Sex je pao, iako ona ne zna

Bogami, kazu, kakvi prsti takva i kita .. i zato ja prvo dobro prouchim prste ... ako su kratki ni ne pomisljam na sex .. ako su dugachki, e, to je drugo .. a ako su dugacki i debeli - tu mi gace same padaju :)

Ne padaju one od toga, nego su stare, pa je lastis popustio. Ma nema ti veze prst sa kitom. Radje ti manje proucavaj prste, a vise poradi na tome da se sto pre skine.
 
Ako ste se ljubili sa curom i ona vam nije dala da je istorbate, ali vi ste joj ipak stavili prst u pi,cu.

Sta mislite da li je to isto kao da ste je istorbali, i nema potrebe vise se sa njom natezati?

Ako imam zelju da se samo ljubim sa deckom, njegovi prstici nece ni prici, tj.zaci ispod moje odjece, ali ako dodje do skidanja, i tako toga, neozbiljno i surovo mi je braniti bilo sta!
Igranje toplo-hladno mi se ne dopada. Ako zelim nesto vise, to cu mu i dati na znanje, a ako ne, u startu ce mu biti jasno!
Meni se desilo da decko krene, ljubimo se, mazimo, na kraju i skinemo, i to jos strastveno, a on posle toga nece, kaze nismo planirali nista dalje, iako oboje vidno zagrijani za igru..............frustrirajuce je to!
 
Šta je bilo, što se odmah pališ? Pa zar ti nije milo da se svi ovdje fino slažemo;)

Mislim da bi bilo bas pozitivno da se on pali ali ne na to da nas na forumu 'ebe nego da se pali i 'ebe uzivo :wink:...ma nemogu da se raspravljam danas ;-)....jer danas iscekujem provod i s obzirom da tesko podnosim da se samo ljubim bez sexa stalno se nekako sazaljivo vracam na ovu temu....
 

Back
Top