Potrebna pomoc oko instalacije XP-a na Toshiba Satelite L-40-14F

djole9904

Početnik
Poruka
45
Pokusao sam da instaliram XP na lap top-u Toshiba Satelite L40-14F ali ne vidi hard disk.Citao sam sve ove forume o tome ali nisam uspeo da nadjem taj driver za AHCI SATA DISK da bi ga kasnije ubacio preko nLite programa u instalaciju XP-a pa da pokusam tad da instaliram.Hitno mi je i zato mi treba pomoc ,ako neko ima driver da mi napise link sa kog mogu ja da skinem,ili mi pusti na mail djole9904@gmail.com,bio bih mu zahvalan.
 
Hvala ti za informacije ali ja nisam mogao da nadjem driver na ovom linku (gore navedeni )koji sadrzi „txtsetup.oem“ a to mi je potrebno da bi preko nLite-a moga da insertujem taj deo u instalacioni dis XP. {Ja sam skinuo driver iata 78_enu,ali on sadrzi samo exe file a ne sadrzi „txtsetup.oem“,ocigledno da ja nisam skinuo pravi pa zbog toga nece.}Ako imas neko preciznije objasnjenje reci mi ,Unapred hvala.
 
pa jesam ja raspakovao ali nije tu,ali,nema veze neki ljudi su se organizovali sve lepo pa su uradili neke verzije XP operativnog sistema kao sto su LAST XP,BLACK XP,a i Zeljko kaze ima neka verzija XP 15 pa u okviru njega postoje svi drajveri za Sata diskove a i interesantno je to da postoje i mozda 100 do 150 programa (ukljucujuci i Office 2007) i instaliraju .to je sve u okviru bootabilnog diska, ubacis disk i resio si problem kao sto sam i ja ovom prilikom resio svoj.bitno je da se snadjes oko ovih novih verzija XP.pozdrav
 

Back
Top