Utkane dragocenosti...

ne bih nosila nikakve poklone to je sve neki krs ljudi koji me ne poznaju dovoljno.
kad bih morala negde da idem naterala bih roditelje da mi poklone novi lap top :lol: na koji bih prebacila sve sa koppjutera gde se u sustini i nalaze sve stvari koje mi znace,autostoperski vodic kroz galaksiju koji sam samoj sebi poklonila,rimljanke koje sam naterala mamu da mi kupi i prstenje.bez ostalog se moze :)
 
... kada biste morali nekud da odete, a da sa sobom možete da ponesete samo PET dragih, važnih poklona, koji bi ti pokloni bili, za koje vam je nezamislivo da ne budu uz vas...
... i zašto baš ti...?

...crvene bokserke....od jedne M.
...sat Swatch...........sam zaradio i od prve plate kupio
...svjcarac noz.........uvek treba a to je poklon od caleta
...brojanica..............od sestre za krstenje
...pakla pljuga.........j*** ga pasionirani :grin:
 
-Prvu paklicu cigara koju mi je cale kupio kad sam mu rekao da pusim...odvratni partner(nije imao za vise),jos ima 16 cigara u pakli,ali cuvam ih kao uspomenu
-Zlatni lancic od...
-CD sa psihodelijom od najboljeg ortaka i CD sa nasim starijim pesmama od najbolje ortakinje
-Noz skakavac od dede
-Zip upaljac od nekog lika koji ga je zaboravio na zurci(imam ga od 4 oktobra 2000)
 
Ako se racunaju pokloni koje smo kupili sami sebi, onda:
1. Bozana (pogledati prilozenu sliku)
2. komplet Turtle krema i pasta za poliranje, pranje, odrzavanje, pribor za kupanje Bozane i balon za kola sa odrzavanjem vlaznosti vazduha.
3. jos jedan komplet kao pod 2.
4. jos jedan komplet kao pod 2.
5. jos jedan komplet kao pod 2.
;-)
 

Prilozi

  • PICT08351-1 640x480.jpg
    PICT08351-1 640x480.jpg
    123,4 KB · Pregleda: 7
E, pitanje gde idem?
Ako idem gde je mnogo opasno, poneo bih slem, cizme, kondome, pancir i gomilu metaka.
Ako idem negde gde je toplo - kondome, laku odecu, sesir, kupace gace i pare.
Ako je ladno - Kaput, Martinke, rukavice, kapu i sal koje sam dobio na poklon. ( Sto nema kondoma? - ko ce se 'ebava po ladnoci :-) )
Pusto ostrvo - knjige, hranu, vodu i toalet papir ( koji ce mi kondomi ako sam sam :-) )
 
E, pitanje gde idem?
Ako idem gde je mnogo opasno, poneo bih slem, cizme, kondome, pancir i gomilu metaka.
Ako idem negde gde je toplo - kondome, laku odecu, sesir, kupace gace i pare.
Ako je ladno - Kaput, Martinke, rukavice, kapu i sal koje sam dobio na poklon. ( Sto nema kondoma? - ko ce se 'ebava po ladnoci :-) )
Pusto ostrvo - knjige, hranu, vodu i toalet papir ( koji ce mi kondomi ako sam sam :-) )

isto!!samo bez kondoma,pancira...:lol::lol::lol:
 
E, pitanje gde idem?
Ako idem gde je mnogo opasno, poneo bih slem, cizme, kondome, pancir i gomilu metaka.
Ako idem negde gde je toplo - kondome, laku odecu, sesir, kupace gace i pare.
Ako je ladno - Kaput, Martinke, rukavice, kapu i sal koje sam dobio na poklon. ( Sto nema kondoma? - ko ce se 'ebava po ladnoci :-) )
Pusto ostrvo - knjige, hranu, vodu i toalet papir ( koji ce mi kondomi ako sam sam :-) )

Ti govoriš o korisnim stvarima za određene prilike, a ovde je reč o predmetima, poklonima, stvarima koje za nas imaju emotivnu težinu... :( :???:
 
Dobar jutar, ja cu slatku, dosta slatku!

Pet poklona koje bih sa sobom poneo:

1. Slobodu (poklon od sebe)
2. Svu poklonjenu ljubav (poklon od voljenih)
3. Sve lepe uspomene o dragim osobama i dogadjajima (pokon od boga)
4. Svu mudrost koju imam (poklon od zivota)
5. "Ako" (pokon od Radjarda Kiplinga)
 
ja bih ponelaaaaaaaaa:roll:

ako idem na more
1.jednu torbicu koju sam dobila iz ulcinja
2.kolekciju zabavnika koju sam dobila od jedne drugarice
3.sliku koju sam dobila od ....:heart:
4.kupaci,pa dobro mogu i ja sebe malo da chastim
5.pare,i na josh deset mesta pare.ne moze se bez para.ja ih dobijam svaki dan:whistling:
 
Crtez mog mladjeg brata....
Privezak za lancic-od sestre...
MP3 sa svim pesmama koje u meni bude lepe uspomene i osecanja....
Digitalni fotoaparat-od caleta za 14rodj....
I knjigu "tajni dnevnik Adrijna Mola"koju sam takodje dobila od tate kad sam operisala krajnike...
 

Back
Top