
...mislim da bi svakom decku prijalo sazanje da je prvi devojci koja ima 23 god...
:shock:
QQ i lele ako bi mu takvo sto godilo. :idea:
Bolja je jer se cuvala za njega?
ali se snasla, naime nasla je nekog njoj privlacnog i to namenski samo za to. Naravno svidjao joj se ali mi se cini da joj je bitnije bilo da resi "problem" nego da trazi neku ozbiljniju vezu.
Hihihihihi jel' ti mene znas pa me online olajavas? :lol:
Nije lepo odma'ti kazem :wink:
 
kako si se ti postavila...mislim da nemas drugarice...ja ovo radim zbog nje...cisto da joj dokazem da nema razloga da se stidi i da je to sasvim ok...eto..devojka se jednostavno loshe oseca kad ode npr na pice sa koleginicama i tema bude sex..ona jednostavno nema sta da kaze o tome...eto..sa svakog aspekta je to opterecuje...

Hahah...radis to zbog nje....:roll: time sto si postavila temu na forum, ti ces joj dokazati, da ona nema razloga da se stidi....:confused:

Ajd, uozbilji se.....;)

Ja nemam drugarice...imam prijateljice....:lol::p
 

Back
Top