mrsavljenje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
treba valjda nositi izuzetno usku garderobu ako imas viska da bi se smucio sam sebi, jer ne mozes da prikrijes visak "udobnom" garderobom :lol: kakav savet:roll:

Ali ovaj savet je stvarno extra, i kod sebe sam to primetila. Kada obucem svoje `mrsave` farmerke koje me stezu gadim se nekako sebi i bas mi je naprijatno, s`toga non stop pazim kako jedem. A ako nosim neku trenerku osecam se ok i tesim sebe nekako da nije strasno, i nastavljam da zderem..
 
Meni je majka prodavala onu foru:" Žena bez dupeta, ko selo bez crkve":mrgreen: Ali ovo sa orasima je zajebalo vek:hahaha:
Samo da kažem i ja par stvari na ovu temu, man'te se svih kapsula i sličnih sranja, to ništa ne pomaže... Imam ja drugaricu koja je koristila one "Božen", i samo se prosrala od toga k'o luda, ali apetit i dalje isti:lol:
Ja vam preporučujem foru na koju ja održavam liniju- voda:mrgreen: Gledala sam u Opri, a verujte mi i da je stvarno delotvorno, jedna žena je smršala samo tako što je petnaest minuta pre svakog obroka popila po čašu vode. Ništa više! Krajnje je jednostavno, a ima efekta:mrgreen:
I naravno, morate biti bar malčice aktivni... Za one koji ( poput mene ) ne vole smorno "jen-dva" brojanje, preporučujem ples, bicikl, trčanje ( ako niste takav maler kao ja pa vam je kapacitet pluća "udri me do zore":P), i biće sve ok:D
 
Ljudi nemojte piti nikakve tablete, samo pravilan izbor namirnica, vezbe i disciplina. Ima dobrih trikova za mrsavljenje koji suzbijaju glad, kao sto je kostica maslinke. Vazno je samo biti uporan i koristiti hranu koja nas nece gojiti. Uvek se ima sta jesti a da ne sadrzi bas previse kalorija. Ja sam uspela dovesti sebe u red tek kad sam bas cvrsto odlucila da zelim lepo izgledati. Na pocetku mi je bilo tesko a sada je vec stvar navike. Moj savet: najbitnije je odreci se majoneza i slatkisa. Cak i slatko moze ali nikada posle obroka (samo na prazan stomak). Krompir i meso takodje jesti odvojeno (nikada zajedno) i sl. Srecno svima!!! I samo hrabro!!!
 
treba mi pomoc,
da li je neko koristio Keiko slim kapsule za mrsavljenje

Baci kapsule i prestani da veslas po tanjirima.
Ja sam mislila da taj top shop jos jedino kod Amerikanaca pali, samo su oni dovoljno glupi i debeli da poveruju u te keiko nebuloze i vruce pantalone.
Pij prirodan zeleni caj, on kosta do sto pedeset dinara, a kapsule i ostale izreklamirane gluposti kostaju dvaes do tries evra i nagore. Bolje za te pare gledaj da sebi priustis saunu ili masazu ili neku dobru kremu za celulit ili oblikovanje tela.
Ali redukuj ishranu i probaj da se kreces malo vise, ako te vec mrzi/nemas vremena da se ozbiljno prihvatis nekog treninga ili kardio programa. Mada, ko hoce uvek nadje vremena.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top