mrsavljenje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako vec hoces neku pomoc za mrsavljenje: sto vise tecnosti (voda, caj bez secera, prirodni vocni sokovi, mleko...). Takodje, sto vise voca i povrca... Mozes da probas da pijes casu-dve vode pre svakog obroka. Povecaj kretanje/vezbe i to ce da 'upali'.
Ako vec hoces nesto bas-bas za mrsavljenje - imas biljni caj za mrsavljenje. To je prirodno i ne moze da skodi.
Koliko znam o tabletama - pomazu da se skinu kile, ali cim prestanes da ih koristis, kilaza se vrati na staro (uglavnom 'sa kamatom'). Tako da probaj naci prirodne, zdrave nacine da skines kile... nema precica koje se isplate.
 
xenical kapsule za gojazne (:?), prepisuje ih dr, ali ja sam uzimala na svoju ruku, bila je kutija oko 3500 din. uzima se posle jela ili tako neshto i ne apsorbuje 30% masti iz hrane..ono bash se vidi da se ne apsorbuje, if u know what i mean :)
 
i da, nishta nije zdravo, ali bolje uzimati neshto shto ne utiche na nervni sistem, vec samo na digestivni trakt..
najbolje je ne jesti i uci lagano u anorexiju, a posle u bulimiju..
misim stvarno..
 
sirce,jabukovo,posle jela ili tako nesto :?

Naravno, jabukovo sirce posle svakog obroka, a moze i pre, i kad god. Tako nekih deset dana, a mozda i duze, u zavisnosti od toga koliko zeludac moze da izdrzi. Nakon toga ti ne gine chir, mozda zeludacni ili onaj na dvanaestopalacnom crevu. Cir je obicno pracen jakim bolovima, pa je u 90% slucajeva obavezna hospitalizacija. Nakon nedelju dana u bolnici, gastroskopije i stroge dijete, izlazi se iz bolnice cak sa 10 kg manje, a mozda i sa pola zeludca. Provereno
 
Najbolja varijanta je da odeš na neku privatnu polikliniku kao što je moj ortak uradio i izvadiš sve kompletne nalaze.On je sve pokušavao ali su mu se kilogrami lako vraćali.Kada je uradio analize ustanovili su mu da je metabolizam u qrcu.Dobio je određeni režim ishrane koji,ja mislim da bih ja crkao od gladi, odgovara njegovom organizmu.Ljudi,čovek je prvi mesec skinuo 10 kg bez problema.Pitao sam ga kako se oseća i on je rekao da mu je bila frka prva 3-4 dana da izdrži glad ali posle toga uopšte nije bio gladan.Od tada je prošlo 6 meseci i on je skinuo 50 kg(bio je težak oko 150 kg).Svaki mesec je dobijao različit režim ishrane.6 režima ishrane je dobio i za svaki je platio 200 € a hrana ga je za mesec dana koštala oko 3000 din.Sve što je trebao da koristi u ishrani našao je u većim marketima.Sada ja kontam 1200 € za režime ishrane i oko 250 € za klopu za 6 meseci to nije uopšte mnogo pošto sada ide na kontrole svakih 15 dana jer je na običnoj ishrani i čovek se ne goji ni grama.Fantastično je uspeo da smrša.Napominjem da za svo to vreme se uopšte nije bavio bilo kakvom fizičkom aktivnošću.

Drugim rečima pre nego što bila šta koristite otiđite i uradite nalaze kako bi vam pravi doktori odredili vaš problem.Mom ortaku je doktor nutricionista pravio režime ishrane.

Verovali ili ne,doktor mu je rekao da se metabolizam reguliše isklučivo ishranom a ne fizičkom aktivnošću.

Malo je duži tekst ali se nadam da su ljudi shvatili poentu.Pozzz
 
I kad potrci za autobusom..ode srcka..Fizicka aktivnost je bitna i sa 150 kg..da ne ulazimo u strije i visak koze koji je ostao posle topljenja sala..Ja sam skidao kilograme 2-3 godine..pre 15-ak..i nikad se nisu vracali..iz razloga sto sam prestao jesti ''gluposti'' koje sam jeo do tada..sasvim prosto..Licno mislim da je nezdravo skidati toliko kg za kratko vreme..kao sto bih rekao za razne dijete i tablete..
 
ja sam koristio ove i pomogle su mi...smrsao sam 10kg bez odricanja u ishrani
10-10.jpg
 
treba mi pomoc,
da li je neko koristio Keiko slim kapsule za mrsavljenje

Интересантно је како већина људи не жели ништа да мења у својој исхрани када дође до гојазности. Значи гојимо се годинама, а онда бисмо уз неке таблете да ослабимо 15кг за месец дана. Веома здраво и паметно:(

Храна нам је и иначе пуна свега и свачега, сад још треба додати и неку хемију....

Ако не желите код нутриционисте, онда мењајте начин исхране сами: мање масног, мање слатког, мање теста, више кретања,или неки спорт, не једите касно увече...
Можда ће достизање жељене тежине бити спорије, али трајније јер временом то пређе у навику....
 
I kad potrci za autobusom..ode srcka..Fizicka aktivnost je bitna i sa 150 kg..da ne ulazimo u strije i visak koze koji je ostao posle topljenja sala..Ja sam skidao kilograme 2-3 godine..pre 15-ak..i nikad se nisu vracali..iz razloga sto sam prestao jesti ''gluposti'' koje sam jeo do tada..sasvim prosto..Licno mislim da je nezdravo skidati toliko kg za kratko vreme..kao sto bih rekao za razne dijete i tablete..


Ortak je imao sve ispravne nalaze kada je krenuo na poseban režim ishrane verovali ili ne.I ovo nije dijeta već režim ishrane prilagođen organizmu sa poremećajem metabolizma.Za svaku gojaznu osobu se pravi poseban režim u zavisnosti od načina života.I srce neće otkazati uopšte već dosta lakše radi sa manjom kilažom.Ovo nije brzo skidanje kilograma već sasvim normalno kada se koristi nutricionistička ishrana.
 
Ortak je imao sve ispravne nalaze kada je krenuo na poseban režim ishrane verovali ili ne.I ovo nije dijeta već režim ishrane prilagođen organizmu sa poremećajem metabolizma.Za svaku gojaznu osobu se pravi poseban režim u zavisnosti od načina života.I srce neće otkazati uopšte već dosta lakše radi sa manjom kilažom.Ovo nije brzo skidanje kilograma već sasvim normalno kada se koristi nutricionistička ishrana.

Sve je to u redu..ali ja stvarno ne znam nikoga..ko je skinuo kilograme raznim dijetama..a da se nisu vracali..odnosno..bez sporta izgled koze i tela..dovesti u neko normalno stanje..100% promena nacina ishrane i razmisljanja..pristupa svom telu..govorim iz licnog iskustva..nikad nisam bio na pomenutim pregledima ili trosio novac na tretmane i pomenuto.
 
Ja sam za 3 meseca skinula 12kg, a jela samo barenu hranu i parce hleba za rucak nekada i bez njega, nesto slatko svakog 2-3 dana cisto kad osetim da mi pada secer, piti sto vise vode i to bi bilo to. Ja kao nova nikakvih zdravstvenih problema da kucnem u drvo. A da, i sto vise fizicke aktivnosti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top