За повратак Срба само 16% хрвата

Oko Sokolovo

Primećen član
Banovan
Poruka
552
Ништа чудно. Ово је очекивано. Већина хрвата су за усраше, томпсон им је светиња и антисрпски папа који хоће да затре православље.

Čak 95 posto Hrvata misli da pravi kršćanin mora pomagati siromašne, ali se zato gotovo uopće ne treba radovati povratku izbjeglih Srba, pokazalo je veliko istraživanje o religioznosti i praštanju koje je objavljeno u najnovijem broju znanstvenoga časopisa Društvena istraživanja.

Građani Hrvatske smatraju da Katolička crkva prednjači u procesu pomirenja i praštanja, dok kudikamo manji broj ispitanika taj pozitivni naboj vidi kod Pravoslavne crkve.
http://www.vecernji.hr/newsroom/new...jsessionid=A8F4D0B44E48BB27DB950B03C8D89E02.2

католичка цкрва је за време другог светског рата масовно покатоличавала и клала Србе. Давала подршку усрашама. Ко чему хрват о поштењу.
 
Vecina Hrvata su Ustashe?
Tompson im je svetinja?
Papa ne mozhe da spava nocima od smishljanja planova za zatiranje Srba i Pravoslavlja?

Da li si ti nekad bio u Hrvatskoj, slushao Tompsona ili prichao sa nekim Katolikom?

Pretpostavljam da ne.

Пуно сам хрвата срео. Пуно сам Срба срео који су били да поврате своју имовину у геноцидној творевини хрватској. Већих антсрпских звери не постоји на свету од већине хрвата. 50.000 усраша на максимиру хвале томпсона и Јасеновац.
 
Пуно сам хрвата срео. Пуно сам Срба срео који су били да поврате своју имовину у геноцидној творевини хрватској. Већих антсрпских звери не постоји на свету од већине хрвата. 50.000 усраша на максимиру хвале томпсона и Јасеновац.


Ok, iz pochetka.
Da li si ti nekad slushao Tompsona?
Da li si ti nekad u njegovim pesmama primetio da on hvali Ustashe ili slavi Jasenovac?

Dodushe, postoje 2 stvari.

Kao prvo, chuo sam da je tokom rata pevao neke pesme koje bi se danas smatrale kontraverznim, no nisam nijednu konkretno chuo, a i tad je bilo maltene, normalno da se to peva.
I pojedini Srbi su pevali "Chicha Drazho, spremi nam salate, bice mesa, klacemo Hrvate."
I Boshnjaci su svashta pevali...
Jednostavno je to takvo vreme bilo.

Kao drugo, pricha se da je on jednom prilikom, pevao staru Ustashku pesmu "Jasenovac i gradishka stara" i da je upravo on dodao onaj deo...
"Gospe Sinjska, ako si u stanju,
uzmi Stipu a vrati nam Franju.
Oj, Rachane, je*a ti pas mater,
i onome ko je glasa za te."

Medjutim, to je bilo pre vishe godina, i ne postoji nijedan snimak po kom se to mozhe potvrditi.
Istina je da postoje neki snimci na Youtube, ali to su snimci na kojima se chuje mushki glas koji peva tu pesmu, a pojavljuju se snimci sa Tompsonovog koncerta.
Isto kao kada bih ja pushtao u pozadini hor devojaka kako peva "Tamo daleko" u kombinaciji sa snimcima sa koncerta Majkla Dzeksona.
Dakle, nigde se ne vidi da bash on to peva.

Istina je da pojedini ljudi koji njega slushaju velichaju Ustashku ideologiju, ali, rech je o malom procentu.
Slushao sam neke njegove pesme, uglavnom su domoljubne i nigde se ne pominju ni Ustashe ni Jasenovac ni Srbi.
Chak se on u vishe prilika ogradio od Ustashke ideologije.

Shto se tiche te ankete, pa to je anketa, pobogu...
Ko zna, mozhda je vecina ispitanika izgubila nekog u ratu...
Chinjenica je da su Srbi uglavnom bezbedni u Hrvatskoj, koliko god je to moguce obzirom na rane koje josh nisu skroz zaceljene.
Istina je da s' vremena na vreme izbije pokoji incident, ali zaista retko.
Da ne govorim da je Srbin potpredsednik Vlade Hrvatske.

Tako da bih te zamolio da se manesh tih predrasuda, zaista te je teshko shvatiti ozbiljno.
 
Ok, iz pochetka.
Da li si ti nekad slushao Tompsona?
Da li si ti nekad u njegovim pesmama primetio da on hvali Ustashe ili slavi Jasenovac?

Dodushe, postoje 2 stvari.

Kao prvo, chuo sam da je tokom rata pevao neke pesme koje bi se danas smatrale kontraverznim, no nisam nijednu konkretno chuo, a i tad je bilo maltene, normalno da se to peva.
I pojedini Srbi su pevali "Chicha Drazho, spremi nam salate, bice mesa, klacemo Hrvate."
I Boshnjaci su svashta pevali...
Jednostavno je to takvo vreme bilo.

Kao drugo, pricha se da je on jednom prilikom, pevao staru Ustashku pesmu "Jasenovac i gradishka stara" i da je upravo on dodao onaj deo...
"Gospe Sinjska, ako si u stanju,
uzmi Stipu a vrati nam Franju.
Oj, Rachane, je*a ti pas mater,
i onome ko je glasa za te."

Medjutim, to je bilo pre vishe godina, i ne postoji nijedan snimak po kom se to mozhe potvrditi.
Istina je da postoje neki snimci na Youtube, ali to su snimci na kojima se chuje mushki glas koji peva tu pesmu, a pojavljuju se snimci sa Tompsonovog koncerta.
Isto kao kada bih ja pushtao u pozadini hor devojaka kako peva "Tamo daleko" u kombinaciji sa snimcima sa koncerta Majkla Dzeksona.
Dakle, nigde se ne vidi da bash on to peva.

Istina je da pojedini ljudi koji njega slushaju velichaju Ustashku ideologiju, ali, rech je o malom procentu.
Slushao sam neke njegove pesme, uglavnom su domoljubne i nigde se ne pominju ni Ustashe ni Jasenovac ni Srbi.
Chak se on u vishe prilika ogradio od Ustashke ideologije.

Shto se tiche te ankete, pa to je anketa, pobogu...
Ko zna, mozhda je vecina ispitanika izgubila nekog u ratu...
Chinjenica je da su Srbi uglavnom bezbedni u Hrvatskoj, koliko god je to moguce obzirom na rane koje josh nisu skroz zaceljene.
Istina je da s' vremena na vreme izbije pokoji incident, ali zaista retko.
Da ne govorim da je Srbin potpredsednik Vlade Hrvatske.

Tako da bih te zamolio da se manesh tih predrasuda, zaista te je teshko shvatiti ozbiljno.

Само 16% од вас је за повратак Срба и говорите о антисрпском ватикану у суперлативима. Како сте ви дивни и хумани, те лажи су провидне.

О већини хрвата:
http://www.scribd.com/doc/334936/Genocide-in-croatia

О шљаму усрашком томпсону:
Neo-Nazi Band Set To Play Amid Protests
In past concerts, he has performed an anthem of the country's Nazi-backed military regime — the Ustasha — that references extermination camps where tens of thousands of Jews, Serbs, and Gypsies were killed during World War II. He greets adoring crowds with a famous Ustasha slogan — and many respond with the Nazi salute.

"To glorify what happened during the Holocaust is not what we need in the world today, nor do we need it in this city — after the events we have recently been through. To play with that for the sake of music, or even conviction, I find it totally repugnant," the director of the Simon Wiesenthal Center's Task Force Against Hate, Mark Weitzman, said.
http://www.nysun.com/article/65117?page_no=1

Nakon pomnog preslušavanja mnogobrojnih Thompsonovih pjesama - ostali smo šokirani činjenicom da se Marku Perkoviću predbacuju crne hlače i majice, te pozdrav "Za dom spremni", dok u isto vrijeme Thompson izvodi pjesmu čije su nas riječi zgrozile.

Iako prosječan surfer toga vjerojatno nije svjestan, na webu postoje deseci (možda i stotine, nismo brojali) Internet stranica posvećenih ustašama, NDH, Anti Paveliću i ostalim ustaškim "velikanima".

Na mnogima od njih možete slobodno downloadati ustaške pjesme u izvedbi pjevača kao što su Joško Tomičić i Marko Perković Thompson, ali i one novije kao recimo "Oj Ivice i Stipane".

Mi smo među biserima kao što su "Ustaška se vojska diže" i "Sve ćemo vam prste slomit" za download odabrali "Evo zore evo dana" u izvedbi Thompsona i jedan zanimljiv duet - gorenavedeni Joško Tomičić i Thompson s pjesmom "Jasenovac i Gradiška Stara".

Tekst te pjesme prenosimo u obliku u kojem su ga otpjevali Thompson i Tomičić nakon najave: "Ovo je pjesma koju su naši djedovi pjevali i bili ponosni na nju"

"Jasenovac i Gradiška Stara, to je kuća Maksovih mesara

Kroz Imotski kamioni žure, voze crnce Francetića Jure

U Čapljini, klaonica bila, puno Srba Neretva nosila

(ajmo ruke)

Oj Neretvo teci iza stranu, nosi Srbe plavome Jadranu

Ko je moga zamisliti lani, da će Božić slavit partizani

Tko je reka, jeba li ga ćaća, da se Crna Legija ne vraća

(ima dvi nove, kaže)

Gospe sinjska ako si u stanju, uzmi Stipu a vrati nam Franju

Oj Račane jeba ti pas mater, i onome tko je glasa za te

Sjajna zvijezdo iznad Metkovića, pozdravi nam Antu Pavelića"

Ako odbijate vjerovati da najpopularniji hrvatski pjevač doista ovakvo što pjeva, downloadajte sami dok su takve pjesme još legalne u Hrvatskoj. Nažalost, ne morate se žuriti.

Nema dokumentiranog zapisa da je Bora Čorba, kojeg zbog niza izjava iz devedesetih doživljavamo kao notornog četnika, ikad izjavio ili otpjevao nešto približno strašno kao Thompson u navedenim stihovima.

Thompson, trebalo bi biti očito svima, ne pozdravom i odjećom, već otvoreno, zagovara ustaške i fašističke ideje. To je činjenica koju se ne smije kamuflirati niti za nju tražiti opravdanje.

Thompson će za novogodišnju gažu zaraditi 30,000 eura, što će reći da je Hrvatska jedina država na svijetu u kojoj najbolje plaćeni i najpopularniji pjevač promiče fašizam.

Hrvatska, ma koliko željeli vjerovati u suprotno, nije normalna zemlja.

Niti će to postati sve dok će pjevač koji veliča ustaške pokolje biti prikazivan na nacionalnoj televiziji, izdavati za najveću domaću diskografsku kuću, nastupati na najvećim stadionima, dok će ga se pozivati ga na gradske proslave


http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=178032
 
Само 16% од вас је за повратак Срба и говорите о антисрпском ватикану у суперлативима. Како сте ви дивни и хумани, те лажи су провидне.


О већини хрвата:
http://www.scribd.com/doc/334936/Genocide-in-croatia


О шљаму усрашком томпсону:

http://www.nysun.com/article/65117?page_no=1

Ok, majstore, da te pitam ja sad neshto.
Po chemu si ti tachno zakljuchio da sam ja Hrvat, obzirom da pishem ekavicom?
Po tome shto ne urlam o raznim Vatikanskim, Ustashkim, Shtrumfovskim, ili chijim vec, zaverama, "antisrpstvu" i mrzhnji ili po chemu tachno?
Po chemu je tachno Vatikan "antisrpski" osim shto se ne radi o Pravoslavcima?

Bravo, postavio si mi link o nekim dogadjajima od pre 6 decenija.
I kakve to uopshte veze ima sa ovim danas?
I gde je tu dokaz da je chak i tad vecina Hrvata podrzhavala taj genocid?
Istina je da je tad vecina Hrvata bila za nezavisnu Hrvatsku, ali shta ochekivati kad im demokratski izabrane vodje, ubijaju u sred Beogradske skupshtine.
Pa ko bi normalan hteo da zhivi u toj drzhavi?
I josh posle ono sramno, nameshteno sudjenje.
Da ne govorim da je ta cifra o 750 000 Srba preterana.
Ne treba brojati zhrtve, ali tim preterivanjem, samo josh vishe shirish mrzhnju.


Ma daj, molim te, taj Simon Wiesenthal Center ochigledno nikad nije ni chuo nishta o Tompsonu, nego poput tebe, vodeci se nekim predrasudama, pocheo da lupeta gluposti.
Kakva bre himna Ustasha?
Odakle Ustashama himna?
Za taj pozdrav "Za dom" je i sam Tompson rekao da je stariji od Ustashkog pokreta.
Istina je da su mnoge ubice salutirale tim pozdravom, ali isto tako su mnoge ubice dizale tri prsta dok su "odradjivale posao" na Ovchari, u Srebrenici, itd...pa to opet ne znachi da treba zabraniti dizanje 3 prsta.
 
Ma daj, molim te, taj Simon Wiesenthal Center ochigledno nikad nije ni chuo nishta o Tompsonu, nego poput tebe, vodeci se nekim predrasudama, pocheo da lupeta gluposti.
Kakva bre himna Ustasha?
Odakle Ustashama himna?
Za taj pozdrav "Za dom" je i sam Tompson rekao da je stariji od Ustashkog pokreta.
Istina je da su mnoge ubice salutirale tim pozdravom, ali isto tako su mnoge ubice dizale tri prsta dok su "odradjivale posao" na Ovchari, u Srebrenici, itd...pa to opet ne znachi da treba zabraniti dizanje 3 prsta.

Патетичан си и јадан са смешним твојим покушајима негирања чињеница. Довољно је прочитати и ваш лист, текст и линк сам оставио. Има и песма на линку где манијаци усрашки најпопуларнији у геноцидној творевини хрватској величају масовно клање и силовање Срба.

Не убацуј твоју усрашку пропаганду у мој текст. Твоје негирање историјских чињеница и 750.000 покланих Срба у Јасеновцу је прави пример типичног антисрпског хрвата. Што се тиче убиства усраше у Београду. Ниси написао због чега је усраша убијен. Рекао је смрад да неће реч више да чује о Српским жртвама. Он усраша да забрани Србима да говоре о својим жртвама.

Па ви сте хрвати таква зверства радили Србима да су чак и ссовци се згражавали.
 
Патетичан си и јадан са смешним твојим покушајима негирања чињеница. Довољно је прочитати и ваш лист, текст и линк сам оставио. Има и песма на линку где манијаци усрашки најпопуларнији у геноцидној творевини хрватској величају масовно клање и силовање Срба.

Не убацуј твоју усрашку пропаганду у мој текст. Твоје негирање историјских чињеница и 750.000 покланих Срба у Јасеновцу је прави пример типичног антисрпског хрвата. Што се тиче убиства усраше у Београду. Ниси написао због чега је усраша убијен. Рекао је смрад да неће реч више да чује о Српским жртвама. Он усраша да забрани Србима да говоре о својим жртвама.

Па ви сте хрвати таква зверства радили Србима да су чак и ссовци се згражавали.


Imao sam problema sa netom, nema potrebe da histerishesh odmah, editovao sam post.

Elem, ja sam Srbin.

Ona pesma koju si ti ostavio...pa jesam li ja vec rekao da sam chuo da je on to jednom prilikom, pre vishe godina pevao?
On to ne peva na koncertima...zar ne mislish da je to bitnije?

I zashto verujesh tom novinskom chlanku kad je sve to "Ustashka propaganda"?
Znachi, primera radi, kad Hrvat napishe da je u Jasenovcu ubijeno 100 000 Srba, onda je to "Ustashka propaganda" u koju odbijash da poverujesh, a kad neki drugi Hrvat napishe da je ta cifra 3 miliona, onda je to, shta...? Hrvat koji se suochava sa zlochinima svog naroda i kome bezrezervno verujesh?
Pretpostavljam da je tako.

I nije mi neshto jasno...
Pa je l' 750 000 u celoj NDH ili samo u Jasenovcu?
Ti znash da su Srbi ubijani i na drugim mestima a ne samo u Jasenovcu?
Nije ni bitno, a?
Bitno da ti lupish neki broj, po mogucstvu sa shto vishe nula, tako?

Nije jedan chovek ubijen u skupshtini nego par njih.
To shto je rekao da nece da chuje rech o Srpskim zhrtvama svakako nije razlog da ga ubiju, a ni njegove partijske drugove. Na stranu to shto se on nije bash tako grubo izrazio, ali nema veze...

Dalje, Radic nije bio nikakav Ustasha, ne znam zaista odakle ti ta glupost.
Recimo da je chovek koji je javio Kralju Alexandru za ta ubistva, rekao:
"Vashe Visochanstvo, Hrvatske Demokratske vodje su upravo ubijene. Jugoslavija vishe ne postoji."

Da, Himler je povracao kad je posetio Jasenovac, pretezhno zbog reka krvi i ljudskih creva zakucanih za zidove.
Pa znam ja sve to. Samo meni nije jasno, kako si ti iz toga izvukao kako svi Hrvati danas
podrzhavaju neshto takvo, kad, recimo, imash Srbina za potpredsednika Vlade Hrvatske?

Ali, tebi je eto, svaki Hrvat Ustasha, koji po ceo dan nema shta pametnije da radi nego da smishlja neku novu pakost kojom bi naudio tebi, tvom Srpstvu i tvom Pravoslavlju, tako da nema svrhe da ti objashnjavam bilo shta.
 
Imao sam problema sa netom, nema potrebe da histerishesh odmah, editovao sam post.

Elem, ja sam Srbin..

Колико и томпсон.

Ona pesma koju si ti ostavio...pa jesam li ja vec rekao da sam chuo da je on to jednom prilikom, pre vishe godina pevao?
On to ne peva na koncertima...zar ne mislish da je to bitnije?..

Рекао је да се не стиди те песме. Има песама где пева да се треба спале Српске куће.
Хвали геноцидну творевину хрватску. Хвали олују и највеће етничко чишчењу у европи после другог светског рата. И скорије је отпевао песму Јасеновац.

I zashto verujesh tom novinskom chlanku kad je sve to "Ustashka propaganda"?
Znachi, primera radi, kad Hrvat napishe da je u Jasenovcu ubijeno 100 000 Srba, onda je to "Ustashka propaganda" u koju odbijash da poverujesh, a kad neki drugi Hrvat napishe da je ta cifra 3 miliona, onda je to, shta...? Hrvat koji se suochava sa zlochinima svog naroda i kome bezrezervno verujesh?
Pretpostavljam da je tako.?

I nije mi neshto jasno...
Pa je l' 750 000 u celoj NDH ili samo u Jasenovcu?
Ti znash da su Srbi ubijani i na drugim mestima a ne samo u Jasenovcu?
Nije ni bitno, a?
Bitno da ti lupish neki broj, po mogucstvu sa shto vishe nula, tako?

Тај новински чланак је један од ретких од хрвата који критикује томпсона. Ако си прочитао историјске чињенице шта су већина хрвата радила Србим и о Јасеновцу, не би ме питао глупости колико је Срба поклано у Јасеновцу.

Nije jedan chovek ubijen u skupshtini nego par njih.
To shto je rekao da nece da chuje rech o Srpskim zhrtvama svakako nije razlog da ga ubiju, a ni njegove partijske drugove. Na stranu to shto se on nije bash tako grubo izrazio, ali nema veze...

Dalje, Radic nije bio nikakav Ustasha, ne znam zaista odakle ti ta glupost.
Recimo da je chovek koji je javio Kralju Alexandru za ta ubistva, rekao:
"Vashe Visochanstvo, Hrvatske Demokratske vodje su upravo ubijene. Jugoslavija vishe ne postoji."

Заслужио је много горе усраша који је попљувао Српске жртве у скупштини. Неколико:lol:, камо среће да је још усраша у скупштини ликвидирано.

Da, Himler je povracao kad je posetio Jasenovac, pretezhno zbog reka krvi i ljudskih creva zakucanih za zidove.
Pa znam ja sve to. Samo meni nije jasno, kako si ti iz toga izvukao kako svi Hrvati danas
podrzhavaju neshto takvo, kad, recimo, imash Srbina za potpredsednika Vlade Hrvatske?

Ali, tebi je eto, svaki Hrvat Ustasha, koji po ceo dan nema shta pametnije da radi nego da smishlja neku novu pakost kojom bi naudio tebi, tvom Srpstvu i tvom Pravoslavlju, tako da nema svrhe da ti objashnjavam bilo shta.

Патетичан си. Нисам рекао сви, али јесу већина хрвата, који омаловажају геноцид над Србима у којем су већина хрвата учествовали у првом, другом светском рату и у последњем. Већина хрвата нису за повратак Срба и њихове имовине.

O povratku, nece se tu puno toga izmeniti, Srbi i dalje nemaju pravo na rad, a Uzelac licno ne moze zastititi svaku babu i dedu u selima gde hrvat dodje i ubije ih (do sada se desavalo mnogo puta) pitanje sigurnosti i dalje nece se moci resiti, jer svi Srbi znaju koliko vecina Hrvata mrze Srbe, tako da jedan Uzelac tu "ljubav" nece bas promjeniti. Ovo je samo jedan od trikova Sanadera za laksi ulazak Hrvatske u EU.
 
Pravo da kažem, 16% je procenat koji nije beznačajan. S obzirom na fanatičnu antisrpsku propagandu koju sprovode njihovi mediji, to je sjajan i ohrabrujući procenat.

То је ништа. Глупо је имати обзира са патетичним изговором да мрзе Срба због медија. Овде у Србији кад је био рат стално на медијама приказивали геноцид над Србима који хрвате и мује раде па на то углавном нису биле никакве реакције. Кад је била Олуја у Србији су већина то игнорисали.
 
Ништа чудно. Ово је очекивано. Већина хрвата су за усраше, томпсон им је светиња и антисрпски папа који хоће да затре православље.


http://www.vecernji.hr/newsroom/new...jsessionid=A8F4D0B44E48BB27DB950B03C8D89E02.2

католичка цкрва је за време другог светског рата масовно покатоличавала и клала Србе. Давала подршку усрашама. Ко чему хрват о поштењу.




Crkva masovno pokatoličavala i klala Srbe?????
Čak šta više masovno!!


Većina Hrvata je glasala prije WW2 za HSS (hrvatsku seljačku stranku).
Danas u Hrvatskom saboru sjedi jedan ( 1 ) zastupnik desne stranke HSP.
 
Ako ti misliš da držanje vatrenog govora sa izrazitim nacionalističko-šovinističkim sadržajem, praćeno podizanjem ruku koje podseća na "sig-hajl" nije fašizam, onda moram da priznam da me ne čude problemi u komunikaciji.

koja paranoja ybt
k050.gif


cojvek usred koncerta kaze da nije ni fasist ni nacist i opet nije dovoljno nego eto...rulja masovno dize ruke u zrak i to podjseca na fasisticki pozdrav
c040.gif


omg
 
Ako ti misliš da držanje vatrenog govora sa izrazitim nacionalističko-šovinističkim sadržajem, praćeno podizanjem ruku koje podseća na "sig-hajl" nije fašizam, onda moram da priznam da me ne čude problemi u komunikaciji.


Nisam fan od gorespomenutog Čavoglavca ali na njegovim koncertima osim ikonografije i
nekakvih dječijih gesta nema vatrenih šovinističkih govora.
Vi mu Srbi dižete cijenu, on to spretno marketinški prodaje skupa sa CD -ovima.

Sve zabranjeno je very cooll......


Srpski narodnajci i Thomson imaju istu totalno istu publiku u RH.
 
koja paranoja ybt
k050.gif


cojvek usred koncerta kaze da nije ni fasist ni nacist i opet nije dovoljno nego eto...rulja masovno dize ruke u zrak i to podjseca na fasisticki pozdrav
c040.gif


omg
Čovek kaže za sebe da nije fašista, a onda se ponaša kao fašista.
Uporedi njegov govor sa govorom Hitlera, i sa ruljom koja "masovno diže ruke" odobravajući Hitlerove govore, pa onda reci da uopšte ne liči, nego je u pitanju paranoja.
 
odustajem, odustajem!!
c040.gif
c040.gif
Aman čoveče, umeš li da gledaš?
Evo prikazao sam snimak nekoliko puta svim mojim prisutnim kolegama i svi su ostali zapanjeni. I ti to daješ kao primer da čovek nije fašista?

Pa nije fašista. Fašista je Srbin koji nikoga ne mrzi, ali veliča Srbiju i Srbe. Ali Hrvat šta god radio, šta god govorio i kako se god ponašao ne može biti fašista????
 
Aman čoveče, umeš li da gledaš?
Evo prikazao sam snimak nekoliko puta svim mojim prisutnim kolegama i svi su ostali zapanjeni. I ti to daješ kao primer da čovek nije fašista?

Pa nije fašista. Fašista je Srbin koji nikoga ne mrzi, ali veliča Srbiju i Srbe. Ali Hrvat šta god radio, šta god govorio i kako se god ponašao ne može biti fašista????

na koga ciljaš? :mrgreen:
 

Back
Top