fiksne i mobilne telefonije sistem globalne komunikacije

Sada ću da pojasnim ,evo šta sam dobio poštom pa me interesuje dali je neko upoznat sa tim.Telme je lider u svetu komunikacija, naime u komunikaciji glasa, medija i usluga, koji nagoveštava novu eru inter-personalnih komunikacija.

Telme je društvena mrežna kompanija koja je jezgro globalne Telme Zajednice. Telme se oslanja na najnoviju tehnologiju, ali je to kompanija sačinjena od ljudi i za ljude.

Srce Telme tehnologije je WoIP2 (Svet posredstvom Internet Protokola) program koji je dizajnirala grupa vodećih Telme IT inženjera. Sistem koji su oni dizajnirali izbegava nerazdvojive granice sa kovencionalnim mrežama i popunjava tehnološke praznine da bi bile u službi telefonskih i Internet sektora sa najvećim porastom, uključujući i fiksne telefonske linije, mobilne linije, VoIP linije (Glas posredstvom Internet Protokola). Njen patent ''WoIP2 arhitekutura'', bogato tehnološko preimućstvo i jedinstvena metodologija obezbeđuju široku rasprastanjenost usluga koje su jednostavne za korišćenje širom sveta. Zahvaljujući ovom prilazu i prodornim uslugama koje nudi, Telme je u mogućnostin da se uspešno takmiči sa najvećim nacionalnim i globalnim telekom i internet operaterima, integrišući se u postojeće sisteme praktično ne zahtevajući kapitalnu infrastrukturu.

Telme proizvod je njegova aplikacija i zove se ''V-SIM'' (Virtuelni SIM). Napravljena od svih vrsta komunikacionih aplikacija V-SIM kartica bazirana je na uslugama, obezbeđuje prodorne komunikacione usluge u većini zemalja a raznolikost karakteristika ne nude tradicionalni operateri kao što su Mobile VoIP, za glasovne i video pozive, za pozive preko usluga GPRS/EDGE/UMTS/Wi-Fi Mreže, Broad Band VoIP, Geografskih Brojeva, za besplatno pozivanje brojeva, za usluge WoIP2 GSM SIM kartice, i za tražene unapređene usluge.Varijacije ovih usluga će se takmičiti na ponudi koju daje Telme na tržištima širom sveta, a koje obećavaju da će biti revolucionarne.

Telme tehnički centar he baziran u Republici Singapuru. Telme funkcioniše kao nova generacija Inter-Operatera, i kao “POPs“, a lociran je u Singapuru, Italiji, Rusiji, Francuskoj, Venecueli, Majamiju i Brazilu, a biće i novih. Telme je unapređena mreža a kapaciteti nisu u potpunosti u razmeri sa porastom, ali oni ipak obezbeđuju najveći kvalitet i pouzdanost. Telme V-SIM kartica je među najprefinjenijim na svetu.

Za Tržište i Prodaju Telme je kao primarno odabrao distribuiranje proizvoda i usluge koje pruža mrežnim marketinškim kanalima. Prema tome Telme obezbeđuje povezanost kolektiva kao i velike i određene korisnike širom sveta.
Prema tome, Telme proizvodi se nalaze na globalnom tržištu jedino pod Telme brendom, a Telme kancelarije se nalaze u Italiji, Rusiji, Venecueli i Brazilu.

Telme-om upravlja grupa profesionalaca koji pripadaju raznim naučnim disciplinama, a svi su oni posvećeni tome da Telme postane jedna od glavnih kompanija u sektoru međunarodnog interneta i međunarodne komunikacije.
WoIP2 mreža je prva svetska inter-opreativna mreža i prisutna je u više od 60 zemalja.

Gde god da se nalazite, WoIP2 tehnologija znači da nikad niste sami, WoIP2 vas prati na bilo kojem vašem putovanju.
Bilo da ste u prepunom centru grada ili na najvišem svetskom vrhu, WoIP2 će vam uvek biti dostupna kako bista mogli slobodno da komunicirate ili pak kako biste mogli da komunicirate po izuzetno niskim cenama nezavisno od lokalnih opratera.

Osnivači Telme kompanije su:


Dr. Fabio Galdi
Predsednik i CEO, 36 godina, veliki profesionalac u IT industriji, izuzetno uspešan preduzetnik, smatran kao jedan od pet najvećih kompjuterskih umova u svetu. Bio je jedan od pionira interneta u Evropi.


Lello Trezza
Podpredsednik, 48 godina pravi Team Leader i tvorac velikih organizacija, nudi kompaniji Telme 13 godina iskustva u vođenju mreža Network Marketinga.
Mogućnost
Telme vam otvara neverovatno tržište sa proizvodima za telekomunikaciju – skraćuje granice kako biste bili sigurni da vam je dostavljena visoko prifitabilna marža, brži porast od bilo kojeg tržišta i najzad čini da uživate u svom radu. Uz Telme vam neće biti potrebna srategija požurivanja - ljudi će je jednostavno ŽELETI.
I, naravno, mislili smo i na izuzetno unosan način zarade koji vas može dovesti do najvećih zarada u istoriji mrežnog marketinga.
To nije binarni plan, plan koji se napušta, ili osrednji plan. To je svež, moćan, dokazan hibridni plan i njegovo ime je MultiLayer.

Kako funkcioniše?
Jedna od najznačajnijih karakteristika MultiLayer načina zarade je dugoročna stabilnost. Dugoročna stabilnost se ne odnosi samo na dugovečnost kompanije. Ako ste pre zarađivali $100.000 a sada zarađujete samo $30.000, to ne znači da je to dugoročna stabilnost. U stvarnom stabilnom sistemu posle deset godina vaša zarada bi trebala da bude ista.
Telme način zarade uključuje pravila koja garantuju da će ovo obećanje biti ispunjeno prema bilo kome ko radi za Telme.
Iako je vaša donja linija organizovana u dva tima naš plan nema nikakve veze sa onim što je poznato kao ''binarni plan''.
Ono što je suprotno u odnosu na sve ostale binarne planove je to što ćete UVEK ZARAĐIVATI u zavisnosti od veličine vaše organizacije.

Ne postoje ''ciklusi''
Ne morate da ''držite u ravnoteži'' vašu organizaciju da biste zaradili.
Nema taksi na bonuse.
Ne postoje pozicje koje je teško dostići.
Da sumiramo, ne postoje klasične brige koje postoje u drugim planovima.
Telme MultiLayer plan vam nudi brze i unosne pozicije.

Telme je uzeo najbolje elemente od oba koncepta, a kooperacija među timovima je predstavljena kao krucujalna, pa je Telme kreirao dvostruki sistem koji nije predmet takozvanog ''isključivanja'', drugim rečima, ''bekstvo'' od članova tima stvara nerazdvojive poteškoće unutar plana.

Ovaj plan pruža svakom vidnu mogućnost da uspe a takođe daje šansu iskusnim distruibuterima u mreži da zarade u skladu sa svojim veštinama.
Ovaj plan pruža svakom konkretnu šansu da uspe, i konačno, daje šansu iskusnim radnicima na mreži da zarade u skladu sa svojim veštinama.
To možda izgleda komplikovano, ali Telme plan je jedan od najjednostavnijih planova vezanih za zaradu: NE fokusira se na koncept koji je jednoj osobi potreban da STEKNE POZICIJU kako bi zaradila, već se radije fokusira na koncept koji se može okarakterisati kao onaj u kom primate ZARADU I DODATNE BONUSE.
- U MultiLayer-u, vi jednostavno treba da garantujete za ljude u vašem timu i levo i desno.
- Vi primate od $20 do $150 sa Početnim Brzim Bonusom.
- Čim vaš levi ili desni tim počne da raste, vi dobijate 10% od najmanjeg timskog obima, a najveći maksimum koji možete da dobijete je $25.0000 mesečno za pojedinačni poslovni centar.
- Kada dođete do menadžerske pozicije (1500CV od ukupnog obima u vašem najmanjem timu), učestvovaćete u Nagradnoj Podeli Dobitka koja vam omogućava da zaradite od 25% do 50% od ukupne količine svakog od vaših sponzora.
A ako vam ovo nije dovoljno, dobićete bonus na zaradu od nijhovih pokrovitelja do sedme generacije: jedini zahtev za sve ove bonuse je jednostavna lična mesečna porudžbina.
- Vi se takođe možete kvalifikovati da dobijete udeo zahvaljujući Team Builder Bonus-u (ako ste na Team Builder poziciji).
Deonice se dobijaju svaki put kad vaš najmanji tim poraste za 1000CV u poređenju sa prethodnim mesecom, a vi ste u mogućnosti da zaradite 3% od ukupnih CV prodaja koje odradi kompanija svakog meseca.
Ovih 3% se deli od ukupnog broja raspoređenih deonica.
Sve u svemu, MultiLayer način zarade se deli na tri tipa: Transakcija dohotka, snaga pasivnog prihoda i bonus.

Transakcija dohotka
Metod transakcije dohotka vam omogućuje da zaradite svaki put kada odradite posebnu akciju.
Dve komponente MultiLayer transakcije su: zarada na maloprodajnim proizvodima i na Početnom Brzom Bonusu.

1. Zarada na maloprodajnim proizvodima
Kao član Telme tima vi možete da kupujete proizvode po nižim cenama a onda da ih ponovo prodajete na tržištu po preporučenim maloprodajnim cenama, automatski ostvarujući bonus na razlici u cenama.

2. Početni Brzi Bonus.
Ovo je najbolji način da započnete zaradu i da brzo ostvarite dobit.
Obučite člana tima kako bi dostigao poziciju graditelja tima i vi ćete dobiti $150 sa njihovom prvom prudžbinom.
Ako umesto ovoga obučite člana tima kako bi postigao''vrhunski partnerski nivo'' vi ćete dobiti $60 sa njihovom prvom porudžbinom, inače ako ih obučite kako bi dostigli ''partnerski nivo'' vi ćete dobiti $20 sa njihovom prvom porudžbinom.

Snaga pasivnog prihoda
Pasivni prihod je zarada koja se nastavlja prekovremeno za posao koji ste pre odradili.
Dva metoda koja garantuju prihod unutar MultiLayer-a su Provizija Timskog Prometa i Podela Dobijenog Bonusa.

3. Provizija Timskog Prometa (TVC).
Sa Telme-om svako gradi dva tima, jedan na levoj a drugi na desnoj strani.
Ovaj dvostruki tim je dizajniran da potpuno podrži strukturu rasta i da vam garantuje da imate jaku vezu sa pokroviteljstvom. Pošto svaki član gradi dvostruku strukturu, postoji mogućnost slabog kraka, pa se članovi tima još više aktiviraju kako bi doprineli jačoj organizaciji vašeg kraka. A ovaj stvoreni obim se dodaje obimu vašeg tima.
Provizija Timskog Prometa vam omogućava da zaradite najmanje 10% svakog meseca na CV proizvodnji u vašim najmanjim timovima, najviše što možete da zaradite na CV je $25.000 mesečno. To znači da samo sa timskim obimom provizije možete zaraditi $25.000 mesečno, ne uzimajući u obzir šanse koje vam pruža MultiLayer plan! A ovaj račun je napravljen samo na osnovu jednog ''poslovnog centra''. Zamislite da ste na pozicije graditelja tima ili vrhunskog partnera: Vi biste dobili tri Poslovna Centra, trostruku proviziju timskog prometa, pa bi maksimalna zarada bila do $75.000 mesečno.



4. Podela Dobijenog Bonusa (PSB).
Kada jednom dobijete ovaj bonus shvatićete zašto mi kažemo da je MultiLayer najveća inovacija u planovima vezanim za zaradu u poslednjih 15 ili 20 godina!
 
ma ljudi ovo radi i funkcionise legalno ako hoces javi mi se da ti pojasnim jer ja sam odmah kupio karticu i krenuo da koristim i mislim da ce to da zazivi jako lepo!!
A sto se tce da ozbiljna firma netreba da ide preko MLM -a sta da kazemo za Oriflame, Avon... sve im ide lose???
kod MLM -a nemaju troskove radne snage i troskova zakupa prostorija, kola, porezi i doprinosi...
 
Ja sam kupio paket krajem prosle godine i razocarao se. Zasto?
Svaki put kad sam prema njihovim instrukcijama hteo da obavim telefonski razgovor sa Sidnejom u Australiji, (taj razgovor je trebao da bude besplatan) , oni su mi zaracunavali tarifu mobilnog telefona. Moj prvi razgovor me je kostao 6 USA $,. Za nekoliko navodno skoro besplatnih razgovora ostao sam bez 35 USA $. Zalio sam se svom mentoru, pa onda njegovom mentoru, ali niko se nejavlja na zvanicne reklamacije. Ova mreza ima odlicne mogucnosti, ali katastrofalne sebicne postupke prema svojim korisnicima.

Svi koji hoce mogu da me kontaktiraju na 063/650748

Rade
 

Back
Top