nevina u 23-oj--sta mislite o tome?ponos ili stid?

A, da izvinete na mojoj iznenadnoj sinkeštini, zašto je pica toliko na ceni? Mislim, što bi neko toliko lomio glavu oko neprobušene opnice, ako je uopšte još uvek tu :|

Ta devojka bi malo više trebala da se zabrine zašto tako lako šutne svakoga (ako uopšte postoji :? )
"Ne ostane dovoljno dugo sa njim".....
 
pa sad...nema tu,po meni ni ponosa ni stida...samo u pitanju je iskustvo...mislim ne znam koliko da volis decka,da je on onaj pravi i sta ti ja znam sta vec...seks bez iskustava je nista...jednostavno nije kao iz filmova...i kao sto svi znamo prvi seks i nije seks...zar ne?
zato...nema cekanja pravog zivotnog saputinika...mozda dodje i u 40-toj?i neka prva preuzme inicijativu...pa sta i da joj prvi seks bude seks za jednu noc....?mozes misliti...
 
drugarica mi je nevina u 23-oj godini....kako vi gledate na to.Smatram da momci to gotive a opet ...ko bi se maltretirao sa nevinom devojkom koja ne zna nista kad mozete da imate super sex sa "nenevinom" devojkom:)

Generalno nevinost u 23 može biti problem ali i nemora. Ja znam devojku recimo koja je skinula mrak u 21-oj. To joj je predstavljalo problem ali se snasla, naime nasla je nekog njoj privlacnog i to namenski samo za to. Naravno svidjao joj se ali mi se cini da joj je bitnije bilo da resi "problem" nego da trazi neku ozbiljniju vezu. Ovo je dakle jedan slucaj.

Medjutim, ukoliko je devojka cekala do 23 godine postavlja se pitanje sta ona zeli i sta trazi. U tom smislu mnogo manje je bitno da li momci vole nevine ili manje nevine već je bitno da se nadju na nekoj relaciji.

Inace, nevine devojke, iz mog iskustva, su zahtevnije od onih manje nevinih, ali kada to prodje onda gotovo redovno nastupa neka druga faza u njihovim glavama i obicno je slucaj da se vi pocinjete sve manje uklapati u nju te dolazi do raskida. Moje je pitanje, sta ta devojka ceka?
 

Back
Top