FAKULTET BEZBEDNOSTI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Fragile

Početnik
Poruka
23
U frci sam sta da upisem, moze li mi neko reci koliko je ovaj fakultet perspektivan, kolike su sanse zaposljavanja nakon zavrsetka. Planirala sam najpre kriminalistiku ali ne ispunjavam uslove za upis( dvojno drzavljanstvo ), molim vas pisite ako znate bilo sta o fakultetu bezbednosti.
Unapred hvala!
 
U frci sam sta da upisem, moze li mi neko reci koliko je ovaj fakultet perspektivan, kolike su sanse zaposljavanja nakon zavrsetka. Planirala sam najpre kriminalistiku ali ne ispunjavam uslove za upis( dvojno drzavljanstvo ), molim vas pisite ako znate bilo sta o fakultetu bezbednosti.
Unapred hvala!

Zasto ne bi lepo koristila google?
 
Fakultet bezbednosti nije toliko tezak ako se odmah bacis na predmet osnove bezbednosti i ucis ga odmah...a koliko je perspektivan,pa sad ne znam,zavisi sta hoces da radis....Ja sam bila tamo 2 godine,pa sam se prebacila na privatni ,pravni,smer kriminalistike,i mnogo mi je bolje tu,jer su tu svi profesori sa PA i mnogo dobrih drugih profesora.
Pogledaj sajt ovog faxa,i veruj mi neces se pokajati.... www.uninp.edu.yu
pozz
 
Fakultet bezbednosti nije toliko tezak ako se odmah bacis na predmet osnove bezbednosti i ucis ga odmah...a koliko je perspektivan,pa sad ne znam,zavisi sta hoces da radis....Ja sam bila tamo 2 godine,pa sam se prebacila na privatni ,pravni,smer kriminalistike,i mnogo mi je bolje tu,jer su tu svi profesori sa PA i mnogo dobrih drugih profesora.
Pogledaj sajt ovog faxa,i veruj mi neces se pokajati.... www.uninp.edu.yu
pozz

A sto si se predomislila posle dve godine, sta ti se nije svidelo??? Meni je jedino frka sto ne znam sta bih posle radila.......inace, jos se dvoumim izmedju njega i FPNa.... Jel ti bio tezak prijemni, koliko si ga dugo spremala, i uopste-kakve su ti bile te dve godine???
 
za taj privatni u pancevu cujem razne price...ne znam koliko je sigurno,dajes pare a ne uradis nista.mene mnogo zanima kriminalistika,ne znam gde bih sve mogao da se zaposlim posle FB...u policiji ili vojsci?
blizu mi je posla pa bi mi bilo dobro na FB-i.
najbolje je biti forenzicar ali to je kod nas nemoguce ni sa FB ni sa ovim privatnim.
kakvi su profesori na FB-i da li obaraju?
 
Konkurencija je ogromna, bar je tako bilo ove god.
Imala sam blizu 85bod.i nisam upala na budzet. Ako zelite vec da ozbiljno shvatite studiranje samo ucite, moze i neredovno ali dovoljno :lol: i sve ce biti ok. Ja sam prezadovoljna fakultetom i ne bih ga ni za jedan menjala. Sve moze da se stigne sa malo truda. Predavanja su zanimljiva, posebno iz Bezbednosti i Psihologije. Mozete toliko toga da naucite ako ste redovni. Moj savet FAKULTET BEZBEDNOSTI.
 
Konkurencija je ogromna, bar je tako bilo ove god.
Imala sam blizu 85bod.i nisam upala na budzet. Ako zelite vec da ozbiljno shvatite studiranje samo ucite, moze i neredovno ali dovoljno :lol: i sve ce biti ok. Ja sam prezadovoljna fakultetom i ne bih ga ni za jedan menjala. Sve moze da se stigne sa malo truda. Predavanja su zanimljiva, posebno iz Bezbednosti i Psihologije. Mozete toliko toga da naucite ako ste redovni. Moj savet FAKULTET BEZBEDNOSTI.

Hvala Milena na odgovoru :p:p:p

Aj molim vas ako imate neki savet ..... Ili Neku bilo kakvu informaciju o faxu molim vas salji te !!!!!

Posto sam jako zainteresovan pa mi svaka informacija dobro doje ;);)

Pozz
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top