zagor ponovo kod nas !!!!!

aragon.sm

Obećava
Poruka
92
paznja paznja daje se na znanje da od 7.februara kod nas na kioscima sirom srbije ponovo krecu junaci izdavacke kuce boneli.U ponudi se nalaze Zagor,Dilan Dog,Mister No,Dampyr
ostavite svoj kometar i da li ima zainteresovanih za ova izdanja.
Mole svi posetioci da ovu vest prosire dalje na ostale forume na kojima su aktivni,da jave prijateljima drugovima.....
nije zajebancija PONOVO KOD NAS
jeeeee
 
Dobar je Dampir, i ja sam uzeo. Cena je podnosljiva, kvalitet stampe zadovoljavajuci. Sve najbolje zelim izdavacu i da ova edicija potraje dosta dugo....Citao sam negde da je Dillan u originalu broj 212, a u izdanju Veselog cetvrtka ce biti broj 3 fenomenalan i da je autor Dilana Doga izjavio kako mu je zao sto on nije napisao scenario za tu epizodu...i to jedva cekam..dosta mi je skeniranih stripova na italijanskom i buljenja u monitor...
 
sve stripove mozete kupiti po kioscima sirom zemlje.E sad pitanje je malo nejasno koji najnoviji deo zagora ako mislis na br.2 od Veselog cetvrtka on ce izaci 7 marta a ako trazis nove brojeve Hrvatskog izdavaca Ludensa e njih ces naci na zelenom vencu u strip klubu darkwood i na Novom Beogradu u strip knjizari Alan Ford.neznam adrese napamet ali pogledaj na sajtu naces sigurno.
+ mala sipravka ovo je 6 izlazenje bonelijevih junaka kod nas od 1968.
1.ZS i Lms Dnevnik Ns
2.Horus Ns zafor i jos svsata
3.Vanini Zagor,Dilan,Mr No,Marti
4.Abaton Zagor,Dilan
5.Sistem Comics -Dilan,Ken Parker....
6.Veseli cetvrtak Zagor,Dilan,Dampir,Mr No
 

Back
Top