ZASTO ONI NE VOLE NEVINE DEVOJKE?

just a girl:
TUZNI ,znas gde bih te sad poslala,pa ne moram da ti i napisem.Ti ne znas nista o meni,ama bas nista.I ne mozes da budes tako drzak i bezobrazan.I koga ti uopste branis? I te tvoje podele?Odakle ti to?I da li te podele vaze i za muskarce ili samo za zene.GLUPOSTI.Mislis da si nekog impresionirao,@urac jesi.I napisi svoje godiste da vidim s kim imam posla.Samo nesiguran,nepotvrdjen,iskompleksiran,nezreo muskarac,moze da pravi pitanje oko ove teme.Samo muskarac koji se plasi da ona zna mozda za bolje,za drugacije,da je on ne zadovoljava tako lepo kao predhodni.Predrasude,robijas predrasudama.I onda kao neznost ubacujes, tako perfidno pravis mrezu oko te teme,a one koje tako ne misle su drolje.Po meni jedina drolja ovde si ti,ustvari ne samo ti sorry.Kada je ljubav u pitanju,prava ljubav ako si je ikada osetio,ove gluposti su apsolutno nebitne.Ali imam osecaj da ljudima kao ti ne vredi nista govoriti.Zato ovde stajem,a ti nemoj da se kacis sa mnom.Savet. :twisted:

Meni se cini da si se ti prepoznala , ja te nisam nigde imenovao.

Mozda je neko pogresno razumeo. Postoje i normalne osobe , sa normalnim stavom o seksu koji je licna stvar same osobe i normalnim libidom. Gore su bile navedene kategorije koje pridaju seksu veci znacaj nego sto je obicno.

A nije svaki seks u i iz ljubavi.

I slazem se , neki ljudi medjusobno se nikada nemogu sloziti. Onda prodje vreme i nekad se promene pa im se priblize stavovi , a nekad se ne desi nista...

Vrednost ovde izrecenog nije u potvrdi, vec da ljudi procitaju razne stvari i sami stvore svoje misljenje.
 
just a girl:
TUZNI ,znas gde bih te sad poslala,pa ne moram da ti i napisem.Ti ne znas nista o meni,ama bas nista.I ne mozes da budes tako drzak i bezobrazan.I koga ti uopste branis? I te tvoje podele?Odakle ti to?I da li te podele vaze i za muskarce ili samo za zene.GLUPOSTI.Mislis da si nekog impresionirao,@urac jesi.I napisi svoje godiste da vidim s kim imam posla.Samo nesiguran,nepotvrdjen,iskompleksiran,nezreo muskarac,moze da pravi pitanje oko ove teme.Samo muskarac koji se plasi da ona zna mozda za bolje,za drugacije,da je on ne zadovoljava tako lepo kao predhodni.Predrasude,robijas predrasudama.I onda kao neznost ubacujes, tako perfidno pravis mrezu oko te teme,a one koje tako ne misle su drolje.Po meni jedina drolja ovde si ti,ustvari ne samo ti sorry.Kada je ljubav u pitanju,prava ljubav ako si je ikada osetio,ove gluposti su apsolutno nebitne.Ali imam osecaj da ljudima kao ti ne vredi nista govoriti.Zato ovde stajem,a ti nemoj da se kacis sa mnom.Savet. :twisted:

Pazi ovo "jedina drolja ovde si ti". E, kamo srece...
Salu na stranu, nemoj s njom da se kacis, ko zna sta mozes da zakacis...
 
Just a girl, nemam obicaj da ikoga prozivam po forumu (kao sto su mnogi do sada primetili) niti da upucujem "savete" o tome da li je tema dobra ili ne. De gustibus non disputandum.....
Ukoliko ti se ne dopada tema,nemoj odgovarati ali takodje nemoj ni optuzivati niti prozivati bilo koga ovde...
to sta ja mislim o svemu tome, napisala sam i ljudi koje ovo zanima, odgovaraju....sigurna sam da ima tema koje te vise zanimaju.....hvala na savetima...
Danijela.
 

Back
Top